Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Типографіка і високий друк у вінтажному дизайні Lucky Luxe. від Ліля Тєптяєва · додано 30.06.2011 13:02

  Друзі, типографіка і високий друк – це особлива естетика, і тут в двох словах не скажеш – це треба відчути... Особливо витонченою ця естетика проявляється в роботах студії Lucky Luxe. Особисто я в захваті від творчості цієї компанії, і дизайнери-романтики, а також любителі естетики вінтажного стилю мене зрозуміють... Вінтаж і високий друк – форева!

 • Унікальне життя і творчість Ельзи Мори (Elsa Mora). від Ліля Тєптяєва · додано 24.06.2011 13:15

  Вона народилася і виросла на Кубі у великій родині, в якій мати дуже багато працювали в жахливих умовах за мінімальну зарплатню, щоб самотужки виростити 4 дітей. Її мати не мала жодної освіти, але самі важливі речі про життя Ельза дізналася саме від неї. Мати завжди говорила дітям, що найперша річ ужитті – це освіта, друга річ – якнайшвидше дізнатися на що ти здатен, і третя річ – втілення мрій в життя – це не везіння чи диво, а напружена робота і дисципліна.

  Ельза Мора (Elsa Mora)
  Ельза Мора (Elsa Mora)
 • Акварельний живопис та ілюстрації в житті Євгена Огнарьова. від Ліля Тєптяєва · додано 11.06.2011 19:57

  В 2010 Євген Огнарьов був нагороджений дипломом "COW 2010" за акварельні ілюстрації до дитячої книги "Mice Adventures" ("Пригоди мишки"). В тому ж році відбулася його персональна виставка акварелей "Імаго".

  Взагалі, як на мене, в сучасному мистецтві акварелі приділяється несправедливо надто мало уваги, хоча не тільки їй... Чому ж акварель не актуальна в сучасному світі, в чому справа? Адже ще не так давно, а саме під час мого навчання в художній школі, наш викладач любив повторювати "Акварель – королева живопису!" Що ж змінилося і чому? Де ж, як то кажуть, собака зарита і звідки ростуть ноги цієї проблеми? Що ж, буду задавати це запитання, при нагоді, художникам. Ось, і Євгена запитаю, і не тільки про це... Знайомимось – художник і дизайнер Євген Огнарьов!

  Євген Огнарьов з дружиною Тетяною і сином Михасем на відкритті персональної виставкиІмаго
  Євген Огнарьов з дружиною Тетяною і сином Михасем на відкритті персональної виставкиІмаго
 • Гайда в небо! Польоти літаком, планером, мотодельтапланом та стрибки з парашутом в Коломиї! від Ліля Тєптяєва · додано 10.06.2011 23:58

  Слухайте, друзі, нещодавно була у небі, бачила Коломию з пташиного польоту, і ловила кайф з вітерцем! )) Літала на спортивному двомісному літаку "Зодіак" (навіть дозволили потриматися за штурвал і покерувати) та мотодельтаплані з коломийського аеродрому (про мотодельтаплан та його пілота розповім в одній з наступних статей). Відчуття і емоції зашкалюють, не передати словами! А кількома годинами раніше чотиримісним літаком Cessna літав коломийський фотограф Євгеній Гапич, і саме для того, щоб за допомогою фотографій передати вам хоча б крихту тих "дах-здіймаючих" вражень від польоту.

  То ж, друзі, сьогодні беру інтерв'ю не у художника чи дизайнера, але тим не менш дуже творчої неординарної особистості – екс-пілота ВПС України, підполковника авіації, командира ескадрильї Коломийського авіаполку, а сьогодні успішного підприємця, парапланериста та пілота Ігоря Табанюка, який й подарував мені та Євгену цю неймовірну прогулянку небом.

  Крім того, Ігор Табанюк музикант, який грає на кількох музичних інструментах та художник-самоук, тож до кожної цікавої справи підходить творчо і з захопленням. Підтримує і допомагає йому по життю і в підприємницькій діяльності дружина Оксана, також творча натура – музикант і вчитель. А життя Ігоря Табанюка щедро наповнене героїчними подвигами, досягненнями та пригодами, тому загартований життям він наполегливо йде до своєї мети, про що й розповість нам.

 • Шкіряні маски Тома Бануелла (Tom Banwell). від Ліля Тєптяєва · додано 08.06.2011 16:57

  Том Бануелл займається виготовленням масок більше 30 років. Вишукані ажурні та стімпанківські маски з дубленої шкіри він розробляє і виготовляє сам, плідно працюючи над конструкцією та оригінальним зовнішнім виглядом. Та, окрім масок, чим він тільки не займається... Том творчо працює в скульптурі, живописі, графіці, різьбленні по дереву, склі, виготовляє стімпанківські штукендії і всяке різне цікаве.

 • Паперовий багатошаровий світ Чарльза Кларі (Charles Clary). від Ліля Тєптяєва · додано 01.06.2011 13:21

  Сучасний американський художник Чарльз Кларі створює яскраві, барвисті, повні незліченних деталей інсталяції та скульптури з кольорового паперу і картону, вирізаючи усе вручну і накладаючи шари паперу один на один – ну, все як я люблю! )) До того ж, він все це робить у своїй квартирі, яка і є його робочою студією – практично живе цим і серед цього!

  1 коментар
 • Світ і життя Енджі Пікман у її паперових витинанках. від Ліля Тєптяєва · додано 31.05.2011 14:40

  Вона завжди хотіла бути художницею, була впевнена ще з дитинства – досягне своєї мети, бо відчуває, що саме це її покликання, хоча й мусило пройти багато часу, щоб вона зрозуміла в який спосіб їй реалізовуватися як мисткині. Її мама була музикантом, та й ще дехто в родині були музикантами, то ж з усього видно – сім'я талановита, і потяг до красивого був закладений ще в дитинстві. Та вивчаючи традиційні мистецькі форми ще у школі, вона ніколи не відчувало себе комфортно поряд з ними – це було явно не її, та коли вона побачила роботи Лотте – щось ніби клацнуло – "це воно!".

  Енджі Пікман почала вирізати з паперу в 2003 році після перегляду анімації із силуетами, створеної у техніці витинанки, "Пригоди принца Ахмеда" (1926, Lotte Reiniger).

  2 коментарі
 • Коломия їде до Києва! від Ліля Тєптяєва · додано 29.05.2011 21:00

  Дорогі друзі!

  Сердечно запрошую вас на відкриття персональної фотовиставки Євгена Гапича "KOLOMEA-КОЛОМИЯ" (архітектура міста австро-угорського та польського періодів). 2 червня 2011 року о 17:00 до Музею Гетьманства (м. Київ вул. Спаська 16-Б ст. м. Контрактова площа).

 • Романтичні прикраси Тані Вінамор. від Ліля Тєптяєва · додано 26.05.2011 19:37

  Я познайомилась з нею, практично випадково, на цьогорічному ковальському фестивалі у Франківську. І мені відразу припали до душі її вироби, адже важко було не зауважити всю ту любов і терпіння, які були вкладені у ці прикраси. Відразу захотіла з нею познайомитися, і познайомити вас, дорогі друзі, з цією майстринею. Обмінялися мейлами, познайомились, і як то кажуть "не пройшло і пів року", як вже знайомлю вас з Тетяною Вінамор.

 • Диск дитячих пісень, з моїми ілюстраціями, вже в продажі! від Ліля Тєптяєва · додано 25.05.2011 12:31

  Друзі, маю оголошення! Диск з піснями для дітей, з моїми ілюстраціями, вже в продажі!

  2 коментарі
Всього 257 на 26 сторінках