Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Оригінальні персні на дорозі не валяються (перша купка). від Ліля Тєптяєва · додано 16.02.2012 23:14

  Друзі, пропоную переглянути купку оригінальних ювелірних прикрас, зокрема звернути увагу на персні. Хто ж не знає того, що типовий, класичний перстень — це звичайне металеве кільце. Та, сучасний мистецький перстень далеко не типовий, а в деяких випадках форма і вигляд персня настільки нестандартна, що якби не бачити його на пальці, то навряд чи хтось здогадався б чим цей виріб є насправді. Отже, знайомимось з ювелірами, насолоджуємося мистецтвом ювелірно справи і надихаємось на творчість!

  1 коментар
 • Екстравагантні прикраси-скульптури Марджорі Шик (Marjorie Schick). від Ліля Тєптяєва · додано 13.02.2012 00:17

  Марджорі Шик (Marjorie Schick) вже більше чотирьох десятиліть творчо працює і викладає на відділі мистецтва, державного університету у Пітсбурзі. Її прикраси для тіла визнані і високо оцінені як в США, так й на міжнародному рівні. Вона часто приймає участь у виставках та експонує свої роботи по цілому світі.

 • Паперові ілюстрації Фіделі Сундквіст (Agnes Cecilia Fideli Siri Charlotte Sundqvist). від Ліля Тєптяєва · додано 12.02.2012 14:22

  Агнес Сесілія Фіделі Сірі Чарлотта Сундквіст (Agnes Cecilia Fideli Siri Charlotte Sundqvist), а скорочено Фідель Сундквіст, родом з Упссала, що в Швеції. Вона народилася у 1987 році. Отримала художню освіту у відомому в їхніх краях Університеті мистецтв, ремесел та дизайну Konstfak. З 2006 року живе і працює в Стокгольмі, вирізає з паперу і займається паперовою пластикою, створює ілюстрації з паперу й кольорового картону.

 • Дивовижні паперові скульптури Пітера Гентенара (Peter Gentenaar). від Ліля Тєптяєва · додано 12.02.2012 12:09

  Чи легко вас вразити, здивувати, зачарувати? Чи часто з вами таке трапляється? Щодо мене, то останнє яскраве враження я отримала нещодавно, коли побачила фотографії грандіозних паперових скульптур. Лише уявіть собі: сотня загадкових паперових скульптур ширяють під стелею в церкві абатства Сен-Рікье у Франції. От би побачити це чудо вживу...

  Це роботи Пітера Гентенара. Його повітряні тривимірні скульптури у виставкових експозиціях виглядають наче примари загадкової природи, і гойдаючись в повітрі здаються дивовижними рослинами чи живими істотами. Направду, його паперові шоу нікого не залишають байдужим, ще б пак, адже ці неймовірні конструкції наче ширяють в просторі як витончені паперові організми. В його скульптурах візуально працює усе: простота матеріалу, колір, текстура і форма, все це разом створює органічний витвір мистецтва.

 • Створення з нічого ЩОСЬ від Ліат Янів. від Ліля Тєптяєва · додано 01.02.2012 17:02

  Все почалося з маленького поросяти...

 • Паперове диво Олени Турянської. (продовження) від Ліля Тєптяєва · додано 18.01.2012 13:54

  ...продовження розмови з художницею, дизайнеркою інтер'єрів та організаторкою міжнародних мистецьких проектів Оленою Турянською.

 • Паперове диво Олени Турянської. від Ліля Тєптяєва · додано 18.01.2012 00:54

  Мабуть, не з яким художником я так довго не знайомилась, і не з ким з мистців так не бажала побачитись, як з цією художницею...

  Коли я, у 2008, побачила витинанки Олени Турянської в інтернеті, я ще не знала їх автора, але дуже хотіла познайомитися і побачити це паперове диво наживо. Шукала про неї хоч якусь інформацію в інтернеті, та нічого конкретного про цю художницю так і не могла довідатись, окрім того, що живе вона у Львові і працює з папером. А в інтернеті інформації про неї було катастрофічно мало. Але чому, як так? Такі геніальні речі, і не десь там в Європі чи Америці, а тут, в нашій країні, практично поряд, створює талановита жінка з паперу, і я не можу їх побачити...

  Час йшов, справи і життя вносило свої корективи, і я на якийсь час навіть забула про свої наміри розшукати загадкову художницю. Але, подзвонила моя подруга, і випадково в розмові згадала про Олену, так як бачила її роботи на виставці, а ще пізніше інша моя подруга із захопленням розповідала про те, як побувала у Олени в майстерні, бачила її витинанки і дружньо спілкувалася з нею. І тут, я вже серйозно вирішила йти на пролом – взнати адресу і нагло припертися до неї в майстерню, адже як це, я так довго хочу з нею познайомитися, і, здається, всі навколо її знають, лише для мене вона залишається загадкою.

  І от, що значить думки матеріальні – за якийсь короткий проміжок часу вона сама пише мені повідомлення з метою познайомитися. Ну, ви ж мене розумієте, моєму здивуванню і радості не було меж! І вже за якийсь час я у Олени в майстерні: п'ю каву, витріщаюся на її витинанки, захопливо слухаю її розповіді, розглядаю матеріали та інструменти, з якими вона працює, і, звичайно, беру інтерв'ю, адже впевнена – не лише я хотіла б з нею познайомитися і побачити її твори. Тож, друзі, приєднуйтеся до нашої бесіди і знайомтеся з з художницею, дизайнеркою інтер'єрів та організаторкою міжнародних мистецьких проектів Оленою Турянською!

 • Паперовий світ Симони Лоуренсо (Simone Lourenco). від Ліля Тєптяєва · додано 21.12.2011 23:50

  Симона Лоуренсо (Simone Lourenco) народилася в 1974 році в Ріо-де-Жанейро, та в досить молодому віці переїхала до Нью-Йорку. Її батьківщина, Бразилія, яскрава країна з дивовижною барвистою рослинністю, само-по-собі просто не могло не залишити слід в творчості Симони. З дитинства вона любила малювати, і чим професійно почала займатися з 1997 року, працюючи в графіці, в основному над монотипіями та офортами. Та коли Симона звернула увагу на папір, як матеріал для втілення творчих ідей, він їй дуже сподобався, настільки, що вона продовжила свою мистецьку діяльність виключно з ним.

 • Щиро запрошую на ТЕПЛУ ВИСТАВКУ! від Ліля Тєптяєва · додано 15.12.2011 20:05

  Друзі, хто живе в Києві, чи буде в столиці, хоча б проїздом, 16 грудня — не відмовте собі в задоволенні "погрітися" на відкритті затишного мистецького збіговиська, яке матиме таку чудову назву: ТЕПЛА ВИСТАВКА. А виставка обіцяє бути справді теплою, адже вона експонуватиметься в гостинній мистецькій галереї P.ART.COM, в дружній атмосфері. І будьте певні, вам там не дадуть не лише замерзнути, але й нудьгувати. І тепло вам буде від затишної домашньої атмосфери дружнього спілкування, і, саме основне, від чудової експозиції дизайнерських ламп, подушок, арт-листівок та живопису різних художників, майстрів та дизайнерів Києва та інших міст України. Друзі, потіште себе святом! Кожен зможе знайти тут "теплий" подарунок для себе, для рідних і друзів — "тепла" вистачить всім!

  Відкриття виставки 16 грудня о 18.00, за адресою вул. Рейтарська №2, Київ.

 • Яскраві скульптури Лорен Клей (Lauren Clay). від Ліля Тєптяєва · додано 12.12.2011 23:17

  Барвисті, геометрично контрастні скульптури Лорен Клей (Lauren Clay) не залишать байдужим нікого, і вже точно тих, хто любить футуристичні речі. Вона живе і працює в Нью-Йорку, а створює скульптури з фарбованого акрилом і різаного паперу, а також пап'є-маше, дерева та пінопласту. Художниця сміливо експериментує з формою та кольором, активно маніпулює розміром, при цьому добре відчуває простір, її візуальна мова легко сприймається і викликає усмішку.

  Не складно зауважити, що конструкції скульптур досить таки складні, і вимагають серйозної дослідницької та експериментальної роботи, чим, власне, активно й займається авторка, вносячи у кожний свій мистецький проект нові елементи конструкції. Наразі хребтом конструкцій є дерев'яна основа, на яку Лорен й прикріплює деталі з пап'є-маше та усі решта елементи скульптури. Та, з часом, вона все ж планує полегшити конструкцію, додавши до неї повітряних летючих елементів. Що ж, на це було б цікаво подивитися.

  Лорен Клей
  Лорен Клей
Всього 257 на 26 сторінках