В сусідів природа, море гори, а в нас... також ніби все є. в блозі Міжнародний туризм · від kseniya_www · додано 30.07.2011 16:30

Чому українці не хочуть відпочивати вдома?

Нещасні українці. Цілий рік збирають 500 доларів на відпочинок і з нетерпінням чекають літа, коли можна вибратися на курорти Болгарії, Чорногорії чи Туреччини. За ці 500 доларів вони купують відносно непогані умови для відпочинку з величезним ризиком його зриву та погіршення чи втрати здоров'я. Сьогодні недорогий тур. сервіс за кордоном не дає ніяких гарантій, що люди доїдуть без пригод, що їх поселять в нормальних номерах та будуть харчувати якісною їжею. Страхова система не працює, або якщо працює, то завдяки витріпаним нервам, безкінечним скаргам та чергам, в яких мусить простояти відпочиваючий.

Натомість, перш ніж добратися до місця відпочинку, українські туристи ще до прибуття на курорт, псують собі настрій духотою в поїздах та автобусах. А про авіаційний транспорт взагалі годі й говорити: кожен п'ятий турист, який вибирає повітряний транспорт має страшну історію свого перельоту.

Цікаво, чому в країні нема хороших бізнесменів, які організують недорогий туризм в межах країни за помірними цінами. Чому відпочинок в горах України коштує в рази дорожче, аніж відпочинок в польських горах? Сьогодні на Буковелі можуть собі дозволити тільки дуже заможні українці.

гірський відпочинок в Буковелі
гірський відпочинок в Буковелі

Причому відпочивають вони там 1 раз, а потім їдуть в ту ж сусідську Польщу, бо там і дешевше, і сервіс кращий.

Якщо на туристичному бізнесі українці не зможуть накрутити 300%, вони його навіть не починають. Україну природа нагородила чудовими лісами, горами, річками, озерами. Тут є всі умови для чудового відпочинку: помірний клімат, можливість вирощування екологічної їжі, краєвиди, інфраструктура. Що потрібно людині для відпочинку на природі? Природа, акуратний та чистий будинок для відпочинку, кухня, мангал, транспорт. Ціна в 50 грн за добу дозволить працювати з рентабельністю в 20%, це ж нормально. Китайці працюють з рентабельністю до 5%, тому вони такими великими кроками наступають на Європу та всю Землю, завалюючи світовий ринок своїми товарами.

Нам би повчитися їх мудрості. Тільки ментальність формується десятиліттями, а сьогодні, кричучи про патріотизм, ми не хочемо ані трішки любити свою природу, шанувати свій народ та розуміти, що у нас є все, щоб бути щасливими.

Коментарі

  • Ліля Тєптяєва · 30.07.2011 16:40 · #

    ...і не кажи...біда якась суцільна з цим українським туризмом... ((

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.