Шедеври з піску в блозі Невідоме про відоме · від Lesly · додано 12.08.2009 20:39

Традиційно, піщані скульптури, які можна побачити на пляжах всього світу, виготовлялися з використанням тільки піску і води. Проте, сьогодні професіонали радять не використовувати воду, для того, щоб зволожити пісок, адже вона швидко випаровується, а ваш витвір, відповідно, тріскає та розсипається. Дехто пропонує з цією метою використовувати моторне масло або глину чи іншу в’яжучу речовину. Крім довговічності, ці речовини надають піску різних відтінків, що також слід брати до уваги при створенні скульптури.

Воду можна використовувати для створення піщаної скульптури, яку ви збираєтесь покрити акриловим герметиком. Герметик перешкоджатиме випаровуванню води та збереже цілісність піщаного шедевру.

Щоб надати піску певної форми не потрібно багато часу, крім того це найлегший спосіб опанувати мистецтво тривимірної ліпки. Маючи під руками гарний пісок та володіючи кількома техніками ліпки з піску кожен може добитися значних результатів.

Єдиним мінусом такого роду заняття є його недовговічність: сьогодні скульптура є на пляжі, а завтра її вже може не бути. Тому, якщо ви вже вирішили ліпити з піску, то обов’язково озбройтесь фотоапаратом, щоб навіки закарбувати вашу роботу.

Ось кілька тематичних доробок майстрів, що працюють з піском. Зауважу, всі вони стверджують, що для того, щоб стати асом в цій справі потрібно від кількох місяців до року. Це ще раз доводить, що стати профі в ліпці з піску зовсім не складно.

В гостях у казки

Замки, замки, замки...

Трохи національного колориту

І куди ж без супергероїв?

Релігійні мотиви

Варіації на тему моря

І в тваринному світі можна почерпнути натхнення

При підготовці статті використано матеріали з наступних джерел: en.wikipedia.org, artstyleonline.com, pictureschat.com, teamsandtastic.com, thinkorthwim.com, zimbio.com.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.