Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Ажурне вирізання з паперу Julene Harrison. від Ліля Тєптяєва · додано 25.05.2011 00:28

  Що можна сказати про Джулін Харрісон (Julene Harrison), художницю та ілюстраторку з Великобританії? Та вона практично "малює" скальпелем на папері – створює ажурні витинанки, ілюструє ними книжки і журнали, створює ювілейні подарунки, і своїм мистецтвом вирізання з паперу не тільки приносить собі та іншим задоволення, а й непогано цим заробляє.

 • Гуцульщина та Покуття очима кореспондента-фотографа Євгенія Гапича. від Ліля Тєптяєва · додано 21.05.2011 17:55

  Друзі, нещодавно відбулося відкриття фотовиставки в Коломийському Музеї історії міста. І якщо хтось ще не бачив, але має таку можливість, можете встигнути переглянути цю виставку, до чого вас і заохочую! А подивитися на ці фотографії варто, хоча б для того, щоб побачити Коломию під іншим кутом зору – очима фотографа Євгенія Гапича, а ще пройнятися до свого міста любов'ю і повагою. А хто ще не знайомий з самим автором цієї виставки, кореспондентом-фотографом газети та онлайн-видання "Вісти Коломиї", можемо познайомитися безпосередньо тут і зараз.

 • Казкове життя на полотнах Жені Лєбєдєвої. від Ліля Тєптяєва · додано 17.05.2011 17:07

  Що не кажи, а талантів в Україні як зірочок на небі – щедро засіяно. От вам, друзі, будь-ласка ще один талант з Дніпропетровська, ба навіть не талант, а ТАЛАНТІЩЕ – Женя Лєбєдєва! Не знаю як у вас, а у мене слабкість до кольору, практично фізіологічна залежність... )) От і ту – яскраві, насичені барвами і життям картини притягують око і моцно тримають, ну як можна пройти повз таку красу? Це ж прям якийсь фонтан радості і позитивних емоцій, суцільна казка! Що ж, розпитаємо цю художницю більше про її життя і мистецтво, трохи познайомимось, ну і так, творчі ляси поточимо! ))

 • Круглий стіл ілюстраторів Міжнародної виставки ілюстрацій 2011 у Львові. від Ліля Тєптяєва · додано 15.05.2011 20:14

  Зустріч розпочав організатор та ідейник заходу – Володимир Стасенко. Він згадав про рідкісне явище ось таких зустрічей художників-ілюстраторів, адже на противагу ним зустрічі письменників відбуваються куди частіше. І не для кого не секрет, що саме завдяки якісним професійним ілюстраціям книжка краще продається, тому зустрічі ілюстраторів слід було б проводити частіше, ба навіть зробити їх традиційними і регулярними, то ж є чого прагнути! Потім були запрошені до слова українські ілюстратори-метри, з пропозицією відповісти на запитання по темі зустрічі.

 • Сучасний P.ART.COM та творчі мрії Оксани Білоус. від Ліля Тєптяєва · додано 10.05.2011 02:18

  Друзі, як ви й зрозуміли, сьогоднішня стаття про P.ART.COM. І не дивуйтеся назві – ні, це не партійний комітет, і нічого не має спільного з Комуністичною партією, а це дуже симпатична і дуже затишна галерея предметного дизайну у Києві, а саме на вулиці Рейтарській, під 2-м номером. До речі, саме зараз в ній експонується виставка "ЧАЙНИК", де чайничків багацько на будь-який смак! Чайники парадуватимуться до 25 травня, тож поспішайте!

  А про це, та інше парткомівське галерейне, розповість нам власниця та господиня цього мистецького закладу – Оксана Білоус.

 • Львівський міжнародний дитячий фестиваль 2011. Зустрічаємось у Львові 28-30 квітня! від Ліля Тєптяєва · додано 27.04.2011 01:48

  Друзі, маю нагоду запросити вас на Львівський міжнародний дитячий фестиваль 2011. Цього року він відбудеться 28-30 квітня, і програма заходу обіцяє бути більш ніж насиченою та цікавою. Безсумнівно, це свято не лише для дорослих, але й для дітей, а також дитячих дорослих і дорослих дітей! )) То ж, всі до Львова!

 • ІV Міжнародна науково-практична конференція "Дитяче читання та Інтернет" (Львів, 28-30 квітня 2011). від Ліля Тєптяєва · додано 27.04.2011 01:40

  ПРОГРАМА ІV Міжнародної науково-практичної конференції "Дитяче читання та Інтернет", 28-30 квітня 2011 р. (м. Львів, Україна).

 • Паперові силуети Джо Беглі (Joe Bagley). від Ліля Тєптяєва · додано 23.04.2011 22:23

  Що це, графіка? А які матеріали застосовувались? І хто це робив?

  Приблизно такі запитання задавала я собі, коли вперше побачила цю роботу. І дуже зраділа дізнавшись, що це паперова витинанка (ви ж знаєте мою нестримну тягу до усього мистецького-паперового). А хто ж створює таку паперову красу?

 • Стики-брики, кукабара, та інші вишивані фішки Івана Семесюка (Ivan Semesyuk). від Ліля Тєптяєва · додано 01.04.2011 03:39

  Івана Семесюка (Ivan Semesyuk) знають швидше як художника-жлобіста, та це й не дивно, адже цей стиль в мистецтві він активно просуває і пропагує. Комусь він може подобатись, комусь ні – справа індивідуальна, та не варто художника в усьому асоціювати з героями його картин. Так, скажу відверто, я й сама попервах помилково вважала Івана цинічним героєм його ж олійних жлоб-артівських робіт, та чим більше я з ним спілкувалася, тим краще його розуміла (ну, це класична схема руйнування стереотипів та упередження). Хоча мені, особисто, дуже подобаються його текстильні та вишиті роботи. Ну, не може людина, яка так багато уваги приділяє акуратності у вишиванню кожного стібку і пришиванні ґудзичка та бісеринки, у житті бути абсолютно байдужою і черствою особою. Його жлоб-творчість – це швидше саркстична витівка, відверте кепкування з оточуючого нас повального пафосу жлобства і пофігізму.

  Не знаю як воно надалі буде, та наразі, можу з усією відвертістю і відповідальністю оголосити Івана Семесюка абсолютно адекватним, щирим і відвертим, комунікабельним, і я б навіть сказала дружелюбним, молодим талановитим художником! Гадаю, з його невгамовною працьовитістю, творчим запалом та енергією він зможе досягти неабияких висот...чи широт...чи глибин...чи ще щось...коротше кажучи чогось, а досягне! Друзі, тільки йому цього з часта не кажіть, щоб не зазнався! ))

 • Ілюстрації марсельської художниці Nancy Ribard. від Ліля Тєптяєва · додано 13.03.2011 13:29

  Nancy Ribard навчалася в BTS d'Arts-Appliqués (прикладному мистецтву), а згодом в DNAP aux Beaux-Arts (образотворчому) у Тулузі. Будучи графічним дизайнером, вона поступово звернулася до дитячої та молодіжної ілюстрації. І в 2006 році вона вирішила працювати, в якості ілюстратора, повний робочий день, тобто вибрала ілюстрацію як свій основний вид творчої діяльності.

Всього 257 на 26 сторінках