Моя творчість (продовження про графічні техніки) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.10.2009 01:18

Отже, продовження попередньої статті - графічні техніки! Здається, я обіцяла вам свої творчі роботи показати.

Значиться, до теми про техніку сухої голки, закиньте в голову ще один файлик - пару моїх робіт в цій техніці: "Мій тато" і "Гурьба-ба" (2002 р.). Вони невеликого розміру - помістяться, ще й місце залишиться. Якраз на ще дві мої ліногравюри: "Автопортрет" і "Кицька" (2001 р.). Всі ці роботи ще з часів мого навчання у ЛНАМі. Зараз я в цих техніках не працюю - немає необхідного приладдя.

Ну, і раз вже так добре пішло - то ще кілька моїх рисунків, туди до компанії.

Ці рисунки також з часів навчання у ЛНАМі. Ось, і мій автопортрет, мальований в ЛНАМі акрілами.

Взагалі, є ідея навчання у ЛНАМі окремою статтею винести. Як вам ідея? Можливо когось зацікавить. Коли у мене постало питання в який заклад йти навчатися - дуже бракувало подібної інформації. Хоча я не шкодую, що навчалася у ЛНАМі, все ж інформація про заклад, типу "погляд з середини" на той час була б на вагу золота. Тому чекайте статтю й про це.

Щодо моїх робіт. Мабуть треба їх якось систематизувати, щоб вінегрету не вийшло. Тому зробимо ось як. В цій статті, як і заплановано - всякі разні-незаразні в різних техніках - для загального ознайомлення з моєю творчістю і, взагалі, з графікою. В наступній - якусь окрему грань творчості.

Для довідки про сфери діяльності. В основному це: станкова графіка, а саме монотипії та акварель, авторська аплікація, графічний дизайн, листівки ручної роботи, упаковка. Хоча люблю експериментувати, вивчаю нові, для мене, мистецькі професії і навички. Як, наприклад, вітраж і фьюзінг. Зараз мене підбивають до дизайну інтер'єру - займаюсь самоосвітою в цій галузі.

Попередня моя освіта - художник по шкірі. Це не бодіарт і не тату, як дехто може собі подумати (були випадки), хоча досвід бодіарту за плечима пробігав (знаєте, студентське життя було бурхливе і не передбачуване). А художня обробка шкіри - це виготовлення аксесуарів для одягу, прикраси, сумки, гаманці, папки, пояса, обкладинки, оздоблення інтер'єру приміщення та інше зі шкіри. Трохи більше про художню обробку шкіри - в одній із статтей. Наразі я роблю тільки обкладинки на книги та фотоальбоми зі шкіри. В основному роблю замовлення по графічному дизайну, рідше - аплікації. Ну і ось, пишу вам "листи", тобто статті.

Покажу вам ще деякі роботи з часів студентства. Це монотипії "Дотягнутися до неба" і "Весняна дівчинка". Дуже веселі, тому одну картину придбали для дитячої кімнати, а другу не повернули з виставки (пропала в невідомому керунку).

Ось моя любима монотипія "Дівчинка" (взагалі у мене їх ціла серія була, цих дівчаток). Наразі - дві з них.

Ця монотипія називається "Ті, що з вікон виглядають" - ілюстрація до одного біблійного вірша (ті, що знають - зрозуміють). В тому біблійному уривку так символічно було названо очі.

"Двері обличя" - також символіка з біблійного вірша. Взагалі, одна з моїх персональних виставок була присвячена Біблії і цей проект мав назву "Сучасна Біблія". Про нього і роботи-ілюстрації я розповім в одній зі статей. Чекайте!

А ця робота має назву "Дощ з відра".

А це "Усмішка". Як вам зубки? Правда, веселі?

Як я вже й казала, я роблю листівки ручної роботи, також запрошення, наприклад на весілля. Ось кілька моїх листівок.

І кілька листівок-запрошень. Перше - запрошення на відкриття фірми. Наступні - на весілля.

А як вам мій проект каталогу для художнього паперу?

А ось святкова упаковка для вина і упаковка-іграшка для цукерок.

А це моя авторська книга, що складається з 4 зошитів (представлені 3) з сонетами Шекспіра. Кожен зошит має настрій однієї пори року. Вибачте, але осінь тут відсутня - залишила на своїй кафедрі в ЛНАМі (для преславутого фонду).

Ось ніби і все. Ну майже все. В наступних статтях - мої аплікації, монотипії і проект "Сучасна Біблія". Також є ідея розповісти більше про техніку аплікації та витинанки, і мистецтво орігамі. Чекайте!

Коментарі

 • хохляцький шпигун · 03.10.2009 10:30 · #

  обов"язко почитаємо про все-все) таке цікаве! хочу ще! хочу-хочу-хочу!))

 • kseniya_www · 03.10.2009 13:35 · #

  гг ) ніколи б не подумала шо їжачок з сердечком і піською - це кицька )) Автопортрет сухою голкою шикарний.

  А ше мені сподобався дядько із стопою замість голови ) прикольне створіння. цікаво які тобі жахи сняться... ?! ;)

  Автопортрет мальований кажись - баба Йожка... сорі))

  Монотипії я чогось не догнала...але Ті, що з вікон виглядають - загадкові... а зубки п.яні.. як на весіллю: понапивались, понаїдались... і ковбасяться ))

  відкриточки шедевральні ) роби побільше - продавай в нас в магазині, я б таку купила.. чєсно. Думаю шо треба тематичних із сердечками... такі б попитом користувались...

 • Ліля Тєптяєва · 03.10.2009 16:58 · #

  Буде ще! Буде-буде-буде!!!

 • Ліля Тєптяєва · 03.10.2009 16:59 · #

  На рахунок листівок - хороша ідея! Треба щось зварганити!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.