Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Незабаром відкриття нової виставки паперового мистецтва у Львові! від Ліля Тєптяєва · додано 08.08.2012 14:05

  Друзі, з радістю повідомляю вам, що незабаром відбудеться відкриття персональної виставки паперового мистецтва Лілії Тєптяєвої під назвою "П А П І Р кольоровий", де будуть представлені твори, виконані у авторській паперовій техніці, з 2005 по 2012 роки. Виставка експонуватиметься у львівській галереї "КОРАЛІ", за адресою: м. Львів, вул. Менцинського, 5 (у подвір'ї, код 78). Відкриття виставки 14 серпня, о 17.00. Виставка експонуватиметься два тижня. Запрошую на відкриття виставки!

 • Еквадорський ілюстратор Roger Ycaza від Ліля Тєптяєва · додано 03.08.2012 21:00

  Roger Ycaza — талановитий еквадорський ілюстратор та графічний дизайнер. Народився він в містечку Амбато, в 1977 році. Закінчив Catholic University-Ambato в галузі промислового дизайну зі спеціалізацією в області графічного дизайну. Він проілюстрував більше 50 різних творів, розповідей, романів, новел та казок. Крім того, він проявляє себе, як творча особистість, ще й в якості гітариста і вокаліста в своєму музичному гурті.

 • Фоторепортаж з презентації дитячих проектів "Дивись, читай, слухай українське!" від Ліля Тєптяєва · додано 28.07.2012 23:46

  Презентація проектів для дітей під гаслом "Дивись, читай, слухай українське!" відбулася в Коломиї, в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського. Естетично-розважальне свято для діток пройшло просто на УРА!

  Письменниця і казкотерапевт Катерина Єгорушкіна презентувала свої книжки, читала уривок з казки, а в цей час дітки під музику малювали свої враження. Співачка і композитор Олена Карпенко створювала незабутню артистичну атмосферу, надихаючи співала і весело танцювала з дітками. І між тим усім можна було ще споглядати ряд творів-ілюстрацій до дитячих проектів, автором яких є Лілія Тєптяєва.

  Усе те святкове естетично-виховне дійство зазнимкував коломийський фотограф і кореспондент Євгеній Гапич, якому ми, учасниці заходу, вельми вдячні за проявлений інтерес і чудову роботу!

  Тож, друзі, маю фоторепортаж з події, який тут і представлю на огляд.

 • Барвисті квіти в дизайні Брі Харрісон (Brie Harrison) від Ліля Тєптяєва · додано 23.07.2012 17:29

  Дизайнерка та ілюстраторка Брі Харрісон дивиться на кожен предмет побуту чи інтер'єру як на полотно для її творчості. І скажу вам відверто, друзі, її чудові ідеї та принти тішать й мене — страшенно люблю її яскравий підхід до справи! Горнятка до кави, товари для дому, картини, одяг та багато інших речей можуть запросто похвалитися своїм барвистим виглядом і стильовим підписом від Брі Харрісон.

  Вона працює для відомих брендів: Amelia's Magazine, Blue Q, Galison, Radley та WGSN. І пишається тим, що опинилася у книзі "Over & Over" відомого ілюстратора Майка Перрі (Mike Perry).

 • Презентація проектів для дітей: "Дивись, читай, слухай українське!" від Ліля Тєптяєва · додано 12.07.2012 23:31

  Друзі, у Коломиї незабаром відбудеться Презентація проектів для дітей під гаслом "Дивись, читай, слухай українське!". І на цю святкову естетично-виховну зустріч запрошують дітей з батьками учасниці заходу: письменниця, поетка, казкотерапевт Катерина Єгорушкіна (м.Київ), також поетеса, співачка, композитор Олена Карпенко (м.Київ) і художниця, ілюстратор, дизайнер Лілія Тєптяєва (м.Коломия).

  Приходьте, і будемо усі разом малювати, співати, танцювати і слухати казки в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського 17 липня о 15.00! Культурно-розважальна програма заходу обіцяє бути веселою і цікавою не лише дітям, але й їхнім батькам!


  Крім того, під час презентації можна буде придбати для своїх дітей книжечки з казками Катерини Єгорушкіної та диски з піснями Олени Карпенко, ще й з автографами авторок.

 • Авіашоу в Коломиї! (програма свята) від Ліля Тєптяєва · додано 05.07.2012 00:34

  І знову в Коломиї АВІАсвято! Друзі, запрошую усіх на це цікаве збіговисько, а точніше злітовисько, яке відбуватиметься 7 липня, на протязі дня, впродовж з 10.00 до 17.00 години, на коломийському летовищі. Ініціатором та організатором авіашоу, як завжди, виступає Табанюк Ігор.

  Програма авіашоу обіцяє бути цікавою і насиченою як для дорослих, так і для дітей, тож немає чого сидіти вдома — гайда за новими враженнями і цікавими зустрічами! Планується вдосталь музики, цікавих та веселих конкурсів, пізнавальних розповідей про літаки, грандіозне шоу в повітрі, і, звичайно, незабутні польоти для усіх бажаючих на різних літальних апаратах.

 • Мінімалістичні пейзажі Хосе Бассо (Josе Basso) від Ліля Тєптяєва · додано 29.06.2012 14:42

  Хосе Естебан Бассо (Josе Basso) живе і працює у регіоні Вальпараїсо (ісп. Valparaiso, буквально "Райська долина"), який знаходиться в Чилі. Працює в університеті Playa Ancha Valparaнso професором факультету мистецтв, викладає живопис. Крім того він є джазовим музикантом і активним діячем культури країни.

  Хосе Бассо займається фотографією, графікою, малюнком, живописом та інсталяцією. Його твори близькі до мінімалізму, вирізняються чіткою стриманою композицію з ознаками символізму, заснованою на міцній концептуальній основі. На протязі свого творчого життя художник отримав безліч нагород, кілька разів представляв Чилі на міжнародних біенале, приймає активну участь у групових виставках, має багато персональних.

 • Точні технічні науки та робота мозку в творчості Лори Фрік (Laurie Frick) від Ліля Тєптяєва · додано 27.06.2012 00:39

  Бриколаж (bricolage) у скульптурі — це такий підхід до мистецтва, в якому художник складає тривимірні об'єкти з інших, попередньо існуючих. По суті, художник дає нове життя старим чи "мертвим" речам й предметам. Саме таким мистецтвом й займається американська художниця Лори Фрік (Laurie Frick), і не лише цим.

  Вона народилася в Лос-Анджелесі, а зараз живе і працює в Остіні (штат Техас) і в Брукліні (Нью-Йорк). В своїй творчості художниця черпає натхнення в складних технічних спорудах, досліджуючи характер створеної моделі й розуму, який її створював. Крім того, вона полюбляє графіку та малюнок, а також вирізає витинанки (при цьому вона користується лазерною нарізкою).

 • Живописні мікросвіти Лори Гуртон (Laura Gurton) від Ліля Тєптяєва · додано 23.06.2012 23:10

  Лора Гуртон (Laura Gurton) народилася в родині художників, виростала і працювала в цьому середовищі. Освіту отримала в закладах: Philadelphia College of Art, School of Visual Arts, Brooklyn Museum School, Parsons School of Design. Після художньої школи вона виставляла і продавала свої художні твори в галереях Нью-Йорка і Нью-Хоупа (штат Пенсільванія). Пізніше вона повернулася в художню школу, де отримала посаду фахівця з мистецтва в дитячому музеї Брукліна. Вона створила кілька програм для молоді та їх батьків. Наступним етапом в її житті стало викладання глобального мистецтва, графіки, живопису та малюнку в школі Edward R. Murrow.

  При цьому, Лаура продовжувала навчання на магістратурі по спеціальності контролю та управління в галузі мистецтва. Вона розробила навчальну програму для чотирьох тисяч студентів в її школі, дев'ятьох вчителів мистецтва в її відділі, а також для інших в мистецькому викладацькому управлінні в Брукліні.

  Але, саме живопис та графіка, а не адміністративна робота, були її пристрастю. Вона завжди прагнула створювати власні мистецькі твори, і заохочувала до цієї практики своїх колег. Тим не менше, після семи плідних років у системі шкільної освіти, стало очевидним, що розриватися між роботою наглядача художнього відділу та власною мистецькою практикою вже немає сил і бажання.

  У зв'язку з цим, Лора у 2004 році полишила викладання й адміністративну посаду і переїхала в долину Гудзона, де серед краси природи та мистецької громади, вона змогла повністю зосередитися на своїй творчій роботі. Поступово Лора почала виставляти на огляд свої твори в музеях та галереях по всій долині Гудзону та в Нью-Йорку.

 • Художня виставка " П А П І Р + М Е Т А Л " (фоторепортаж) від Ліля Тєптяєва · додано 15.06.2012 23:33

  Друзі, ось і розпочалася експозиція виставки паперового та ковальського мистецтва "ПАПІР + МЕТАЛ". Виставка триватиме до 31 червня 2012, за адресою: м. Коломия, вул. Театральна, 25, в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, то ж хто ще не встиг відвідати — щиро запрошую! А ось і фоторепортаж з відкриття виставки та експозиції.

Всього 257 на 26 сторінках