Блог Міжнародний туризм

Аналіз результатів туристичної діяльності за останні роки різних країн світу. Дані взяти із офіційних джерел.

 • Краснодар туристический - советы для посетителей города від kseniya_www · додано 14.11.2011 19:49

  Краснодар - город, который находится на юге России. Это большой культурный центр Северного Кавказа и Южного федерального округа. Туризм в Краснодаре имеет незаурядное значение. Туристические сервисы активно развиваются на побережье Азовского и Черного морей, немножко меньше в горных и степных регионах края.

 • В сусідів природа, море гори, а в нас... також ніби все є. від kseniya_www · додано 30.07.2011 16:30

  Нещасні українці. Цілий рік збирають 500 доларів на відпочинок і з нетерпінням чекають літа, коли можна вибратися на курорти Болгарії, Чорногорії чи Туреччини. За ці 500 доларів вони купують відносно непогані умови для відпочинку з величезним ризиком його зриву та погіршення чи втрати здоров'я.

  1 коментар
 • Туры в Венецию, Италия від kseniya_www · додано 24.06.2011 12:17

  Венеция является своеобразным городом-портом северной части Италии, она также считается столицей района Венето. Но, для самой Италии Венеция, в первую очередь, это шикарный туристический центр, морской курорт с мировым значением.

 • Котор - прославлений курорт Чорногорії від kseniya_www · додано 23.06.2011 19:53

  Старе місто Котор вибудувалося в тіні схилу Св.Джона та стін, які захищають все місто - це шедевр будівництва фортець: мури сягають 15 метрів ширини та 20 метрів висоти. Стіни фортеці вправно розмістилися на крутих схилах пагорба, що відкриває дивовижний краєвид не тільки Середземного моря, а й всього світу.

  На жаль інформації про заснування міста не збереглося. Проте є легенди, які свідчать, що фея Алкіма порадила Сербському королю Стефану Дюсану не будувати своє місто в горах, а побудувати на узбережжі моря.