Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Eric Vigier та його орігамі. від Ліля Тєптяєва · додано 05.10.2010 22:20

  І хоча китайці винайшли папір, а японці орігамі (по-японські "орі" – складений, "камі" – папір), цим мистецтвом захоплюються у багатьох країнах світу. Захоплюється ним і герой цієї статті – Eric Vigier з Франції.

 • 17 Форум видавців у Львові. від Ліля Тєптяєва · додано 27.09.2010 01:15

  Отже, до Львова я їхала з метою "постріляти" усіх зайців одразу, і більшість з них все ж вдалось підстрілити – ось про них й піде мова: про Форум видавців і сучасні книжки, виставку паперового мистецтва, в якій я приймала участь, і просто про Львів та цікаві львівські здибанки та посиденьки.

 • Книжкова тема. від Ліля Тєптяєва · додано 21.09.2010 17:49

  Дорогенькі, 17 Міжнародний "Форум видавців у Львові" добіг до свого кінця. Звичайно, я там побувала, дещо пофоткала, все вам покажу і розкажу. От тільки усі думки і слова в порядок приведу і в статтю сформую. Так-що чекайте.

  А поки будете чекати – ось вам фото-купка на книжкову тему для навіювання апетиту. Смачного!

 • Виставка у Львові "Папір. Перевтілення". Запрошуються усі! від Ліля Тєптяєва · додано 14.09.2010 00:01

  Можливо ви вже чули думку, що друкована книжка відійде у небуття, і наші внуки зможуть побачити її тільки у музеях чи на прабатьківських горищах. Справді, електронні книжки та новітні мас-медіа наступають на п'яти старій добрій паперовій книжці. І якщо так і далі піде – навіть дітки в садочку будуть вивчати абетку в електронному варіанті. І ось хто безперечно радітиме наслідкам цього прогресу, так це зелені мешканці нашої планети, адже дерева вже давно про це мріють.

  І можливо тоді люди будуть застосовувати нові матеріали та технології у виготовленні паперу, адже навіть якщо всі книжки планети стануть електронними, все ж деякі з них залишаться паперовими, і будуть дивувати і захоплювати справжніх поціновувачів мистецтва книги. Крім того, папір, як професійний матеріал багатьох видів мистецтва просто життєво необхідний для реалізації творчих ідей та фантазій митців, дизайнерів і художників.

  І ось, наприклад, для такої виставки як "Папір. Перевтілення", яка відбудеться незабаром під час 17 Міжнародного "Форуму видавців у Львові", і на яку я усіх вас запрошую!

 • Весна прийшла! ЯКі прилетіли! від Ліля Тєптяєва · додано 12.09.2010 17:23

  А серед друзів Олега з'явилися не тільки художники і ковалі, але й пілоти та авіа-любителі. Власне одному з них, а саме Олександру Гаврилюку (керівникові Львівського авіаспортивного клубу), і призначений цей крилатий подарунок.

  А ось власне й сам "подарунок" – інтерпретація літака ЯК-52.

 • Загадкові малюнки Amandine Urruty. від Ліля Тєптяєва · додано 11.09.2010 22:30

  Фантазія дивна річ... У когось вона б'є фонтаном, у когось тече струмочком, і у кожного вона рухається своїм унікальним шляхом. Малюнки кольоровими олівцями Amandine Urruty можуть подобатись, а можуть не подобатись, але безперечно ніхто не зможе її звинуватити у відсутності фантазії. Судіть самі.

 • Модна біжутерія Абра Кадабри. від Ліля Тєптяєва · додано 10.09.2010 02:54

  Абра Кадабра – молода талановита дизайнерка з Києва, звати її Лєра. Коротко про неї: багато працює, створює цікаву біжутерію, ліпить і розписує її вручну, дружить з модельєркою Тетяною Карамболь, рятує від голодної смерті і бруду бездомних котів і успішно виховує і відгодовує дуже симпатичного синочка – кота Нікотина. А більше про себе і свою творчість вона розповість сама.

 • Світлова графіка Браяна Харта (Brian Hart). від Ліля Тєптяєва · додано 08.09.2010 23:39

  Brian Hart – молодий перспективний американський художник і дизайнер, який малює світлом. З ним я познайомилась не так давно, але переглянувши його роботи відразу захотіла написати про нього і його світлові малюнки. Краще дослідивши цю тему, переглянувши не одну купу нетівської інформації про light art (light writing, light painting, light graffiti) іноземних "світляків" та художників на просторах нашої Батьківщини (їх, між іншим, у нас одиниці), почала "бомбардувати" запитаннями Браяна. В результаті вийшло ось таке інтерв'ю з густо засіяними світло-малюнками Браяна.

 • ШТУКИ в каждые руки! Все на выставку 11 сентября! від Ліля Тєптяєва · додано 07.09.2010 17:57

  Народ, скоро выставка хендмейдеров в Киеве – восьмая выставка ШТУКИ!

  А точнее вот когда: 11 сентября 2010 года, суббота, с 13:00 до 21:00.

  И вот где: Киев, Ивана Мазепы, 17 (Галерея ЛАВРА, внутри помещения) (Арсенальная, возле парка Славы).

  ВЫСТАВКА БУДЕТ ТОЛЬКО ОДИН ДЕНЬ!!!

 • Було таке місто Прип'ять... від Ліля Тєптяєва · додано 02.09.2010 01:01

  Дорогенькі, вчора перебирала старі книжки і журнали...знайшла шмат історії...і так мені закортіло, щоб і ви це побачили...

  Бо ж було колись таке місто Прип'ять...і було там життя...

Всього 257 на 26 сторінках