Чим би дитя не тішилося... в блозі Невгамовні · від Класна мацьопа · додано 11.10.2009 13:00

В молодих мам завжди виникає потреба відлучитися від дитини на півгодинки. І чого тільки батьки не придумають для того щоб відволікти чи захопити дитину.

Не знаю як у кого, моя дитина наприклад може спокійно 20 хв дати можливість зробити легке прибирання, коли іде реклама.

І тут нас дуже рятує канал Діскавері. Яке було для дитини щастя під час місяця Аврики. Їх безподобні заставки Sounds of Africa – це чудова альтернатива рекламі товарів. Ну не можна ж постійно показувати дітям рекламу чіпсів, сухариків, бьорнів і іншої шкідливої їжі, хто його знає як воно може відобразитися на формуванні психіки.

Це вже видно, що дитина любить дивитися рекламу бо там гарні тьоті та дяді ) Смішно, але всі гарні тьоті в нас називаються «баба-сісі», ну від «Coolbaba cc», що по М1 веде музичні рейтинги.

Ну от, в першу чергу роблю цей запис в блозі для себе, щоб довго не шукати в неті. 2 улюблені заставочки на Sounds of Africa, а може ше комусь пригодиться.

А ще в нас є любиме заняття. Дивитися на «Бу» :) так ми називаємо рибок, бо вони булькають «буль-буль».

Акваріума не маємо ) єдине спасіння – заставки на екран, ну скрінсейвери ))

Хочу відрекомендувати сайтик http://ua.live-screen.ru і особливо ось цю заставку з рибками і дельфінами.

Ну що ж, матусі, насолоджуйтеся своїми 20-ма хвилинами спокою )) а я біжу на прогулянку з малечою.

Коментарі

  • Ліля Тєптяєва · 13.10.2009 11:26 · #

    І мій Сашуня любить рекламу, тільки під неї і їсть, але у нас кабельного немає, тому дивимося "шкідливу". Хоча, коли показують симпатичних тваринок - дивиться із задоволенням. А ще він любить мульти радянські, а сучасні його не приваблюють. Самі любимі - "Антошка", "Рыжий канапатый", "Два весёлых гуся".

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.