Вакцинація – тести на виживання в блозі Інформаційно-пізнавальний · від Олег · додано 21.08.2009 15:12

Сьогодні багатьох людей в Україні турбує питання вакцинації. Батьки вкрай стурбовані – недавно на Донеччині сталися два випадки загибелі маленьких діточок після щеплення французької вакцини...

Історія трагедій в Україні пов’язаних з вакцинацією почалася кілька років тому, коли в Краматорську після цієї добровільно-примусової процедури загинув школяр. Тоді наше МОЗ за дорученням ВОЗ тестували на наших дітях індійську вакцину. Результати такого щеплення всім відомі. То чому ж таки в Україні продовжується це «народне» тестування на виживання. Спробуємо розібратися в причинах…

Як відомо історія зародження вакцинації почалася з спробою людства побороти таку страшну хворобу як віспа. Англійський вчений Дженер поставив експеримент на хлопчику, ввівши йому коров’ячий варіант цієї смертельної хвороби (майже нешкідливої для людини) в результаті чого хлопчик отримав імунітет від людської віспи – недуги досить страшної з смертельними наслідками. Такий чудовий результат надихнув послідовників «доброго» лікаря до експериментів над людьми. Зниження показників захворюваності, підвищення імунітету до страшних хвороб – ці всі ознаки успіху були, як кажуть, на лице. Але чомусь лікарі замовчують скільки людей померло від цього «дива», від цієї «панацеї»…

В Радянські часи з вакцинацією у країні питань ніяких не виникало – всім, у примусовому порядку робили щеплення. Сам пам’ятаю, що коли був школярем зробили якось укол від дифтерії. Не знаю чи набув я імунітет від цієї хвороби, але те, що на протязі кількох днів була температура під 390С запам’ятав на все життя.

Зараз часи змінилися – ми живемо у демократичній, вільній країні, ніхто нікого не заставляє роботи щеплення, щоправда чомусь при цьому діточок без відповідної довідки у дитсадок чи школу не беруть. Крім того чогось постійно така «добра» організація як ВОЗ направляє нашому МОЗ все нові та нові вакцини, проти всіх страшних хвороб, декотрі з яких, як говориться днем з огнем не знайдеш.

Дивує також ті факти, що комісії, що розслідують справи смерті від щеплення в Україні, часто-густо складаються з представників нашого МОЗу, які, ясно, що ніколи в житті не визнають, що ними були прийняті не просто байдужі – а відверто злочинні рішення, які приносять горе у багатьох з українських сімей. Звісно смертельні випадки поодинокі, і їх завжди можна списати на інші причини. Але скільки в Україні випадків, коли після щеплення дітки стають інвалідами, починають хворіти на незвичні для хвороби. Гадаю, що кожен сьогодні може навести приклад коли як не в тебе самого, то у знайомої після «доброго» уколу дитинка починала хворіти, вповільнялась у розвитку і т.і.

Безспірно, щеплення має свої позитивні риси, але в Україні необхідно крім процедур вакцинації проводити відповідну роботу з лікарським складом. А то приходить мати на щеплення, у дитинки з носу соплі капають, в педіатр каже – робіть, робіть КДС (кір-дифтерія-столбняк), а не то дай боже дитина ще підхопить ці захворювання. Звісно, якщо мати розумніша, то вона не згодиться в цей період робити будь-які щеплення дитині, і перед щепленнями обов’язково піде і здасть імунограму маля. А у звичайному випадку наші люди, як теля, прийшли до лікаря – що він їм сказав – те і роблять, мовляв лікар краще знає. Люди, закликаю Вас, не забувайте, що лікар – це не Господь Бог, а звичайна людина, і Вам тільки Вам потрібно зважити всі за і проти і прийняти рішення, робити щеплення чи ні.

Як би там не було, слід пам’ятати, що щеплення хоч і прививає імунітет від відповідних хвороб, але від час цієї процедури досить сильно страдає вся імунна система людини – ще б пак – адже в організм вводять ослаблений чи видозмінений збудник відповідної хвороби. Та і смертельні випадки в Україні, що пов’язані з вакцинацією говорять самі за себе. Як результат, наприклад у м. Житомирі 65% батьків сьогодні відмовляються прививати своїх дітей, бояться просто на всього за їх життя.

Будемо надіятись, що у недалекому майбутньому наш МОЗ напрацює інші методи профілактики захворювань чи принаймні виведе самі процедури щеплення на рівень розвинутих Європейських країн. Бо та ситуація з вакцинацією, яка склалася в нашій країні, буде скоро хвилювати ні кожну другу, а всіх людей в Україні.

Коментарі

 • kseniya_www · 21.08.2009 15:52 · #

  Нещодавні події із смертельними випадками після щеплення підтверджують серйозність становища. І хоча лікарі заперечують причетність щеплень до смерті, мовляв що пройшло багато часу (12 днів після ін.єкції), я таки знаю, що навіть після дорогої прививки, випробованої в розвинутих країнах світу (інфанрекс-гекса) дитина слабшає і може мати температуру.

  Крім того через ослабленість організму після щеплення, яке триває ще добрий тиждень, дитя може з легкістю підхопити простуду, грип. В нас наприклад було запалення горла через 5 днів, це притому що ми до дитини в цей час дуже уважно ставилися, і практично не мали контактів із іншими дітками. Лікарі знову ж таки кажуть що це випадковість.

  А всіх інших привовок ми не робимо. Ось так )

 • Олег · 26.08.2009 17:45 · #

  Дочці 1,5 роки. Прививок не робили і навряд чи до школи будемо робити. Боїмося.

 • Ирина · 27.08.2009 21:49 · #

  Синочкові 8 років. Щеплення робили.Ні разу в лікарні не лежали. Крім застуди та бронхіту нічим не хворів. Я вважаю, що не треба кидатися з крайності в крайність. Щеплення потрібні. Але повинен бути контроль за виготовленням вакцини, її зберіганням, транспортуванням та проведенням щеплень. Потрібно більш ретельно обстежувати дітей перед щепленням. Можливо навіть робити аллергопроби. Тому що малеча з кожним поколінням реагує по іншому. Випадковостей не буває, буває халатність. Ми на спостереженні в приватного лікаря. Тому що в державних лікарнях залишилися лише ті, кого за профпридатністю не беруть в приватні лікарні,або навіть змінюють професію. Бо за таку зарплатню лишаються працювати лише хапуги, і неуки. А також лікарі, зі стійкими високоморальними принципами.(Але таких одиниці!).

 • kseniya_www · 28.08.2009 13:18 · #

  Іра, тут не в крайнощах справа. В регіонах хороших лікарень і тим більше хороших лікарів-імунологів нема, про приватні клініки взагалі мова не йде. І як може проконтролювати звичайна мама з села якість вакцини та умова її зберігання? Ніяк...

  Для того щоб в таких умовах щеплення пройшло успішно, потрібно мабуть з три дні готуватися до цього, уникати контактів з іншими дітками, чекати хорошої погоди. Більшість мам про це просто не знають, і тому виникають як ви кажете "крайнощі"... але це не крайнощі - це вже типові ситуації.

 • Ирина · 30.08.2009 13:11 · #

  Ото ж бо й воно. Риба псується з голови. І доки в нашій державі не буде справжнього (а не на папері) контролю - діла не буде. А нашій державі на це начхати. Її цікавлять лише нетипові та катастрофічні ситуації.(((

 • CYBERMAG · 07.09.2009 10:16 · #

  Як на мене, вакцинація - зло.

  Позитивних моментів набагато менше. Ефект від неї - сумнівний, чого можна чекати від якось бовтанки індійського виробництва, закупленої урядом за копійки?

 • Invert · 10.09.2009 12:53 · #

  Иммунитет организма это зло?... Я так понимаю для вас лучше дети пусть болеют во взрослом возрасте, получая максимум эффекта от болезни?

  Полностью согласен с сообщением Ирины, изготовление вакцин в первую очередь это бизнес, а потом уже медицина.

 • CYBERMAG · 10.09.2009 13:14 · #

  Так у тому то і річ, що про ніякий стійкий імунітет організму не може бути мови... Взяти б наприклад краснуху... у дитинстві дитина її відносно легко переносить, натомість у дорослому віці - можуть бути неприємні наслідки, особливо при вагітності. Саме вакцинація переносить період хвороби на більш зрілий вік.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.