Паперові ілюстрації Фіделі Сундквіст (Agnes Cecilia Fideli Siri Charlotte Sundqvist). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.02.2012 14:22

Агнес Сесілія Фіделі Сірі Чарлотта Сундквіст (Agnes Cecilia Fideli Siri Charlotte Sundqvist), а скорочено Фідель Сундквіст, родом з Упссала, що в Швеції. Вона народилася у 1987 році. Отримала художню освіту у відомому в їхніх краях Університеті мистецтв, ремесел та дизайну Konstfak. З 2006 року живе і працює в Стокгольмі, вирізає з паперу і займається паперовою пластикою, створює ілюстрації з паперу й кольорового картону.


В роботі з ілюстраціями Фідель Сундквіст працює з художнім папером (який ще називають кольоровим картоном): виготовляє двовимірні та тривимірні елементи композиції, розміщує їх згідно задумом сюжету, після чого фотографує і обробляє в графічному редакторі. Окрім ілюстрування книжок, Фідель захоплюється марками, вирізає цікаві витинанки, створює ілюстрації для журналів та листівок, також розписує посуд.

Хочу звернути вашу увагу на ілюстрації Фідель до книжечки для дітей "Tilly & Gul". Дуже акуратні і симпатичні, професійно виконані ілюстрації.


Завжди цікаво подивитися на процес створення роботи, це наче зазирнути за куліси перед виставою. Тож, можемо глянути на кілька таких фото, які зробила авторка, щоб показати процес роботи зі своїми паперовими ілюстраціями.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.