ВЕНЕЦІАНСЬКІ АВАНТЮРИСТИ в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 13.10.2011 21:00

Кінонохіт від еmpik

ВЕНЕЦІАНСЬКІ АВАНТЮРИСТИ

У світі є безліч романтично-екзотичних куточків. На їхніх землях почуваються як в раю. Саме в таких місцях хочуть опинитися мрійники, закоханні і поети. Одне з таких місто Венеція, знаменита та оспівана перлина Італії, де власне й відбуваються події описані в новому кінохіті «Турист».

«Турист». Відеосервіс Україна 2011 р. Режисер Флоріан Хенкель фон Доннерсмарк. Автори сценарію: Флоріан Хенкель фон Доннерсмарк, Крістофер МакКуоррі та Джуліан Феллоуз. У ролях: Джонні Депп, Анджеліна Джолі, Пол Беттані, Стівен Беркофф, Тімоті Дантон, Руфус Сьел.

Треба сказати, що сюжет стрічки мало нагадує романтично-ліричне оспівування цього чарівного міста на воді. Сумирний і тихий американець Френк (Джонні Депп) приїздить у відпустку на острови Венеціанської лагуни. В поїзді він знайомиться з Елізою (Анджеліна Джолі) – приголомшливою красунею з загадковим минулим та цілою колекцією секретів і таємниць, де не останнє місце займає авантюрист на ім‘я Александр Пірс, котрий пограбував одного з найвпливовіших гангстерів світу. Романтичне захоплення туриста американця та Елізабет переростає у заплутану мережу інтриг, небезпечних зустрічей і переслідувань Інтерполом, італійською поліцією та мафією.

Фішка фільму – це непередбачуваність в образах персонажів. Глядач тільки звикає до одного статусу героя, аж ось виявляється, що він зовсім інакший і все набуває нового змісту та обертів.

«Туриста» не можна назвати наповненим низкою захоплюючих дух подій, вбивств, переслідувань і перестрілок. Хоч, як сказано вище усе це там присутньо. Та попри те, фільм має трохи іншу специфіку: пригодницька гостро сюжетність відпадає якимось чином на другий план. Натомість виокремлюється тонкий психологізм життя головних героїв. Їх почуттів та оригінальної мотивації вчинків.

Операторська робота належить до тих, котрі нагадують зачаровуючи барвисті пейзажні картини від яких не можна відвести погляду. Щоправда в часи технічного прогресу дещо розчаровує можливість фіктивного кадру.

Щодо жанру, одразу не погоджусь із відомим тележурналістом Ларі Кінгом, котрий назвав «Туриста» трилером. Фільм належить до детективно-авантюрної драми. Хоч не можна заперечувати, що якісь елементи трилеру у стрічці є. Передусім, це виявляється в напруженій атмосфері дії.

І на сам кінець, треба віддати винне зірковому дуетові Джонні Деппа та Анджеліни Джолі. Це один з тих випадків в яких безсумнівною справедливістю буде сказати – без них успішної історії про парочку венеціанських авантюристів, просто б не було. Зріла й виняткова краса Джолі та богемний й зухвалий стиль Деппа, ідеально пропорційні їхнім героям.

Диск з фільмом можна придбати, в магазинах empik / БУКВА у м.

Києві, пр-кт Академіка Глушкова, 13-Б (3-й поверх), ТЦ «Магелан», тел. (+38044) 496-92-40

вул. Мішугі, 4 (ст. м. Позняки), ТЦ «Піраміда» (1-й поверх), тел. (+38044) 594-91-92

Майдан Незалежності, ТЦ «Глобус», 1-а лінія, тел. (+38044) 371-11-41

Пл. Слави, 1, ТЦ «Навігатор» тел.: (+38044) 531-99-70

Вул. Гната Юри, 20, ТЦ «Квадрат», тел.: (+38044) 206-03-15

А ще через сайт empik. ua, де ви також зможете ознайомитись з адресами магазинів empik / БУКВА, в інших містах України.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.