Безсмертя – міф чи справа майбутнього?! в блозі Інформаційно-пізнавальний · від Олег · додано 20.08.2009 11:15

Безсмертя – міф чи справа майбутнього?!

З давніх-давен люди прагнули знайти еліксир молодості, розкрити найбільшу таємницю богів – безсмертя. Історія знає багато спроб знаходження цього чуда, але як виявляється – все це була справа або шахраїв, що намагалися нажитися на людській довірі, або психічно нездорових людей, що були в полоні своїх хворих фантазій.

В той же час історія знає багато випадків, коли деякі люди значно перевершили середню тривалість життя. Наприклад в Біблії, приводяться приклади справжніх патріархів, декотрі з яких жили аж по 900 років. Є незареєстровані факти коли люди жили по 140, 150 та більше років. В той же час офіційний рекорд довголіття донедавна належав француженці Джоані Калмент – вона прожила 122 р. та 164 дні (1875–1997). Зараз рекорд сучасності мабуть буде належати малазійці Сафії Юсоф вік якої зараз складає 130 років.

Але що таке 100 чи навіть 130 років порівняно з безсмертям?, запитаєте Ви – і будете цілком праві. Справа в тому, що в чистому розумінні терміну, безсмертя не існує, навіть сам Всесвіт не буде існувати вічно.

Що ж тоді вважати безсмертям для нас людей. Вважаю, що коли люди зможуть жити не по 70-90 років, а наприклад по 700-900 – це вже з погляду сучасників можна вважати за безсмертя, інша справа як такого досягти.

Спробуємо вивести формулу чи рецепт довголіття. При цьому будемо опиратися тільки на доведені наукові відкриття чи історичні факти.

Сьогодні медицина дійшла до такого етапу розвитку, коли просто фармацевтичними препаратами просто вже неможливо подовжити життя. Тому необхідно звертати увагу на нові перспективні напрями та забуті старі методи довголіття.

Серед «забутої» формули молодості найбільшої уваги заслуговую так зване голодування або по сучасному медичному терміну розвантажувально-дієтична терапія (РДТ). Результати цього секрету довголіття говорять самі за себе. Так взірцем цього напряму є патріарх голодування Поль Брег. Про успіхи його системи говорить наприклад такий факт. Поль Брег помер у віці 95 років від нещасного випадку – катався на дошці в океані і його накрила хвиля. Патологоанатоми при розтині його тіла засвідчили – всі органи та сосуди були у чудовому стані. Таким чином, якби не нещасний випадок цілком ймовірно, що людина, яку лікарі похоронили ще в підлітковому віці побив би всі рекорди довголіття і цілком вірогідно, що прожив би років 200.

Сьогодні всі вчені світу б’ються над секретом довголіття. І вже сьогодні є значні успіхи. Такі японські вчені довели, що наприклад зниження температури людини на 1-1,5 градуси менше загальноприйнятої норми дають додаткових 50-60 років життя. Інша справа яким чином цього досягти. У японців один із методів це їхня всім відома пі-вода, а у росіян наприклад – це ендогенне дихання за Фроловим і т.і.

В перспективі, у майбутньому, справжнього довголіття чи навіть безсмертя може дати поєднання двох перспективних технологій – клонування та перенесення свідомості. Якщо перше – це вже цілком реальний науковий методи, то інший – справа 21 століття. От чудово буде у 22 ст. – виростив собі клона, пожив десь років до 40-50, а потім взяв і переніс свідомість у молоде тіло! Прожив 30-40 р. і знову в нове тіло і так до нескінченості. Фантастика, казочка скажете Ви. Але знаєте, для середньовічної людини – звичайна лампочка була чудом божим, а про літаки, Інтернет та про все інше взагалі нічого казати…

Підводячи підсумок слід зазначити, що цілком вірогідно, що в майбутньому тим чи іншим способом людина може досягти значно більших середніх показників тривалості життя. Ну, а що може для цього зробити звичайна сучасна людина вже сьогодні? Ось Вам формула – кинути всі пагубні звички, спробувати всі сучасні методи оздоровлення та довголіття, як наукові так і народні, і, набравшись досвіду – розробити свою власну систему, яка найбільш вам підходить і головне, яка Вам буде не в тягість, а в радість. Будьте здорові та будьте вічно молодими, принаймні в душі!

Коментарі

  • CYBERMAG · 20.08.2009 11:58 · #

    Наприклад в Біблії, приводяться приклади справжніх патріархів, декотрі з яких жили аж по 900 років.

    Вони вели літочислення по місячному календарю.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.