Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Моя персональна виставка монотипій "Сучасна Біблія"! Заходьте! від Ліля Тєптяєва · додано 28.11.2010 01:54

  Ну, уривок цієї ілюстрації ви мали змогу бачити кожного разу, коли читали якусь з моїх статей. Впізнаєте мій аватар? Правда мій аватар натякає на наявність цікавої ідеї в моїй голові і бажання нею поділитися з іншими. ))

  А тут, ілюстрація Матвія 5:16, розповідає про християнство як спосіб мислення та життя - "Подібно й ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі вчинки і прославляли вашого небесного Батька."

  8 коментарів
 • "Мій коханий" і письменниця-художниця Beatrice Alemagna. від Ліля Тєптяєва · додано 25.11.2010 00:33

  Роботи Беатріс інстинктивно гармонійні, як малюнки дітей, а думки вільні і не обтяжені жодними забобонами і рамками. А сама авторка вважає, що ця свобода думки і дії живе в ній внаслідок щасливого дитинства, яке вона не втратила по сьогодні, підтримуючи зі своїм казковим минулим тісний зв'язок. Вона ще в дитинстві мріяла створювати книги, адже не створювати їх не могла, бо жила в дитячих казках та історіях, які читала їй мама. Книжки в дитинстві захоплювали її усім – своїми деталями в малюнках, запахом паперу, металевими скобами, що з'єднують сторінки, і навіть шурхіт сторінки, коли перегортала її мама – заворожував Беатріс. А перша книжка, створена її батьком, спеціально для неї та її сестри – назавжди визначила шлях маленької дівчинки – все, тепер вона просто не могла не стати письменницею і художником... Це бажання було настільки сильним і непереборним, а ідей було так багато, що це стало просто необхідністю в її житті.

  Безперечно, кожна книжка в її виконанні – це особливі незабутні враження, адже авторка багато експериментує з матеріалами та подачею ідеї, втілюючи свою дитячу мрію в дорослому житті. Книга "Мій коханий" публікується багатьма мовами, а в моїй бібліотеці – польське видання, яке вам і презентую.

  обкладинка та форзац
  обкладинка та форзац
 • А замість серця — полум'яний мотор! від Ліля Тєптяєва · додано 20.11.2010 02:37

  Скоро, дуже скоро, на наших календарях з'явиться грудень...і, до речі, саме грудень, а точніше 17 число, запам'яталося людству як довгоочікувана перемога внебілітаючого Homo Sapiens над простоходячим. Адже й справді, дорогенькі, говорити про дизайн і цікаві конструкції, не згадавши унікальні конструкції легендарних братів Райт (Уїлбера та Орвілла) – несправедливо, чи не так? Тим паче, що 17 грудня – на носі! До того ж, ця стаття може стати непоганим сюрпризом для усіх пілотів-мрійників і пілотів в мріях, зокрема для мого чоловіка. ))

 • Авторські вітражі Наталі Гайдаш. від Ліля Тєптяєва · додано 19.11.2010 02:10

  Наталя робить високохудожній вітраж, із власним баченням цього виду мистецтва. В усіх її роботах, так-чи-інакше, відчувається її базова освіта – живопис. І хоча вона живописець за освітою, це тільки допомагає у роботі, бо завдяки цьому її вітражі стають своєрідними та унікальними. А ще, оригінальності в її вітражах, додає використання нею металевого декору. Її роботи можна побачити й в живу, наприклад у львівській галереї "Зелена канапа" – зараз там експонується виставка "Погляд крізь серце", роботи будуть там до 21 листопада. А хто не встигне, може побачити роботи Наталі в салоні "Художник", що у Львові, на Проспекті Шевченка, 3 – там вони будуть цілий грудень.

 • Життєрадісний еко-дизайн естонця Павла Сидоренко. від Ліля Тєптяєва · додано 08.11.2010 23:54

  Павло Сидоренко – естонський дизайнер, який народився 1980 року, в Таллінні. Навчався промисловому дизайну в Естонській академії мистецтв, яку закінчив у 2006 році. Як він сам розповідає про свою творчість: "Моя мета полягає у створенні функціональної та грайливої продукції, яка зберігає свою простоту, взаємодіючи з простором і користувачем. Щоб створити не тільки виключно прагматичну необхідність, а й передати емоційну якість у повсякденному середовищі."

 • Гайда всі на Фестиваль "МАНУСКРИПТУМ"! Залишилося кілька днів до відкриття! від Ліля Тєптяєва · додано 08.11.2010 21:44

  Отже, дорогенькі, до відкриття Фестивалю "МАНУСКРИПТУМ" залишилося кілька днів! Він відбуватиметься з 11 по 14 листопада, під час осіннього книжкового ярмарку "Медвін", на базі виставкового центру Університету фізкультури (М. Республіканський Стадіон). Виставкові зали будуть відчинені з 10.00 до 19.00, вхід вільний. Раджу вже сьогодні розпланувати час так, щоб відвідати це свято і отримати свою порцію естетичного задоволення та позитиву!

 • Фестиваль каліграфії, шрифта і книги "МАНУСКРИПТУМ" вже скоро! Запрошуються ВСІ! від Ліля Тєптяєва · додано 05.11.2010 15:50

  А організатор запевняє, що фестиваль не залишить нікого байдужим, і гості зможуть побачити унікальні, небачені до цього, мистецькі шедеври: "У рамках фестивалю Ви побачите вишукану каліграфію, красиву ілюстрацію, майстерне оформлення книги, найфантастичніші шрифти, мініатюрний офорт і величезні графіті. Ви зробите подорож в минуле і уявите майбутнє... Історична частина виставки буде представлена справді унікальними зразками стародруку і гравюри – старовинних географічних карт. Крім того, там же будуть роботи сучасних авторів, які підтримують і розвивають традицію. Такого ви не побачите ніде і ніколи, запевняємо всіх!"

 • Леся Падун з керамікою по життю. від Ліля Тєптяєва · додано 22.10.2010 02:19

  Леся Падун – направду вільний художник, навіть не так, а ось так: ВІЛЬНИЙ художник! Адже вона вільна не тільки від гнітючих рамок постійного робочого місця і прискіпливого нагляду роботодавця, а й від стереотипів і шаблонів у роботі і творчості. І кераміка для неї, не просто примха життя, а життєва необхідність!

 • Клаптикове шиття Тетяни Богачук. від Ліля Тєптяєва · додано 09.10.2010 03:10

  Знаєте дорогенькі, саме з осінню у мене асоціюється творчість майстрині клаптикового шиття Тетяни Богачук. Мабуть не тільки тому, що восени кольорове листя встеляє землю наче печворкські килими, а ще й тому що я дуже люблю цю пору року. І тому осінь для мене не сумна історія, а кольорова і романтична, а творчість Тетяни не просто прикрашає наше життя і побут, а створює в ньому казку. А осіння казка – це ж так чудово!

  панноВОЛШЕБНЫЕ
  панноВОЛШЕБНЫЕ
 • Karoliina Arvilommi та її повстяні вироби. від Ліля Тєптяєва · додано 08.10.2010 01:40

  Дорогенькі, коли як не восени говорити про теплі вовняні та повстяні речі? Навіть сама розмова, про такі м'які затишні штуки, зігріває, що вже й казати про їх використання у житті. А взимку вони взагалі актуальні як ніколи! Адже теплі вовняні речі здатні гріти не тільки фізично, але й естетично, зігріваючи своєю милою волохатістю і теплом колористики. Тим паче якими естетично-зігрівальними мали б бути повстяні речі вічно холодних країв? А от саме такими, як твори Ліни Ломі з Фінляндії.

Всього 257 на 26 сторінках