Блог Інформаційно-пізнавальний

Для всіх, кто цікавиться політикою, науковими відкриттями, новинами та просто допитливих людей

 • Любителям наукової фантастики - Огляд найуспішніших серіалів в жанрі Sci-fi від Олег · додано 20.08.2009 12:38

  Сьогодні серіали стали невід’ємною частиною життя людей. Вони дають змогу відпочити після роботи, забути про проблеми, і т.і. Звісно від розумового рівня людини, її смаків залежить і те що вона полюбляє дивитись. Домогосподаркам подавай мильні опери, молоді – бойовики, комусь жахи, фантастику. Але я хочу зупинитись на жанрі науково-популярної фантастики, адже те, що сьогодні є фантастикою – завтра може стати реальністю. Зупинимось на найбільш популярних із них.

 • Безсмертя – міф чи справа майбутнього?! від Олег · додано 20.08.2009 11:15

  З давніх-давен люди прагнули знайти еліксир молодості, розкрити найбільшу таємницю богів – безсмертя. Історія знає багато спроб знаходження цього чуда, але як виявляється – все це була справа або шахраїв, що намагалися нажитися на людській довірі, або психічно нездорових людей, що були в полоні своїх хворих фантазій.

  В той же час історія знає багато випадків, коли деякі люди значно перевершили середню тривалість життя. Наприклад в Біблії, приводяться приклади справжніх патріархів, декотрі з яких жили аж по 900 років. Є незареєстровані факти коли люди жили по 140, 150 та більше років. В той же час офіційний рекорд довголіття донедавна належав француженці Джоані Калмент – вона прожила 122 р. та 164 дні (1875–1997). Зараз рекорд сучасності мабуть буде належати малазійці Сафії Юсоф вік якої зараз складає 130 років.

  1 коментар
 • Науковий парадокс – Яким чином притягують чорні діри? від Олег · додано 19.08.2009 16:36

  Загальновідомо, що чорна діра – наймогутніша сила у Всесвіті. Донедавна вважалось (кілька років тому назад), що чорні діри – чисто умовно-теоретичні математичні конструкції, які існують лише у уяві астрофізиків. Але астрономічні дослідження довели, що чорні діри не тільки фізично існують у Всесвіті, а й доволі часто зустрічаються. Так сьогодні вважається що практично кожне ядро (центр) галактики містить в собі чорну діру, а точніше надмасивну чорну діру, навколо якої обертається ціла галактика.

  Як ми бачимо, наукові дослідження не стоять на місті і вчені з кожним роком все більше дізнаються, а точніше, будують припущення про природу цих незвичайних об’єктів.

 • Дружні відносини з Росією – місія нездійсненна !? від Олег · додано 19.08.2009 16:35

  Сьогодні, як ніколи, гостро стоїть питання відносин двох братніх слов’янських країн – України та Росії. Відносини ці почали погіршуватись не сьогодні, погіршення стосунків починається з конфлікту навколо острову Тузла.

  І хоч острів Тузла має площу всього у 3 квадратних кілометри (довжина острова – 6,5 км., ширина – близько 500 метрів) і 7 січня 1941 року указом президії Верховної ради РРФСР був переданий Кримській області, яка 19 лютого 1954 року увійшла до складу Української РСР саме навколо нього виникли перші суперечки двох наших країн.

  2 коментарі
Всього 14 на 2 сторінках