Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Художня виставка " П А П І Р + М Е Т А Л " від Ліля Тєптяєва · додано 30.05.2012 12:02

  Друзі, щиро запрошую вас на нашу, спільну з чоловіком, виставку П А П І Р + М Е Т А Л. Будуть представлені роботи паперового мистецтва, листівки ручної роботи, також художні ковальські вироби та фотографії ковальських художніх робіт.

  Під час експозиції буде проводитися майстер-клас з виготовлення листівки в паперових техніках виконання (дата проведення МК буде оголошена пізніше). Виставка триватиме до 31 червня, за адресою: м. Коломия, вул. Театральна, 25, Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Відкриття виставки 6 червня, о 16.00. Приходьте — буде цікаво!

 • Оголошення! Виставка авторської біжутерії Тетяни Чорної від Ліля Тєптяєва · додано 30.05.2012 00:26

  Друзі, маю для вас чудову новину! Київська галерея сучасного мистецтва P.ART.COM представляє персональну виставку авторської біжутерії від Тетяни Чорної.

  На виставці "Вижу, вишу и бижу" або "Вхід зі двору", увазі глядача будуть запропоновані найкращі роботи цієї художниці. Тож, запрошуються усі на цю творчу оказію — приходьте, не пошкодуєте! Ось вам кілька свіжих фото робіт Тетяни (автор фото — Євген Чорний).

 • Талановита дизайнерка ювелірних прикрас Олена Хомякова. від Ліля Тєптяєва · додано 25.05.2012 02:01

  Не секрет, що ювелірні вироби несуть в собі велику силу, адже вони здатні не просто прикрасити жінку, але й оновити її — представити її в новому світлі для оточення. І вигляд цих прикрас буде яскраво свідчити про їхню власницю, підкреслюючи її унікальність і неповторність. От і ювелірні прикраси дизайнерки, про яку мова піде сьогодні, здатні створити чи підкреслити оригінальний образ жінки, і стати саме тією родзинкою, якої не вистачало в гардеробі. Друзі, сьогодні знайомимось з цією талановитою панянкою — дизайнеркою ювелірних виробів Оленою Хомяковою.

 • Текстильні скульптури птахів Ебігейл Браун (Abigail Brown). від Ліля Тєптяєва · додано 18.05.2012 01:42

  Ебігейл Браун (Abigail Brown) — талановита молода людина, яка поєднує в собі художницю по текстилю та ілюстраторку-дизайнерку, що живе і працює в Лондоні. Ступінь бакалавра вона отримала в області Surface Decoration and Printed Textiles в 2003 році. І під час навчання вона ким тільки не працювала: дизайнером та ілюстратором дитячих книг, дизайнером дитячого одягу, також канцелярської дрібноти і вітальних листівок, а ще працювала над виконанням робіт для рекламної індустрії.

 • Ювелірні паперові скульптури Лідії Хірте (Lydia Hirte). від Ліля Тєптяєва · додано 14.05.2012 16:22

  Лідія Хірте (Lydia Hirte) — німецька дизайнерка ювелірних скульптур з паперу. Народилася 1960 року в місті Бар, поблизу Аугсбурга. Ювелірного дизайну навчалася в двох університетах прикладних наук Німеччини, також практикувалася у художника John Gèrard, який працює з папером, і у майстра Waldemar Artmann, що працює зі сріблом. На сьогоднішній день Лідія живе і працює в Дрездені, в Німеччині. В роботі використовує тонкий пофарбований глазурований картон, також металеві кріплення, перли і шовкову нитку.

 • Повстяний декор в інтер'єрі дизайнерки Енн Куін (Anne Kyyrö Quinn). від Ліля Тєптяєва · додано 13.05.2012 02:08

  Енн Куін (Anne Kyyrö Quinn) є лондонською дизайнеркою і виробником тривимірного декоративного настінного покриття з повсті. Студія працює з 1999 року, співпрацюючи з архітекторами і дизайнерами для створення власних творів в інтер'єрах різних параметрів. Продукція студії широко поширена і відома не лише в Англії, але й на міжнародному рівні.

 • Дизайн одягу з вишивками від Юміко Арімото (Yumiko Arimoto). від Ліля Тєптяєва · додано 12.05.2012 01:42

  Юміко Арімото (Yumiko Arimoto) — молода японська художниця, яка володіє технікою вільної вишивки і створює власний дизайн одягу. Народилася 1986 в префектурі Нара, що в Японії. В 2008 році закінчила навчання в Кіотському університеті мистецтва і дизайну, відділ дизайн одягу, після чого почала працювати над власним брендом, родзинкою якого є вишивка. Вона використовую вишивку у створенні мистецьких об'єктів, також шиє і прикрашає вишивкою одяг, сумки, та інші аксесуари.

 • Типографські колажі Мег Хічкок (Meg Hitchcock). від Ліля Тєптяєва · додано 09.05.2012 12:56

  Мег Хічкок (Meg Hitchcock) народилася в Спрингфілді, штат Вермонт. Вона навчалася живопису у Флоренції, Італійській Cecil-Graves Studio, і отримала диплом живописця в San Francisco Art Institute. Має досвід в євангельському християнстві, а також глибокий інтерес до східних духовним практик, що й яскраво видно в її творчості. Вона живе і працює в Нью-Йорку з 2006 року.

  Перш за все, Мег Хічкок є професійним оформлювачем мистецьких творів для художників, галерей та колекціонерів, чим і заробляє на життя — це її бізнесова справа, яку вона завжди прагне робити якісною, професійною, конкурентноспроможною і сучасною. Їй це вдається, і вона цим вельми пишається.

  Але відомою вона стала не через оформленню чужих робіт, а завдяки власним унікальним творам з типографськими орнаментальними колажами. Це не просто друковані літери складені в орнаменти, вони ще й несуть глибоку інформацію, яка виглядає, на перший погляд, закодованою, та збагнувши авторський принцип подачі інформаційного тексту — можна читати уривки зі світових релігійних бестселерів. Уважно розглядаючи її роботи, можна прочитати цитати з Біблії, Корану і Тори.

 • Загадкові мелодійні портрети Марко Маццоні (Marco Mazzoni). від Ліля Тєптяєва · додано 09.05.2012 01:12

  Марко Маццоні (Marco Mazzoni) народився в 1982 році в Тортона, що в Італії, а живе і працює в Мілані. Він є учасником Галереї Джонатана Левіна (ця галерея збирає молодих художників для культивування нових талантів і створення такого середовища для учасників, яке б допомагало їм розвиватися). Крім того, Марко експонує свої роботи у багатьох виставкових залах Мілану.

 • Яскраві вишивки Такаші Івасакі (Takashi Iwasaki). від Ліля Тєптяєва · додано 07.05.2012 02:11

  Такаші Івасакі (Takashi Iwasaki) народився в 1982 році на острові Хоккайдо, що в Японії, а у 2002 переїхав до Вінніпега, в Канаді, де зараз живе і працює. Навчався в мистецькому коледжі в Японії та університеті Канади. Часто експонується на спільних виставках, зазвичай в Канаді і в США, мав трохи й персональних. Працює в своєму особливому яскравому кольоровому стилі, який одразу впізнається, створює чудові живописи, малюнки, колажі і вишивки. Особливо цікавими, як на мене, виглядають його вишивки, які він сам називає "уявні пейзажі в моїй голові".

Всього 257 на 26 сторінках