Блог Життя одного дизайнера

щось про себе, трохи про мистецтво і дещо про дизайн

 • Перетворення дитячого малюнку на іграшку від Венді Цао (Wendy Tsao). від Ліля Тєптяєва · додано 20.04.2012 02:14

  Гадаю, лише дитині могла прийти така ІДЕЯ в голову, і байдуже скільки цій дитині років! Я маю на увазі ідею створення іграшок за малюнками дітей. І ця ідея прийшла в голову Венді Цао (Wendy Tsao) з Ванкувера.

 • Скульптури та інсталяції Кайла Бина (Kyle Bean). від Ліля Тєптяєва · додано 19.04.2012 21:46

  Кайл Бін (Kyle Bean) — дизайнер з Брайтона, що спеціалізується на створених вручну моделях промислового дизайну. Кайл отримав освіту в університетах Брайтона і Портсмута, і з 2009 року займається професійною діяльністю. Своїм основним напрямком діяльності вважає створення інсталяцій з різних матеріалів. Він створює портрети зі стружки олівців, скульптури з яєчної шкаралупи, комах із сірників, крім того Кайл у проектах часто використовує картон.

  2 коментарі
 • Дивовижні вишивки Луїзи Гардінер (Louise Gardiner). від Ліля Тєптяєва · додано 16.04.2012 03:11

  Луїза Гардінер (Louise Gardiner) — художниця та ілюстраторка з Англії. Вона навчалася текстилю та ілюстрації у вищих європейських навчальних закладах. Виросла на молочній фермі її батьків, в одному із сіл графства Чешир, де й знаходиться тепер її творча студія. Вона стала відомою за її текстильно-ілюстративний світ казкових рослин, дивовижних персонажів і птахів, і зробила кар'єру в якості міжнародного художника і педагога.

 • Галерея "Коралі" — яскрава намистина в нитці мистецьких осередків Львова. від Ліля Тєптяєва · додано 26.03.2012 20:34

  Друзі, які у вас асоціації зі словом "коралі"? У мене коралі асоціюються з чимось авторським художнім, красивим кольоровим, ошатним вибагливим і разом з тим теплим і затишним. Все це можна сказати і про гостинний мистецький осередок — львівську галерею "Коралі". Господарями та натхненниками галереї є письменниця Христина Лукащук та художник Нестор Бордун.

 • Паперові квіти бразильської художниці Analu Prestes. від Ліля Тєптяєва · додано 19.03.2012 21:12

  Analu Prestes — бразильська художниця, яка використовує у творчості папір, і працює виключно з тим, що торкається її серця і надихає — в основному це квіти. А розвиток її мистецтва стимулюють прогулянки в Ботанічному саду Ріо-де-Жанейро, спів птахів і гуркіт води, а також усі види мистецтва: художні виставки, кіно, музика, театр, танці. І звичайно, як усі бразильці, вона не уявляє себе без посиденьок зі своїх друзями, смачної місцевої їжі та напоїв.

 • Щирий одяг для записників і олівців від Паші, Іри та Жені (Papinarubashka & Jane Right). від Ліля Тєптяєва · додано 19.03.2012 14:52

  Друзі, як ви ставитеся до електронних записників? А до паперових? Не дивлячись на технічний прогрес і свіжоспечені електронні та цифрові новинки, все ж багатьом з нас зручніше користуватися звичайним паперовим записником і олівцем. І навіть якщо цифрові записники стануть ще доступніші (з матеріальної точки зору), впевнена, навіть тоді паперові записники не вийдуть з моди, принаймні серед тих, хто цінує і любить теплий дотик паперу і дерева, приємний шурхіт сторінок і шкрябання грифеля. А хто з нас хоч раз не медитував над перегортанням сторінок в записнику, хто не гриз тупий кінець олівця в мозковому штурмі геніальних ідей — хіба це було б можливим з електронним записником? Та якщо б і так, все ж це була б лише імітація... Та й вірші приємніше писати в паперовому записнику, а ескізи намальовані на папері виглядають особливо правдивими і щирими.

  Паперові записники і олівці зберігають не лише наші нагадування і плани на майбутнє, але й наші мрії, стани душі і серця, сподівання і надії — як не крути, але вони наші помічники і представники у всіх життєвих справах. І так само як і наш, їхній зовнішній вигляд розповідає про нас відверто і багато. Тож, їхній достойний "одяг" і вигляд — справа серйозна! Про це сьогодні й поговоримо з дизайнерами зовнішнього вигляду записників і олівців.

  З художницею, яка "одягає" олівці, ви вже знайомі — це Женя (Jane Right). Сьогодні буде з нею ще одна, свіженька зустріч. А також цікава бесіда з дизайнерами "одягу" для записних книжок, а саме сорочок — Пашою та Ірою, і їхнім дітищем "Папинарубашка" (Papinarubashka).

 • Кольорові експерименти Пітера Кома (Peter Combe). від Ліля Тєптяєва · додано 07.03.2012 23:27

  Peter Combe (Пітер Ком) — художник і дизайнер з Сан-Франциско. З усього видно, що художник талановитий і винахідливий, адже користуючись нехитрими і недорогими засобами досягає максимального візуального ефекту. Приймає участь у багатьох мистецьких проектах і експонує свої роботи на персональних виставках вдома та закордоном.

 • Теплі і ніжні батіки Лариси Лукаш. від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2012 01:17

  Друзі, відразу хочу оголосити чудову новину, яка особливо стосуватиметься мистецтволюбів-киян та й, взагалі, культурних естетів, а також гостей столиці. Дуже скоро, а саме 6 березня о 17.00, по вул. Лаврській, 16/а, в Культурно-освітньому центрі "Майстер Клас", відбудеться відкриття виставки "ВЕСНА. ТЕПЛО і НІЖНІСТЬ".

  Чому ж я почала саме з цієї новини? А саме тому, що сьогодні у нас творча зустріч з автором робіт цієї виставки, художницею з Полтави, яка працює в красивій, ніжній і делікатній техніці батіку, займається текстильними колажами і авторськими листівками, створює неймовірні прикраси з бісеру. І про все це, та багато іншого, розповість вона сама — талановита і працьовита художниця, і по сумісництву красива жінка і любляча мама — Лариса Лукаш.

 • Прикраси від Тетяни Чорної для натхненних панянок бетонних міст від Ліля Тєптяєва · додано 21.02.2012 23:35

  Гадаєте, білизна на шнурівках звичайна річ, і більше ні на що, окрім реклами прального порошку, не можуть надихнути ці балконні гірлянди? А от і ні. Декого висячі катрани надихають на буквальні намиста, і після майстерної обробки вони стають оригінальними прикрасами на шиях творчих натур бетонних хащ.

  Ба, навіть пожована жуйка може легко стати витвором мистецтва. Не вірите? Правильно робите, адже ці прикраси з розряду "краще раз побачити, аніж сто разів почути". І тим паче, варто познайомитися з цією нестандартно мислячою дизайнеркою, адже це так цікаво зазирнути в чийсь світ думок і почуттів. Тож, знайомтеся з художницею Тетяною Чорною!

 • Оригінальні персні на дорозі не валяються (друга купка). від Ліля Тєптяєва · додано 18.02.2012 00:48

  Наздоганяючи попередню статтю про сучасні мистецькі персні, пропоную переглянути другу купку світових шедеврів ювелірного мистецтва. А тут є на що подивитися: оригінальні форми, цікаві кольори, нестандартні матеріали виготовлення і незбагненні техніки виконання. Приємного перегляду, друзі!

Всього 257 на 26 сторінках