Кухня моєї мрії в блозі Невідоме про відоме · від Lesly · додано 23.08.2009 12:50

Хто з нас не мріяв мати помічника на кухні? Скільки разів ми малювали в уяві картину: приходиш додому після довгого робочого дня, а тебе вже чекає гаряча смачна вечеря, все прибрано, замовлено свіжі продукти…

Думаю, в недалекому майбутньому це стане реальністю, а точніше, це стане реальністю тоді, коли у вас з’явиться кухонний помічник Butl-R-Bot, який готує, прибирає та, навіть здатен літати. "Диво?" – запитаєте ви. Ні. Всього-на-всього, керований штучний інтелект та прогресивні технології в руках у дизайнера Тіма Лідінга (Tim Leeding).

Ці технології включають "руки", які за принципом будови та роботи нагадують людські, повітряні гвинти, завдяки яким робот літає, камери та датчики нового покоління, які допомагають кухонному помічнику готувати їжу, замовляти та розкладати по своїх місцях продукти, користуватися кухонним посудом та технікою, а також виконувати всю іншу роботу, яку зазвичай на кухні здійснює людина, а вам залишиться тільки відпочивати на кухонном уголке. В Киеве поки продажа кухонних помічників не передбачається, однак на ринку Японії це чудо вже було презентоване на виставці. Вже в недалекому майбутньому робота поставлять на серійне виробництво, однак його ціна спочатку буде не доступною для середньостатистичного японця. Шкода, доведеться зачекати десяток років для справдження мрії...

Що найцікавіше, це не величезна гора заліза, а маленький компактний пристрій, що поміститься на кухні будь-якої величини, розмах "крил" якого становить всього 35 см.


Джерело: hometone.org

Коментарі

  • хохляцький шпигун · 27.09.2009 13:56 · #

    я його вже боюсь)особливо на останній фотографії страшний. навіть не можу його уявити в себе на кухні чи в кімнаті. фантастика фантастикою, але я ліпше старим дідівським методом буду готувати і прибирати)))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.