Колюче мистецтво в блозі Невідоме про відоме · від Lesly · додано 14.08.2009 10:30

Хто сьогодні не знає, що таке олівець? Хтось безперечно відповість, що це канцелярський предмет, яким можна писати, коли під час лекції закінчилась ручка. Інші, якщо вже мова зайшла про студентів, зовсім не ведуть конспекти лекцій, - їм більш до вподоби малювати портрети, скажімо, викладачів. А ще інші полюбляють їх. .. гризти. Це створює враження, розумної людини, яка зосереджено працює над складним завданням. Крім того, олівцем можна заколоти волосся (на японський лад), коли поруч немає шпильки. Про традиційне використання олівців у мистецтві для створення чудових ескізів та графіки взагалі немає потреби говорити.

Загалом, цьому, звичайному, на перший погляд, предмету, можна знайти й інше застосування, а от виготовляти з олівців скульптури прийде в голову далеко не кожному.

Американка, Дженніфер Маестро, працює над виготовленням скульптур з олівців вже далеко не перший рік. За цей час вона спромоглася не тільки вивчити всі недоліки та переваги цього складного в роботі матеріалу, а й перейти до відтворення складних форм, що вражають своєю неповторністю, природністю, а іноді, навіть, абстрактністю.

Коментарі

  • хохляцький шпигун · 27.09.2009 13:40 · #

    нічого собі фантазія у Дженніфер. навіть захотілось самому щось таке зробити, але боюсь напсую цілу купу олівців і нічого в мене не вийде

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.