НЛО – правда чи міф? в блозі Інформаційно-пізнавальний · від Олег · додано 21.08.2009 16:50

Чи одні ми у Всесвіті, чи відвідують нашу планету представники інших цивілізацій. Ці питання є цікавими для будь-якої допитливої людини. Попробуємо лише на за допомогою чистої логіки, не звертаючись до ніяких неперевірених фактів відповісти на ці питання…

Земля – це лише одна із 8 планет нашої зоряної системи. По останніх дослідженням лише у нашій Галактиці мільярди зірок, і цілком вірогідно, що принаймні половину з них мають такі планетарні системи як наша. У Всесвіті, який доступний сучасному спостерігачу, знаходиться сотні мільярдів галактик, в кожній з якій може бути до одного трильйону зірок. От і уявіть, яка кількість взагалі планет може бути у Всесвіті – більше ніж піщинок піску на всіх пляжах Землі.

І от ми ставимо собі питання – чи одинокі ми у Всесвіті? Чи можливо, що з усього цього нескінченого розмаїття зоряних систем лише ми такі обрані, лише ми існуємо? Звісно що ні. Це можливо було тільки у уяві середньовічної людини, в ті часи зовсім вважали – що Земля – центр Всесвіту, поки не знайшовся такий хлопець як Коперник, що зруйнував ці дитячі уявлення про світ.

З часом з’ясувалась що Земля – лише піщинка, яка знаходиться на околицях нашої галактики Чумацький Шлях, та й Галактика наша теж в центрі Всесвіту не знаходиться і нічим особливим не відрізняється від безлічі інших. Отже нашу винятковість не можна вважати істиною, а відповідно якщо ми живемо на звичайній планеті у безкрайньому Всесвіті на якій розвинулось розумове життя, то незважаючи на низьку ймовірність виникнення самого життя, таких планет в космосі буде теж неймовірна кількість. Отже, ми цілком логічно відповіли на перше питання – ми у Всесвіті не одинокі!

Інше питання, відвідують чи відвідували нашу планету прибульці? Сьогодні в засобах масової інформації наведені багато фактів, знімків НЛО і інтерв’ю з людьми «викраденими» прибульцями. Але чи можна довіряти цим фактам? Сумнівно, хоча деякі з них досить такі переконливі. Але відкинемо неперевірені факти і знову звернемося до звичайної логіки.

Відстань до самої ближчої зоряної системи Проксіма Альфа-центавра складає 4,25 світлових років. Тобто, навіть якщо у цій системі є розумово розвинуте життя, що вкрай маловірогідно, то і тоді прибульцям на самій швидкісній фотонній ракеті для того, щоб відвідати Землю потрібно було б близько 5 років, щоб подолати цю відстань. А якщо логічно допустити, що в нашій галактиці існує лише декілька планет з розумово розвинутим життям – то відстані ще збільшуються у десятки тисяч разів. Тобто виходить, що для того, щоб прибульці завітали до нас у гості їм необхідно летіти десятки тисяч років. За цей час ця витівка їм може так надоїсти, що вони просто візьмуть і повернуть назад. Тобто вважаю цілком доведеним факт, що якщо інопланетяни літають на досвітових швидкостях ймовірність їхнього бажання відвідати Землю практично буде рівнятись нулю. Надто великі відстані є надійною перепоною для таких візитів.

Ну, а якщо прибульці якимось чином обманули дідугана Ейнштейна і мають технології, що дозволяють їм літати з швидкістю набагато вищі за світові то можливо тоді, що вони відвідують Землю? Наврядчи. Чи часто Ви відвідуєте мурашник в лісі, щоб подивитись як там живуть комахи? Ні, та ми з Вами просто мурахи порівняно з розвинутими цивілізаціями і ми ним вкрай нецікаві. Крім того, для чого Всемогутнім прибульцям наносити нам візити, для дослідження? Та з тими розтратами енергій, що вони потратять на такі подорожі, легше десь біля себе побудувати планету і, заселивши її життям проводити досліди в рідній частині космосу. Так що НЛО на Землі слід вважати не діяльністю інопланетних цивілізацій, а пояснювати цілком земними причинами (атмосферними явищами, засекреченими військовими дослідженнями і т.і.).

Таким чином, ще раз підкреслимо – Ми у Всесвіті не одинокі. В той же час прибульці однозначно не спостерігають за нами, для цього є вагомі причини – надвеликі відстані, різниця між розумовим розвитком, тощо. Хоч як прекрасно би було б встановити контакт з іншими цивілізаціями! Але для цього, нам перш за все самим потрібно прикласти великих зусиль і тоді колись в майбутньому така зустріч обов’язково відбудеться!

Коментарі

 • kseniya_www · 21.08.2009 21:11 · #

  "Ви відвідуєте мурашник в лісі, щоб подивитись як там живуть комахи? Ні, та ми з Вами просто мурахи порівняно з розвинутими цивілізаціями і ми ним вкрай нецікаві"

  ну чому ж ) у нас планета багата ресурсами. хіба це не привід відвідати нас ? :)

 • Ржавый жбан судьбы · 21.08.2009 22:16 · #

  Та кому наші ресурси крім нас самих потрібні :) Думаю для тих хто має механізми «миттєвого» пересування по всесвіту питання ресурсів не стоїть зовсім :)

 • kseniya_www · 21.08.2009 22:23 · #

  а вдрух дешевше приїхати на готовеньке )) а не самому робити воду і повітря і рослини.

 • Ржавый жбан судьбы · 21.08.2009 22:33 · #

  ну хіба «позирати» на чудіків (себто нас) :)

 • Олег · 25.08.2009 17:08 · #

  наврядчи, цивілізації, які освоїли міжзоряні подорожі - повинні мати напрями видобування надзвичаної кількості енергії !!!

 • Вікторія · 25.08.2009 17:51 · #

  :-))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.