Екстравагантні прикраси-скульптури Марджорі Шик (Marjorie Schick). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.02.2012 00:17

Марджорі Шик (Marjorie Schick) вже більше чотирьох десятиліть творчо працює і викладає на відділі мистецтва, державного університету у Пітсбурзі. Її прикраси для тіла визнані і високо оцінені як в США, так й на міжнародному рівні. Вона часто приймає участь у виставках та експонує свої роботи по цілому світі.


Крім того, вона на протязі довгого часу напружено працювала, щоб випустити в світ книгу з творами власного мистецтва, під назвою "Sculpture to Wear: The Jewelry of Marjorie Schick". І не так давно ця книга вийшла в люди, демонструючи понад 475 її творів — ювелірних виробів з недорогоцінних матеріалів, які можна носити на тілі.


Марджорі заявляє, що її роботи є скульптурами, хоча дехто їх називає виключно ювелірними прикрасами. Розповідаючи про свої твори мистецтва, художниця пояснює, що її інтригує сама ідея того, що організм людини здатний переносити на собі великі об'єкти, як фізично, так і візуально. Тому вона часто будує форми, захоплюючись масштабами, тим самим ставлячи свої роботи швидше в категорію скульптури, аніж прикрас. Основними аспектами її робіт є: побудовані тривимірні форми, кольорові співвідношення, комбінації візерунків, і масштаб об'єктів, у співвідношенні до людської фігури.


Далі вона пояснює, що основною її метою у творчості є створення відчуття візуальної напруженості у відносинах між формальними елементами кожного об'єкта, наприклад, від лінії до площини, від кольору до значення, з однієї спрямованої сили в іншу, або з ритмів структури в ритми кольорів. При цьому, кожен об'єкт працює в сукупності з іншими, і кожна частина не є менш вартісною чи менш важливою за іншу. Також Марджорі стверджує, що її мотивація до роботи ніколи не вписуються в будь-який тренд, а вона працює виключно з пристрасті до творення, з бажанням і наміром зробити щось значне.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.