Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • М О Н А Л І З О М А Н І Я від Ліля Тєптяєва · додано 24.01.2011 05:26

  Пригадую, ще за часів мого студентства, потрапив мені до рук журнал з різними творчими, я б навіть сказала комічними, "репліками" художників світу в бік Леонардівської Мона Лізи. А сьогодні натрапила на один пост з величенькою купкою "Мон", згадала студентство і вирішила не відкладаючи в довгий гумовий ящик все ж викласти колекцію цих "шедеврів". Пробіглися по всім вітчизняним та іноземним постам з Монами, просистематизувала знайдене, і вуа-ля – М О Н А Л І З О М А Н І Я в усій своїй красі! ))

  різна Мона
  різна Мона
 • Паперовий ажур Tahiti Pehrson. від Ліля Тєптяєва · додано 22.01.2011 02:24

  Художник Таїті Персон (Tahiti Pehrson) живе і працює в північній Каліфорнії. Віртуозним ручним різанням паперу автор займається вже більше десяти років. І завдяки своїй наполегливості, та цьому немаленькому досвіду роботи з папером, він створив вже багацько складних багатошарових витинанок.

 • Пластичні картинки іспанської ілюстраторки Ірми Груенхольз (Irma Gruenholz). від Ліля Тєптяєва · додано 21.01.2011 02:39

  Дорогенькі, ви ж знаєте як я люблю книжкові ілюстрації, особливо якщо вони виконані в якійсь цікавій техніці чи в якомусь небанальному матеріалі! Отже, ви зрозумієте, чому я звернула увагу саме на ці ілюстрації – роботи Ірми Груенхольз (Irma Gruenholz).

  Ірми Груенхольз – іспанська ілюстраторка, яка створює свої зображення з глини та інших допоміжних матеріалів. Її пластичні ілюстрації можна зустріти в книгах, журналах та рекламі.

 • Романа Романишин + Андрій Лесів = "Аґрафка" від Ліля Тєптяєва · додано 20.01.2011 01:10

  "Творча майстерня "Аґрафка" – це Романа Романишин та Андрій Лесів. Разом в роботі і разом в житті. Живуть та працюють у Львові, а Львів живе в них. В їхній майстерні багато книг, живопису і кави. Вони люблять те, що творять, захоплюються кожною новою ідеєю та втілюють її в нову найулюбленішу форму" – це перше, що я довідалась, зайшовши на їх сайт... А перше, що прийшло мені на думку, спілкуючись з ними – "Які ж вони милі, симпатичні люди..."

 • Авторський погляд на взуття Гвен Мерфі (Gwen Murphy). від Ліля Тєптяєва · додано 20.01.2011 01:05

  Мабуть, немає жінки, яка б не любила взуття. Щодо цього точно підмітив Рамон Гомес де ла Серна: "Жіночі ноги щасливі тільки у взуттєвому магазині".

  Любить взуття і американська скульпторка Гвен Мерфі (Gwen Murphy). Але її любов до взуття особлива. Гвен збирає туфлі, кеди і черевики не для заповнення ними шаф і вільних куточків в кімнатах, і не для того, щоб похизуватися ними перед подругами – вона дарує їм нове життя, перетворюючи звичайне поношене взуття в незвичайні скульптури. Гвен вірить, що взуття, як і будь яка річ – має своє обличчя, свій характер та індивідуальні риси. Придивіться й ви до свого взуття – можливо й вам воно когось нагадає...

 • Паперова мода. від Ліля Тєптяєва · додано 17.01.2011 02:47

  Ідея шити одяг з паперу з'явилася в США в 1966 в ході однієї з рекламних кампаній. І ось вже світ дізнається про небувале екстравагантне нововведення, і все завдяки рекламі з виготовлення паперу. А всього через пару років її беруть на озброєння діячі поп-арту, і паперові наряди стають прогресивною модною течією.

  Сьогодні паперовий одяг знову в моді, хоча нинішнє дизайнерське паперове вбрання навряд чи можна назвати практичним, але, безумовно, це цікаво та красиво.

 • Мистецька студія Романа Оренчука "Спрут". Творча діяльність та плани на майбутнє. від Ліля Тєптяєва · додано 13.01.2011 22:38

  У вересні 2009 року арт студія "СПРУТ" приймала учасників семінару "Сільський зелений туризм на Снятинщині", адже їхній млин представляє собою не тільки історичну та мистецьку цінність, але й є туристичним об'єктом на Снятинщині, а майстерня студії також включає в собі експозиції давнього побуту Покуття.

  4 коментарі
 • Маски Анни Пелих. від Ліля Тєптяєва · додано 08.01.2011 04:52

  Ще до того, як Анна Пелих почала створювати власні машкари, їй більше були до вподоби індіанські та африканські ритуальні маски, адже вона бачила в них щось справжнє – невдавану силу, а от роботи венеціанців її не дуже приваблювали. Та ситуація докорінно змінилася, як тільки художниця почала малювати ескізи – вони поставали вишуканими творами, оздоблені масою дрібних ажурних деталей.

 • Детский мир Григория Фальковича. від Ліля Тєптяєва · додано 16.12.2010 21:05

  Мир, в котором мы живем, меняется. Это – естественно, потому что меняется всё и меняются все. Самое значительное и самое огорчительное изменение – дети становятся взрослыми. Детей – все меньше и меньше, а взрослых – все больше и больше...

  Когда-то давно не было на земле людей, такой был – дочеловеческий мир. Страшно подумать! Но кто-то ведь был, правда?!

  И была Австралия, и была Новая Зеландия, и все те земли, большие и малые, где теперь мы с вами живем. Только никто тогда, поначалу, не знал, наверное, как эти земли называются, и как называется сама Земля, где все живут и растут, тоже никто не знал. Просто – росли и жили. Потом стали думать, мечтать и любить. Потом еще стали писать...

  Вот и Григорий Фалькович...

 • Іспанська кераміка Альберта Бустос (Bustos Ceramista Escultor). від Ліля Тєптяєва · додано 09.12.2010 15:18

  Його твори наче мелодійні пісні – такі ж легкі і граційні. І якщо це пісня – то це пісня про красу природи і життя. Кераміка Альберта, з її простотою форми та ліній, природними натуральними кольорами та графічним декором, дивовижно органічна і самодостатня. Це й не дивно, адже навколишня природа, серед якої живе і творить Альберт, здатна надихнути на дивовижні речі.

  А я б собі не пробачила, як би не розповіла вам, дорогенькі, про ці дивовижні скульптури та їхнього творця. Отже, хочу познайомити вас з мистецтвом Bustos Escultura та автором керамічних творів – Альбертом!

  Альберт та його експозиція виставки-продаж
  Альберт та його експозиція виставки-продаж
Всього 257 на 26 сторінках