НА НІЖНИХ СТРУНАХ ДОЩУ в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 27.09.2011 14:45

НА НІЖНИХ СТРУНАХ ДОЩУ

Володимир Шинкарук – «Шестиструнний дощ. Вам молодим…», UKRmusik 2010 р.

Інколи вслухаючись до звуків дощу замріяно порівнюєш те звучання з якоюсь мелодією. В залежності від настрою, та музика дощу може бути з світлим смутком, з якоюсь веселою радістю чи з ностальгією про минуле, але завжди ніжною та спокійною.

Останній, покищо, альбом відомого поета, пісняра та виконавця Володимира Шинкарука також має стосування до цієї божественно-природничої мелодії. «Шестиструнний дощ. Вам молодим…» - збірка нових композицій митця та науковця, що награні під гітару, струни якої автор метафорично порівнює з краплями дощу.

З Володимиром Федоровичем, я знайомий особисто. Коли він дарував мені цей альбом, я вже тоді передчував, що почую там щось особливе. Володимир Шинкарук, людина з не легкою але світлою долею. Педагог, бард, письменник, батько красуні Іри Шинкарук, володар першої премії в номінації "Пісенні тексти про кохання" Х Всеукраїнського літературного конкурсу "Коронація слова"…

Це на щастя не всі його чесноти. «Шестиструнний дощ», писався у драматичні часи для пана Володимира. Цей альбом міг стати останнім в його житті та Господь, мабуть, побачивши з небес як він потрібен своїм рідним, своїм слухачам та ще не написаним творам вберіг цього велетня духу на грішній землі. Ця обставина робить даний диск ще ціннішим, адже він ввібрав у себе те найкраще, що тільки може бути – жага життя втілена у енергетику цих пісень.

Альбом складається з двадцяти трьох пісень. Серед них зокрема: «Хто ти?», «Останній дзвінок», «Після любові» «Друг», «Коломийки «на біс» та багато інших. Деякі з них уввійшли також до поетично-прозової книжки Володимира Федоровича «На два одразу».

Подібно до мелодії дощу, пісні альбому ніжні та позитивно ностальгійні. Глибоко переконаний, що композиції корисні для підняття настрою, релаксування та духовного відпочинку. Сентиментальні, іноді, зможуть пустити сльозу, молоді згадають милу серцю симпатію, а лірики насолодяться чаруючою мелодією гітари, голосом і прекрасними текстами досвідченого барда.

( текст пісні з альбому)

«Хто ти ?»

Сл. / муз. Володимир Шинкарук

Море

Мокре каміння

День одягнувся в тепло

Гаряче сонце й ясне проміння

В коси твої вплело

Приспів:

Хто ти?

Де ти?

Тебе згадаю

І душа світліє

Хто ти?

Де ти?

Жінка чи мрія?

Сонцем і вітром до тебе

Кожної миті лечу

Та наливає високе небо

В очі мої дощу

Приспів

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.