Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Орігамі з рушників — красиво і практично. від Ліля Тєптяєва · додано 07.12.2011 14:45

  Фігурки з рушника, рушникове орігамі чи просто рушникові тваринки зараз досить популярний вид творчості. Виглядає на те, що ця мода торкнулася чи не кожного поважаючого себе готелю чи круїзу, принаймні ця традиція декоративного оформлення ліжка є на борту найпопулярніших світових круїзних лініях.

 • Паперове мистецтво в ілюстраціях від Bomboland. від Ліля Тєптяєва · додано 02.12.2011 02:13

  Талановитим художником-бомбардиром, студії Bomboland, є ілюстратор Maurizio Santucci, який займається різними арт-проектами, створює чудові ілюстрації та рекламу, при цьому використовує в роботі папір. Мауріціо народився в Барзі, близько міста Лукка, навчався в школі дизайну у Флоренції, а після кількох років роботи в сфері реклами, став позаштатним ілюстратором. Крім того, він пише та ілюструє коротенькі комікси.

 • Яскравий живопис австралійських аборигенів. від Ліля Тєптяєва · додано 26.11.2011 23:51

  Аборигени-художники малюють світ крапками й мазками, наче з атомів створюють найважливіше у їхньому житті, те, що має найбільшу вагу, чим вони пишаються і чим живуть: країну, в якій вони народилися, землю, яка їх годує, ріки, які їх напоюють, сонце, яке їх гріє і небо, яке дає їм воду. Ще вони малюють людей, які живуть поряд і яких вони люблять, малюють жінок, чоловіків і дітей, а ще рослинність та тваринний світ, що їх оточує. І все це вони відтворюють закодоване у символах, перетворюючи сюжети на яскраві орнаментальні полотна. Знаючи і розуміючи цю закодовану мову, можна з легкістю "читати" їхні мистецькі твори. Сьогодні художники вже не використовують природні власноруч виготовленні барвники для живопису, а в основному це штучні фарби — синтетичні полімери та акрили, зрідка олійні фарби. А ось й невеличка підбірка казкових полотен низки австралійських художників, то ж, насолоджуйтеся!

 • Футболка — носій реклами. від Ліля Тєптяєва · додано 26.11.2011 00:38

  Друзі, назбиравши по тенетах нету саме цікаве для вас, і наздоганяючи попередній пост про футболки, публікую ще один, але вже про футболки, які є носіями реклами.

 • T-shirt — і в Африці T-shirt! від Ліля Тєптяєва · додано 23.11.2011 17:30

  Мабуть, серед цивілізованого суспільства не знайдеться жодної людини, яка б не мала в своєму гардеробі хоча б однієї футболки. І, звичайно, хоч одна серед них, якщо не всі, а таки буде з прикольним друком картинки чи слогану. Друзі, кому як не вам знати, якщо в шафі знайдеться зручна футболка з цікавим прінтом і якісь джинси — ви вже ніколи не скажете "шафа повна, а одягти нема що!" ))

  Безумовно, оригінальна футболка з легкістю стає засобом самовираження, дозволяє яскраво висловити усім свою думку, голосно про щось заявити, чи просто виділитися з натовпу. А прикольна й весела футболка здатна підняти настрій не лише її власнику, але й всім навколо. Крім того, вона може стати непоганим, а часто навіть бажаним, подарунком, або просто приємним сюрпризом.

 • Натхненний танок ножиць і паперу від Карен Біт Вайле (Karen Bit Vejle). від Ліля Тєптяєва · додано 19.11.2011 18:08

  Мистецтво малюнку за допомогою ножиць (psaligraphy), так само як й вирізання з паперу (papercutting), вимагає багато часу, і йде всупереч вимогам сучасного світу — швидкості і мінімальним витратам сил, адже це мистецтво занадто повільне, часовитратне і трудомістке, тому в цьому виді мистецтва працює не так багато мистців. Зрозуміло, що художнику, який вирізає з паперу, потрібен час не лише для задуму та ескізування, але й кропіткої, часто просто ювелірної, роботи з делікатним матеріалом.

  2 коментарі
 • Ностальгія за дитинством у фотографіях Домініка Смяловскі (Dominik Smialowski). від Ліля Тєптяєва · додано 18.11.2011 23:30

  Домінік Смяловскі (Dominik Smialowski) — талановитий фотограф з Варшави, його роботи були опубліковані в різних виданнях, зокрема у польському щомісячнику FOTO, також він отримав кілька нагород, одна з яких Гран-прі у конкурсі Pstrykaliada.

  Його проект "Missing Garden" став досить популярним в інтернеті, і то й не дивно, адже серед нас просто немає людини, яка б так чи інакше не згадувала своє дитинство, час від часу поринаючи у спогади безтурботного життя. До речі, цей проект Домінік створював разом з Монікою Прус (Monika Prus), яка й малювала до нього малюнки — ті самі алегорії дитинства. Ця серія фотографій є відображенням ностальгії за дитинством, за безтурботним настроєм та ідилією дитячого життя, а також сумом за тим, що пішло безповоротно, зі скромним бунтом проти дорослого життя.

 • Нестандартне використання шрифтів в дизайні приміщення. від Ліля Тєптяєва · додано 17.11.2011 16:17

  Axel Peemoeller дизайнер з нестандартним баченням, яке він й показав в розробці пошукової системи башти Еврика у Мельбурні (Eureka Tower Carpark).

 • Флешмобитись не заборониш! від Ліля Тєптяєва · додано 09.11.2011 17:24

  Слухайте, друзі, сьогодні не про мистецтво, хоча й про нього теж, і не про дизайн, хоча це і його стосується...сьогодні про мистецтво талановитої організації великої кількості людей і про дизайн творчої акції — сьогодні стаття про флешмоб (flash mob).

 • Яскраві інсталяції Меган Геклер (Megan Geckler). від Ліля Тєптяєва · додано 06.11.2011 22:05

  Меган Геклер (Megan Geckler) живе і працює в Лос-Анджелесі, створює яскраві інсталяції з використанням кольорової напівпрозорої маркувальної стрічки (її ще називають будівельною стрічкою). Меган створює не лише масштабні інсталяції, в контексті конкретних приміщень, але й автономні скульптурні форми. Її твори нагадують суміш лінійної графіки в просторі і роботи з нитками на ткацькому верстаті, до того ж, додають простору приміщення нового оригінального вигляду.

Всього 257 на 26 сторінках