ДРАМАТИЧНА ІСТОРІЯ АНДЖЕЛІНИ ДЖОЛІ в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 16.12.2011 16:26

КНИЖКИ/РЕЦЕНЗІЇ

ДРАМАТИЧНА ІСТОРІЯ АНДЖЕЛІНИ ДЖОЛІ

Рона Мерсер "Анджелина Джоли: Всегда оставаться собой". Оригінальна назва: ANGELINA JOLIE Portrait of a superstar Биография. М. Ексмо. 2011

Жінок негарних не буває. Їх краса, просто, різна. Іноді нею (красою) захоплюється лише один чоловік, а іноді декілька, а трапляється, що цілий світ. Про одну з чарівних жінок красою якої захоплюється цілий світ, і йдеться в документальній книжці-життєписі американської письменниці Рони Мерсер «Анджеліна Джолі: Завжди залишатися собою».

Основна думка книги Рони Мерсер: Анджеліна Джолі – секс-символ, голлівудська кінозірка, матір шістьох дітей. Вона викликає захват, заздрощі і навіть відчуження серед своїх прихильників та папараці у всьому світі. Але справа не в зовнішності, не у ролях які вона виконує, навіть не в її особистому житті. Головна таємниця Анджеліни Джолі – це сама Джолі. Її девіз залишатися завжди собою. Вона чинить тільки так, як вважає за потрібне, щиро розповідає пресі про своє особисте життя і пристрасті ( іноді, навіть, до неможливості щиро), не бажає жити тільки заради себе, коли у світі так багато людей, котрі потребують допомоги, безліч разів закохується та розчаровується в чоловіках.

Книга Рони Мерсер, вирізняється дивовижною об‘єктивністю. Зазвичай, в біографіях знаменитостей, або забагато пафосу та солодкуватого піару, або навпаки акцентується на негативно-скандальних фактах життя публічних осіб. Життєпис «Анджеліна Джолі: Завжди залишатися собою» навпаки гармонійно, тонко і майже непомітно розповідає про обидва боки образу зірки. Як про її скандально-стервозну сутність так і про сутність чутливої, доброї та сильної жінки чиє життя сповнене драматизму, що гідний захоплюючого кіноблокбастеру.

В біографії актриси, знаходимо детальну розповідь про найзнаковіші етапи її кінокар‘єри: роботу над такими хітами як історія моделі італійського походження «Джиї», душевно хворої дівчини Ліси у фільмі «Перерване життя», легендарної жінки-сшибайголова у «Ларі Кофт. Розкрадачці гробниць». Дізнаємося, що для Анджеліни Джолі найголовніше у тій чи іншій роботі над образом свого екранного персонажу. Маємо можливість пережити круті повороти долі актриси, котрі чекають на неї у перервах між з‘йомками.

“Анджеліна Джолі: Завжди залишатися собою» захоплююча оповідь головною героїнею якої є звичайна земна жінка. Жінка зі своїми драмами, пристрастями та недоліками. Гадаю прочитавши книгу ніхто не розчарується в актрисі, а стане розуміти її ще краще.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.