Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Лимонад від Андрія Крицуна. від Ліля Тєптяєва · додано 01.02.2010 17:12

  Дорогенькі, хто вже читав попередню статтю про графіка-дизайнера і карикатуриста Андрія Крицуна - мали можливість "спробувати на смак" його графічно-карикатурного "Васабі". А тепер пропоную вам "запити" все те діло його шаржовим "Лимонадом"!

  А що ж таке лимонад? Що перше приходить вам на думку, коли ви чуєте це слово? "Лимонад – солодкий безалкогольний напій, часто буває газований. Володіє прохолоджуючою властивістю. Приготовляється з фруктів, ягід чи синтетичних продуктів" - пояснив Андрій. А й справді, хто не куштував цього напою? У вихідний день, зібравшись разом з друзями, перехилити одне-два горня свіженького лимонаду, заїдаючи тортиком - МИЛЕ ДІЛО!

  Відкриття виставки шаржів Андрія КрицунаЛимонад, 2008 року
  Відкриття виставки шаржів Андрія КрицунаЛимонад, 2008 року
  7 коментарів
 • Дитячі картинки Адрі Карденас. Суцільний ПОЗИТИВ! від Ліля Тєптяєва · додано 30.01.2010 00:01

  Я познайомилася з Адрі кілька днів тому, і так захопилася її акриловим живописом, що просто мусила написати про неї та її творчість статтю. Адже її творчість це суцільний ПОЗИТИВ!

 • Знайомтеся з українським стімпанкером Бобом Бассетом! від Ліля Тєптяєва · додано 26.01.2010 02:00

  Та менше з тим, та більше з іншим - з творчістю українського божевільного "шкіряника" Боба Бассета.

  Взагалі, загальний стиль стімпанка виглядає далеко не ідеалістичним, навпаки - цинічним, грубо відвертим, песимістичним та анти-утопічним по суті своїй. Та немає чому дивуватися - хоча цей стиль і наслідує Вікторіанську Англію 19 століття з її тягою до технічних парових машин, все ж, вступивши в "хімічну реакцію" з іншими стилістичними "прєлєстями" сучасного світу перетворився на той божевільний продукт, ріст та популяризацію якого можна спостерігати зараз по цілому світі.

  І, відверто кажучи, левина доля усього "творчого розмаїття" стімпанку мені не тільки незрозуміла, але й бридкувата, щось на зразок "ойякагидоталюдонькідобрі" чи "фуякакаканавітьінепоказуйте". Взяти хоча б шкіряно-металеві маски типу Голови Професора Доуеля з відвертим натяком на збочинство. Та є, все ж, досить цікаві і привабливі речі серед того загадкового стімпанку.

  Це ж стосується і творчого доробку українського стімпанкера Боба Бассета - з одного боку неймовірна працьовитість та професіоналізм щодо художньої шкіряної пластики, що так і хочеться відмітити, та з другого боку... -. ..оті маски суміші "айлбібег" і "садо-мазо"... Навіть й на думку не приходить за яким призначенням їх нарід використовує.

  Сама скромна серед них була, мабуть, ця. Така собі маска стімпанка-пірата.

  19 коментарів
 • Нові кондитерські ідеї Галини Двілюк. від Ліля Тєптяєва · додано 13.01.2010 16:49

  Так от, з того часу, хоч і небагато "згущонки витекло", та все ж майстриня склавши рук не сиділа — місила, ліпила, змішувала, розмальовувала, декорувала. Одним словом вкладала душу і тіло в мрію кожної дитини, романтика і просто ласуна.

  Тому, дорогенькі, приймайте роботу — свіженькі тортики від Галини Двілюк!

  Сорочка для пана Романа
  Сорочка для пана Романа
 • Рецепт лікування гумором від Андрія Крицуна. від Ліля Тєптяєва · додано 09.01.2010 17:17

  Звідки ж Андрій знав про епідемію? Мабуть, про щось таке здогадувався...а може вичислив "хворобу" за "симптомами", так само, як робить це в кожній своїй графічній роботі.

  Ревізор
  Ревізор
  7 коментарів
 • Мій однокурсник – Андрій Крицун. від Ліля Тєптяєва · додано 07.01.2010 19:08

  Ця стаття буде вже другою по рахунку.

  А в ній, дорогенькі, спробую ближче познайомити вас зі своїм земляком, однокласником в художній школі і однокурсником в академії, шаржистом і карикатуристом, дизайнером і графіком, порядним сім'янином та й просто романтиком - Андрієм Крицуном.

  Підготовка до видруку
  Підготовка до видруку
  4 коментарі
 • Група кафедри графічного дизайну ЛНАМ 2000-20006 року. від Ліля Тєптяєва · додано 06.01.2010 23:31

  Але дуже хочеться познайомити вас з моїми однокурсниками, принаймні тими, які змогли реалізуватися в своєму покликанні та професії, або наполегливо над цим працюють (Андрій Крицун, Міхай Тимошенко, Ліля Тєптяєва, Віка Проців).

  Ідея, здається, непогана! Отже, ця стаття буде першою в цій серії з кодовою назвою "Група ГД ЛНАМ 2000-2006" (нічого собі закодувала). Наразі є тісний контакт, а разом з тим і інформація про Андрія та Міхая (не рахуючи себе) - тому, поки-що, саме про них. З іншими однокурсниками буде складніше...

  Між іншим, користуючись можливістю, хочу передати усій нашій групі гігантський ПРИВІТ і ще величезне ПРОХАННЯ:

  Народ, виходьте з підпілля - дайтеся знати!

  Віка Проців, Таня Бєлкіна, Ліля Тєптяєва, Міхай Тимошенко, Ігор Сіксай на балконі кафедри графічного дизайну
  Віка Проців, Таня Бєлкіна, Ліля Тєптяєва, Міхай Тимошенко, Ігор Сіксай на балконі кафедри графічного дизайну
  1 коментар
 • Скажи мені хто твій вчитель - і я скажу хто ти. від Ліля Тєптяєва · додано 04.01.2010 00:49

  Вчителі бувають різні - хто ж того не знає? Про одних можна сказати: "Хто вміє - робить, а хто не вміє - вчить інших", а про інших: "Хороший вчитель може навчити інших навіть того, чого сам не вміє". І кожен з нас навчався і в тих і в інших.

  Мені повезло - я навчалась у багатьох чудових викладачів. Їх було вдосталь і в художній школі, і в коледжі, і в академії.

  В цій статті хочу розповісти про викладачів кафедри графічного дизайну ЛНАМ, періоду мого навчання (2000-2006 роки).

  Знайомтеся - викладачі кафедри графічного дизайну ЛНАМ!

  Викладачі кафедри графічного дизайну (не повний склад)
  Викладачі кафедри графічного дизайну (не повний склад)
 • Вірші Антонича - витинанками Олени Тихонюк. від Ліля Тєптяєва · додано 28.12.2009 21:07

  Складно розповідати про лірику Антонича так, щоб слухач зрозумів її, а ще складніше – робити це графічними засобами. Та й які графічні засоби могли б передати в ілюстраціях усі барви та вальори його словесної римованої творчості?

  За це нелегке, але водночас дуже цікаве завдання взялася київська художниця-ілюстраторка Олена Тихонюк, проілюструвавши збірку вибраних творів поета "Велика гармонія", і використавши при цьому пластичні можливості витинанки.

  Олена Тихонюк працює над ескізами ілюстрації до збірки творів Богдана-Ігора АнтоничаВелика
  Олена Тихонюк працює над ескізами ілюстрації до збірки творів Богдана-Ігора АнтоничаВелика
 • Про Львівську національну академію мистецтв. від Ліля Тєптяєва · додано 24.12.2009 21:58

  Звичайно, харківська школа дизайну в Україні найстарша, а тому найдосвідченіша, і дуже хотілося навчатися дизайну та графіки, але до Львова ближче - тому, саме з цієї банальної причини, я й спрямувала усі свої сили на поступлення в ЛНАМ (тоді це була ЛАМ) - Львівську національну академію мистецтв.

  ЛНАМ, скляний корпус, 2001 рік
  ЛНАМ, скляний корпус, 2001 рік
  22 коментарі
Всього 257 на 26 сторінках