Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Модна кераміка Юрія Мусатова. від Ліля Тєптяєва · додано 03.04.2010 00:46

  Дорогенькі, давно вже хотіла познайомити вас з Юрієм.

  Направду, оригінальний дизайнер-керамік, майстер на всі руки...а руки має ЗОЛОТІ!

  4 коментарі
 • Сорочки Миколи Симчича. І хто сказав, що вишивка це не чоловіча справа? від Ліля Тєптяєва · додано 14.03.2010 22:48

  А з Миколою Симчичем я познайомилась в майстерні Валерія Дідорака (я ж казала, тут кого тільки не зустрінеш))). Він забіг на кілька хвилин по справі...і затримався (а чому б і не затриматися, раз така файна компанія, і на столі кава із зефіром).

  Пан Микола виявився ласим на солодощі, і мене це дуже навіть втішило (люблю людей, які люблять солодке). До того ж, мені поталанило – була моделлю для нової вишиванки Миколи. Що й було відразу зафіксовано, а тепер і продемонстровано. (Заразом глипнете на кавалок затишної майстерні Валерія Дідорака.)

 • Об'ємні картини зі шкіри Валерія Дідорака. від Ліля Тєптяєва · додано 07.03.2010 16:44

  Не так багато в Україні є майстрів по художній обробці шкіри, тим більш таких, які опанували цю професію самотужки. А Валерій Дідорак - коломийський талановитий ремісник, який створює красиві об'ємні картини зі шкіри. Не дивлячись на те, що він не має мистецької освіти, все ж він перебуває у постійному творчому пошукові та використовую кожну нагоду щоб чогось навчитися від художників Коломийщини. Благо, що художників-друзів Валерій має чимало. Та й ще б йому їх не мати, адже він дуже гостинний, щирий і товариський, завжди готовий допомогти в любій добрій справі!

  З Валерієм я познайомилась нещодавно, хоча з його роботами була знайома ще років 6 тому - бачила на його виставці в Коломийському музеї історії міста.

 • Cara Carmina - мама власного лялькового світу. від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2010 22:37

  Буває у вас так, що ви ніби не знайомі з кимось, але відчуваєте, що все життя знаєте цю людину?

  У мене таке трапляється...частенько. Ось і у випадку з Карою я відчула щось подібне. Ще не знаючи цю людину, я вже пройнялася до неї симпатією. А її творчі роботи розповіли майже все про неї. А решта, вона розповіла в своєму інтерв'ю.

  Отже, знайомтеся з Карою Карміною (Cara Carmina) - сонячним зайчиком по життю і люблячою мамою для своїх ляльок!

  3 коментарі
 • Ювелірні семінари Ursi Galletti. від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2010 21:45

  На сьогоднішній день ливарна техніка однакова як у нас, так і за кордоном – використовуються ті самі матеріали та інструменти. Проводяться різноманітні семінари та курси по ювелірній справі, правда, в основному за кордоном. Та в нашій країні є багато навчальних закладів, в яких студенти можуть навчитися ювелірної справи і спробувати себе в усіх техніках цього виду мистецтва.

  Отже, розповім вам коротко про ювелірний семінар Ursi Galletti в Сент-Луїс (місто в штаті Міссурі, США). Взагалі, пан Ursi Galletti проводить семінари та курси з різними техніками ювелірної справи. Цього разу покажу фото з семінару ювелірної ливарної справи.

  На цьому семінарі учні виготовляють оригінальний кулон з шорсткуватою фактурою. Ось такий.

 • Знайомтеся - Максим Залевський! від Ліля Тєптяєва · додано 22.02.2010 23:50

  Хочу познайомити вас...ні, не з художником, а з інтернет-маркетологом – Максимом Залевським!

  Здивовані? Не сподівалися побачити в моєму блозі маркетолога? Мені, чесно кажучи, й самій ця ідея не відразу в голову постукала. Та познайомившись ближче з Максимом та його діяльністю, я зрозуміла, що конче мушу взяти в нього інтерв'ю і про це написати! Прочитайте – і ви зрозумієте чому саме! Тим паче, що й мистецтво ми не оминули!

  Максим майстер, якщо не на всі руки, то однозначно на всю голову, я б навіть сказала на усі дві півкулі! Чого тільки вартує його довжелезний список спеціалізацій та професійних навиків. Звичайно, мені як художнику, слова: "інтернет-маркетинг, SEO, web-аналітика, e-commerce" – не багато говорять, та це вам "не коники з сиру ліпити"!

  Життєве кредо Максима Залевського – "Жити потрібно так, щоб відчувати, що живеш!" А живе Максим здебільшого в інтернеті.

  Між іншим, ось і він. Хай сам про себе і розповідає.

  Максим Залевський
  Максим Залевський
 • Кольоровий калейдоскоп Євгена Кисельова. від Ліля Тєптяєва · додано 16.02.2010 03:50

  Усі ми різні (хто ж би з тим сперечався) – хтось любить чорний одяг і білі стіни, а хтось шалений колір в усьому.

  Я люблю КОЛІР – це моя ПРИСТРАСТЬ, і чим його більше – тим краще! Чорний і білий, для мене тільки фон для підсилення хроматичного. Все кольорове притягує мій погляд: папуги, вітрини дитячих магазинів, навіть калюжі бензину на асфальті привертають мою увагу. І, звичайно, коли я перший раз побачила "кольоровий хаос" творчих робіт Євгена Кисельова – була в захопленні від його творчості. Пам'ятаю, я тоді подумала: "От познайомитися б з цим хлопакою, адже цікаво що у нього в голові робиться, раз у нього творчі полотна так і вибухають кольором."

  2 коментарі
 • Як вам ця книжечка? від Ліля Тєптяєва · додано 09.02.2010 15:05

  У мого сина є ось така книжечка.

  2 коментарі
 • Інструкції по догляду за дитиною! від Ліля Тєптяєва · додано 05.02.2010 22:24

  Не пам'ятаю де знайшла, але дуже веселі інструкції.

  Цікаво, хто їх "накалякав" - треба ж комусь за ці хвилини сміху подякувати!?

  3 коментарі
 • Смешные морды! від Ліля Тєптяєва · додано 04.02.2010 22:43

  Не удивляйтесь - пишу я, но на русском. Просто захотелось похихикать, и в поиске чего-то ухахатывающего нашла тварюк с коментами, а они все на русском - пришлось адаптироваться под фотки.

  Специально для вас пронумерую - для удобности. А вы мне наклацайте какая фотка вас особенно росхахатала - интересно ведь!

  1
  1
  3 коментарі
Всього 257 на 26 сторінках