Любителям наукової фантастики - Огляд найуспішніших серіалів в жанрі Sci-fi в блозі Інформаційно-пізнавальний · від Олег · додано 20.08.2009 12:38

Сьогодні серіали стали невід’ємною частиною життя людей. Вони дають змогу відпочити після роботи, забути про проблеми, і т.і. Звісно від розумового рівня людини, її смаків залежить і те що вона полюбляє дивитись. Домогосподаркам подавай мильні опери, молоді – бойовики, комусь жахи, фантастику. Але я хочу зупинитись на жанрі науково-популярної фантастики, адже те, що сьогодні є фантастикою – завтра може стати реальністю. Зупинимось на найбільш популярних із них.

Найбільш відомим серіалом фантастики Великобританії є серіал Доктор Хто. Історія його започаткування збігається з історію розвитку телебачення в Англії. Так перші випуски цього серіалу були ще 60-ті роки. Сьогодні, сучасна версія цього чудового серіалу має чотири сезони і зараз продовжуються його зйомки. Доктор Хто – це таємнича постать, інопланетянин в образі звичайної людини, який на своєму оригінальному кораблі Таргіс у вигляді звичайнісінької поліцейської будки здійснює подорожі у просторі та часі.

Цей серіал призначений більш для молодого покоління і дітей, але пречудово підходить для перегляду у родиному колі і цілком заслуговую на оцінку відмінно. Слід відмітити, що існує пов’язаний з цим шедевром серіал Торчвуд, який призначений вже для цілком дорослого покоління. Точвуд – це таємна організація, яка за свою головну мету має боротьбу з прибульцями… Цей серіал теж цілком заслуговую на високу оцінку хоч можливо дещо і програє Доктору Хто. В любому випадку і цей серіал рекомендую для перегляду любителям Sci-fi.

Найпопулярнішим серіалом каналу Sci-fi (за числом глядачів) став серіал Евріка. Евріка – це таємне містечко геніїв, в якому здійснюються передові наукові дослідження та відкриття.

Гумор серіалу в поєднанні з високим рівнем сценаріїв в жанрі наукової фантастики розширив коло глядачів, його дивились всі і подобався він всім, хто його дивився. До речі серіал як і Доктор Хто не закінчився сьогодні має неповних 3 сезони і продовжуються його зйомки. Для перегляду нагально рекомендується всім без винятку глядачам.

Найуспішнішим серіалом в жанрі Sci-fi можна сміливо вважати серіал Зоряна брама SG-1, в головних ролях з Річардом Дін Андерсеном. Зоряна брама – це забутий захований пристрій прибульців, що був найдений у Єгипті і успішно застосований ВПС США для вивчення інших планет нашої Галактики. Сміливу команду SG-1 під керівництвом незрівняного і дотепного полковника (Річарда Діна Андерсена) чекають суворі випробування і боротьба, від результату якої залежить доля людства.

Серіал закінчений, має 10 сезонів по 22 серій кожен, має продовження у вигляді двох повнометражних фільмів – Ковчег Істини та Зоряна брама Континуум. Зараз ідуть зйомки над нових серіалом Зоряна брама Всесвіт. Окрім того, існує закінчений серіал-близнюк Зоряна брама Атлантида, що має 4 сезони по 22 серій кожного. Таким чином проект Всесвіту Зоряних брам налічую вже сьогодні кілька серіалів-близнюків і має беззаперечно найбільшим проектом кінематографа в жанрі наукової фантастики. Любителі Sci-fi – якщо Ви не дивились цього серіалу, вважайте що ви не бачили нічого. Оцінка – відмінно, для перегляду – обов’язково.

Серед інших серіалів в жанрі Sci-fi обов’язково рекомендую також глядачам звернути свою увагу на наступні серіали: Світлячок (Firefly), Перша хвиля (First wave), За граню можливого (The outer limits). Ці серіали, особливо останній, є взірцем для сценаристів та режисерів майбутніх серіалів у жанрі науково-популярної фантастики.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.