Якщо сусіди Вас дістали… в блозі Інформаційно-пізнавальний · від Олег · додано 02.09.2009 18:13

Ви проходите додому з роботи, а за однією стіною глухий старий дідуган слухаю на повну котушку радіо, за іншою стіною – підлітки голосно слухають музику, а над головою бігають, мови ті коні сусіди зверху. Знайома ситуація? Що ж робити? Вихід є – читайте цю статтю.

Надокучливі сусіди – це не подарунок. Звісно, можна піти й по-людські побалакати з ними, щоб вели себе тихіше. Коли сусіди нормальні, вони звісно підуть Вам на зустріч і вимкнуть галасливу музику чи телевізор. Але часто-густо буває, що вони навіть двері не відчинять. Що тоді робити? Об’явити їм війну і вимикати їм світло? Можна звісно, за умови якщо електролічільник на площадці, та правда ця міра малоефективна – Ви вимкнули світло, вона знову ввімкнули. Що ж робити? Викликати міліцію? Але навряд чи Вам наша міліція допоможе. Що ж робити? – Вихід є – зайнятися звукоізоляцією свого помешкання.

Відразу зауважу, що ця справа з нелегких, але вона того варта – адже тільки надійна звукоізоляція принести справжній затишок та спокій у Вашу оселю.

Сьогодні існую багато звукоізоляційних матеріалів, і я не буду рекламувати якісь із них, лише приведу порівняльну їх характеристику та зроблю відповідні висновки.

Порівняльна характеристика звукоізоляційних, акустичнихта подібних до них матеріалів
Порівняльна характеристика звукоізоляційних, акустичнихта подібних до них матеріалів

примітка1 - коефіцієнт звукоізоляції окремо взятого матеріалу

2 - коефіцієнт звукоізоляції в конструкції під стяжкою 50-60 мм

3 - коефіцієнт звукоізоляції перегородки: лист гіпсокартону + 50 мм скловолокна + лист гіпсокартону

4 - коефіцієнт звукоізоляції перегородки: два листи гіпсокартону + Tecsound S 70 + 50 мм скловолокна + два листи гіпсокартону

5 - коефіцієнт звукоізоляції перегородки: два листи гіпсокартону + Tecsound FT 75 + 50 мм скловолокна + два листи гіпсокартону

6 - коефіцієнт звукоізоляції перегородки: два листи гіпсокартону + Tecsound S 50 + 70 мм мінвата + Tecsound S 50 + два листи гіпсокартону

Таким чином, з таблиці видно, що перевагу слід надати звукоізоляційним матеріалами Tecsound – це високощільні, синтетичні звукоізоляційні мембрани засновані на полімері не містять бітуму і каучуку, що надає їм еластичності, гнучкості, міцності і довговічності.

Слід зауважити, що звукоізоляційний мембрани TECSOUND – це зовсім новий продукт заснований на повсті і полімері, аналогів якого немає в Україні. В ньому використані найкращі поглинають та ізолюючі матеріали, які надали мембрані високого коефіцієнта звукоізоляції. Завдяки своїм властивостям мембрани легко і зручно встановлювати. Ця продукція відповідає всім міжнародним нормам і є лідером звукоізоляційних матеріалів в Європі і має гігієнічний сертифікат та сертифікати відповідності.

Переваги звукоізоляційного матеріалу TECSOUND на лице:

1. Звукоізоляційний матеріал ідеально підходить для застосування, як в приватних будинках, так і в промислових і офісних будівлях.

2. Звукоізоляційні мембрани можна назвати надтонкими, так як товщина самої тонкої складає 1,8 мм, найпопулярнішою 3,8 мм, а самої товстої 24 мм. Велика щільність матеріалу TECSOUND збільшує масу конструкцій, практично не займаючи місця. Це означає, що можливо досягти високих показників звукоізоляції за рахунок мінімальної товщини.

3. Матеріал має відмінні коефіцієнти звукоізоляції. Коефіцієнт Rw окремо взятого матеріалу від 24 до 30 дБ.

4. Посилює звукопоглинання. TECSOUND використовується в комбінації з традиційними шумопоглинаючими матеріалами, наприклад, мінераловатної ізоляцією, суттєво підвищуючи їх ізоляційні властивості. Проходячи крізь матеріали з різною щільністю, звукопроникність сильно знижується за рахунок принципу «масивний-пружний-масивний матеріал».

5. Завдяки специфічним характеристикам, матеріал TECSOUND істотно знижує шумопроникнення за рахунок резонансної частоти і збігу частот типових для традиційних будівельних систем. Це дозволяє збільшити звукоізоляцію шумів всього частотного діапазону.

6. Звукоізоляційний матеріал не містить бітуму, що надає йому еластичність і гнучкість, а це в свою чергу дає можливість використовувати його в кутах і на нерівних поверхнях, зберігаючи при цьому властивості матеріалу і його структуру.

7. Термін придатності матеріалу безмежний.

8. Висока здатність до витягування.

9. На звукоізоляційний матеріал не впливають низькі і високі температури, що підвищує його функціональність і надійність.

10. Матеріал представлений різної товщини і щільності, що дозволяє підібрати потрібне рішення проблеми звукоізоляції в приміщеннях різного призначення.

11. Матеріал не вбирає вологу, і в результаті не пліснявіє, не гниє.

12. Звукоізоляційні мембрани представлені з клейким шаром і без нього, що робить поводження з матеріалом легким, швидким і безтурботним.

13. Звукоізоляційний матеріал має першу групу горючості (Г1), що відносить даний матеріал до слабогорючий матеріалами.

14. На основі гігієнічних висновків, матеріал безпечний для здоров'я і може застосовуватися в різних об'єктах.

Єдине, що погано, що зараз цей матеріал можна придбати лише в Києві, і коштує він досить недешево, але маємо надію що в недалекому майбутньому цей чудо- матеріал з’явиться у регіонах і буде коштувати значно дешевше.

Коментарі

 • CYBERMAG · 02.09.2009 19:23 · #

  і я не буду рекламувати якісь із них

  .........

  VIVA TECSOUND!!!

  Богдан Васильович дуже вдячний

 • Олег · 05.09.2009 12:26 · #

  Зверніть увагу на характеристики звукоізоляційних матеріалів. Якщо був би кращим матеріал, наприклад, Шуманет, то про нього і писав би більш докладно.

 • CYBERMAG · 05.09.2009 13:28 · #

  Ясно.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.