МІЯ: «Артист, може мати надзвичайно великий вплив, значно більший ніж політика.» в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 03.04.2013 23:34

Талановита львівська співачка з сильним чарівним голосом, харизмою та ефектною зовнішністю. Фіналістка українського відбору Євробачення 2010, яку позитивно відзначили десятки музичних критиків та представників шоу-бізнесу. Поезія текстів її пісень: майстерна, непересічна, врізається у пам‘ять надовго. Мія (Марічка Крумшин) – одна з найперспективніших зірок української естради першої половини XXI століття і, саме, з нею наше інтерв‘ю.
1. Знаю ти з‘явилася на світ у родині священика: чи не звідти взявся потяг до пісні?

Навряд чи потяг до пісні так легко з‘являється у дітей які народились у сім'ї священика. У моєму випадку батько до сих пір не до кінця розуміє моє хобі. Хоча звичайно моїми успіхами пишається. Втім як і кожен батько.

2. Ти уроджена латвійка: відчуваєш себе донькою двох батьківщин чи якоїсь одної?

Хоч я народилася у Даугавпілсі мої батьки українці, тому почуваю себе донькою однієї батьківщини. Батьківщина може бути тільки одна. Я горджуся своєю національністю.

3. Розкажи про свій псевдонім: де він узявся і нащо?

Моє справжнє ім'я – Марія. Ще коли я з батьками мешкала в Латвії, мене часто звали Мія, і так, якось згодом звиклось… А потім я вирішила довго й не розмірковувати про те який взяти собі псевдонім.

4. А рідні-друзі-знайомі як до тебе звертаються?

Вдома звичайно Марія чи Марічка, в шоу-бізнесовому колі я для всіх Мія. А от як до мене звертаються мої найближчі друзі я наразі не скажу. Саме так планую назвати свій дебютний альбом.

5. Продюсери формують твій репертуар чи ти теж маєш право голосу?

В репертуарі повна свобода якщо переконати продюсерів, що власне ця пісня мені підходить,що цю пісню полюбить слухач. А я наполеглива, тому мій вибір погоджують.

6. Які композиції тобі імпонують, в твоєму репертуарі?

З мого репертуару абсолютно кожна. Звичайно, що «Вона» для мене особлива, адже саме вона принесла участь у фіналі «Євробачення 2010», «Розпач» (автор Н.Карпа) стала моєю візитівкою, «Дякую Тобі» написана моєю подругою Марго, «Best part of you» моя перша англомовна спроба, яка звучить на польських радіостанціях…

7. Яку музику ти сама полюбляєш слухати?

Абсолютно різну. Слухаю симфонічну музику, коли хочеться розслабитись чи почитати книжку, а з улюблених виконавців це Sade, Sting, B.B.Кing, Madonnа...

8. А яке обираєш кіно та книжки?

Якщо кіно так це або історичний роман або психологічний трилер. А книгу обираю за відгуками друзів та знайомих. От зараз радять Люко Дашвар «Молоко з кров'ю»… А взагалі, я ще змалку була фанатом біографічних книжок.

9. Чого б ти хотіла досягти своєю творчістю?

Об'єднання, примирення від двох ворогів до ворогуючих націй. Хотілося б аби люди були простішими, менш гордими. Артист, якщо він такий насправді є, а не сам себе вважає таким, може мати надзвичайно великий вплив, значно більший ніж політика. Ми не недооцінюємо силу музики.

10. Ти більше жорсткий прагматик чи ідеалістка?

Раніше в мене був жорсткий максималізм: чорне або біле, любов або ненависть. А сьогодні, якщо я щось хочу - я це отримаю. І зроблю це спокійно, так просто як ходжу за газетою до кіоску. Бо це бажання справді моє, а не нав’язане чиїмись штампами. В іншому випадку ти нічого не отримаєш.

11. Можливо, хтось жодного разу не чув тебе: яку пісню для початку, ти б порадила послухати?

Прослухавши будь-яку мою пісню слухач вловить, що я хочу донести

13. І традиційне питання: «які Ваші, творчі плани»?

Запис нової англомовної пісні і відповідно пошук ідей для нового відео…

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.