Може скуштуєте? в блозі Невідоме про відоме · від Lesly · додано 11.09.2009 16:14

Подорожувати різними країнами світу - це, безперечно незабутній досвід: зустрічі з цікавими людьми, знайомство з іншою культурою, іноді незрозумілою для туриста, культурними та історичними пам’ятками певного народу… Найсміливіші мандрівники навіть наважуються скуштувати місцеву кухню. Щоб довести, що про смаки не сперечаються пропоную переглянути наступний список не зовсім звичної для нас їжі.

10. Ослятина (Італія)

Вживається копченою, тоненько порізаними шматочками як м’ясо для сандвічів; його можна з легкістю знайти в місцевих барах.

9. Тістечко зі свинячої крові (Тайвань)

Тістечка зі свинячої крові продаються на на дерев’яних паличках і споживаються як морозиво. Солодкий делікатес, який легко знайти на місцевих ринках, зазвичай готується зі свинячої крові та рису.

8. Мурахи (Беліз, Австралія)

В Белізі полюбляють їсти "ікру злидарів" – яйця мурашок, а жителі північної Австралії віддають перевагу мурашиним черевцям, які на смак нагадують лимонний шербет. Порядок поїдання мурахи наступний: спочатку берете потенційну жертву за голову, щоб вона не вкусила, і роздавлюєте її, а потім відкушуєте черевце і насолоджуєтеся дивовижним смаком…

7. Личинки (Австралія)

Ця закуска з високим вмістом протеїнів – личинки нічних метеликів та важливе джерело їжі для жителів пустелі, - колись була основною їжею деяких племен аборигенів.

6. Зміїне вино (В’єтнам)

Кажуть, цей міцний коктейль, що має цілющу силу, треба пити швидко. Продукт не тільки виготовляється зі зміїної крові, але й розповсюджується в пляшках зі зміями всередині, а іноді з іншими тваринами, такими як скорпіони.

5. Тарантули (Камбоджа)

В Камбоджі, як і в деяких інших частинах світу, деякі види павуків вважаються делікатесним продуктом. Тарантулів тут відловлюють сотнями, готують та продають на місцевих ринках. Найсміливіші туристи розповідають, що вони досить смачні, чимось нагадують крабів.

4. Ящірки (Філіпіни)

Рептилії, що їх місцеві жителі полюбляють вживати в їжу досягають від 30 до 60 см в довжину. Зазвичай їх висушують та продають на місцевих ринках, зв’язавши пучками.

3. Кров змії (Таїланд)

Свіжозібрана кров королівської кобри подається в місцевих ресторанах як готовий напій або використовується як компонент для приготування коктейлів. Вартість такого "задоволення" може досягати 200 дол. США. Кров змії, як вважають місцеві жителя, має цілющі властивості, а також відновлює чоловічу силу.

2. Сарана (Уганда)

Її ловлять під час сезону дощів і споживають в сирому вигляді, або готують. Традиційна та улюблена їжа місцевих жителів, сарана продається на місцевих ринках з або без крил та кінцівок.

1. Живий восьминіг (Південна Корея)

На відміну від кальмарів, які подаються до столу у відвареному вигляді, восьминогів у південній Кореї не піддають термічній обробці: на обідній стіл він потрапляє ще рухаючись. Цінувальники страви кажуть, що найкраще його пережувати щонайшвидше.

Коментарі

  • CYBERMAG · 11.09.2009 16:42 · #

    Щось апетит розгулявся...

  • kseniya_www · 11.09.2009 20:44 · #

    недавно зловила себе на думці шо мені навіть перепілок неприємно їсти )) кажуть що стрибунців (санару) так класно смажать,що вона на смак як чіпси...

  • хохляцький шпигун · 27.09.2009 14:02 · #

    а от мені восьминоги (правда не живі) навіть сподобались. незручно було виколупувати їх з тарілки і ображати господаря дому. живих напевно б все таки не ризикнула)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.