Поетівські бої в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 27.05.2013 09:26

Однією з найцікавіших подій цьогорічного Міжнародного поетичного фестивалю « Київські лаври» стали міжнародні «Підпільні поетичні бої», що відбулися у фестиваль-ресторації «Диван».
Взагалі, самі бої, передбачають щось надзвичайне, оскільки, одразу виникають асоціації з лицарськими турнірами, чи, пак, з якимись олімпійськими спарингами…
Та, власне, й не дивно. Тому що за організацію цього дійства узявся не хто інший, а сам Бронзовий призер Кубка світу з кікбоксінгу і кік-джитсу, чемпіон України з козацького двобою, володар чорного поясу (1-го дану) з кемпо-карате, спортивний коментатор, поет та секс-символ сучукрліту Дмитро Лазуткін. Відтепер поети захищатимуть свою поезію у бою.
На ринг вийшли:
• Марта Брижак ( Львів),
• Сергій Прилуцький ( Білорусь),
• Леся Мудрак (Київ),
• Аркадій Штипель ( Росія)
Їхня зброя – слово. Поезія. Виключно своя. Виключно талановита. Ці бої – чи не найскладніші – тут змагалися надзвичайно сильні і викличні сучліпроцесівці. І кому з них БУТИ – судили глядачі. Судили СПЕЦІАЛЬНИМИ КАРТКАМИ СИНЬОГО І ЧЕРВОНОГО КОЛЬОРУ, протягом кількох спарингів. Відповідно, рефері поєдинку був Дмитро Лазуткін.
Найгарячішим, найдиначнішим і найнервовішим видався фінал, у який вийшли Сяргей Прілуцкій ( Білорусь) і Леся Мудрак( Київ).
Леся Мудрак – відома читачеві-глядачеві, як поетка еротичного вибрику, своєрідного перформансу, неповторної манери читання. Брати Капранови, невипадково, назвали пані Лесю – міс Катарсис. До того ж, вона захистила першу в Україні дисертацію з еротичної лірики, що надало їй право називатися « кандидатом еротичних наук».
Сяргей Прілуцькій( Білорусь)- іронічно-саркастичний і, водночас, надзвичайний трагік. Певно, саме цим йому вдалося спокусити слухачів-глядачів. Та і не лише їх…Кілька років тому поет одружився з чернігівською письменницею Оленою Степаненко.
Але факти з біографії Сяргея, все одно, не врятували його від безперечної перемоги Лесі Мудрак. Яка, за висловом Дмитра Лазуткіна, своїми текстами, диханням, стогонами, бананами, виборола свою першість.
Уболівальники Прилуцького не приймали поразку. Але, у чудовий травневий вечір, таки спеціальний приз від журналу «ШО» дістався переможниці, вітаїстично-еротичній Лесі Мудрак.
Міжнародна преса, в обличчі журналу «Шо» вручила Лесі Мудрак цілісінький ящик горілки!!!
На щастя, панна – нескупа - ділилася призом з ким могла...Подумалося: саме так зараз цінують справжню поезію…

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.