Співачка Вікторія Васильчук: "Якщо бути співачкою-то найзатребуванішою" в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 22.07.2011 02:09

Вона дуже спокійно ставиться до того, коли в її присутності хлопці розповідають анекдоти, обожнює кінокомедії і КВН і навіть сама брала участь в іграх веселих і метких. Як істинна дівчина, Вікторія Васильчук балує своїх рідних подарунками. І любить, коли коханий дарує їй прикраси і квіти. Дівчина вважає, що зовнішність не найголовніше в житті, завжди тримає при собі шматочки ладану і проскурки, загорнуті в тканину, і мріє знищити усі небезпечні віруси, існуючі на землі. Сьогодні наш гість золотий голос Житомирського державного університету Вікторія Васильчук.

Згадай свій перший виступ на сцені. Які у тебе були враження? Чи вдалий був той раз?

Ой, та я з самого дитинства на сцені. Перший такий серйозний виступ був на обласном конкурсі до передачі "Крок до зірок". Він проходив в Драм театрі. Я дуже хвилювалася. Виступила нормально, але була ще маленька, недосвідчена, а там учасники вже ого-го-го були! Так що я не пройшла. У мене вся сім'я співає. Так що те, що я співаю - не дивно. З дитинства з музикою.

У когось вокалом займалася?

Вокалом займалася в Студії естрадного вокалу Миколи Євдокимовича Паліводи, за що йому дуже вдячна! Він навчив мене не лише співати, але і жити. Обожнюю його!

Скажи, будь ласка, як тобі вдається завжди виглядати на усі 200 відсотків, чи є які секрети, і чи користуєшся якими-небудь дієтами або ти від природи красуня?

Я не завжди виглядаю на усі 200. Іноді я дозволяю собі ходити без косметики, з курдулькою на голові, в звичайній майці і джинсах. Але це можливо тільки з близькими мені людьми, а так, я люблю виглядати стильно, привабливо. Головна дієта - не їсти багато, після 6 вечора, вести здоровий спосіб життя і робити просто зарядку. Цього вистачає. Я люблю різноманітність. Одягаюся під настрій і залежно від обставин. Люблю гармонію, красу і зручність в речах, люблю взуття, красиві прикраси. Завжди хочу одягатися особливо! Не так як усі! Тому багато речей мені або привозять із закордону або я їх шию.

Доглядати за собою - справа не з легких. Масажі, всілкі процедури для волосся, тіла, обличчя. Нічого кардинального, але дієво.

Щоб губки були красивими їх можна змащувати медом, а головний рецепт краси – це щирі сяючі очі, здоровий вигляд і мила посмішка.

Скажи, будь ласка, у тебе багато справжніх друзів? Адже з такою професією, я думаю важко мати близьких справжніх друзів!

Так, це важко! Але немає нічого неможливого. Мені пощастило, бо у мене є справжні друзі. За що їм вдячна. В першу чергу накращий друг – це мій коханий, він завжди мені допомагає. Але про нього я не говоритиму. У мене є ще і подруги. Їх можна підрахувати на пальцях однієї руки, але вони найближчі, найвірніші і справжнісінькі. Я їх дуже ціную і люблю. Є ще достатня кількість чудових людей, з якими ми дуже близько і тепло спілкуємося, але через обставини справжніми друзями бути не можемо. Але такі теж є і мені з ними дуже добре.

Змогла б ти заради коханого кинути кар'єру? Мені здається, що у артистів таке життя, що їм ніколи ні спати, ні займатися будинком...

Дивлячись який випадок. Якби він просто капризував і хотів, що б я сиділа удома, то ні! Ніколи! А якщо це б вимагали важливі обставини-то так. Сім’я - для мене найголовніше. Так, я сімейна людина і саме через це я і сумніваюся в кар’єрі співачки. Якщо бути співачкою-то самою затребуваною, але тоді - це гастролі і інше. І зрозуміла справа, що на сім'ю час немає, а це не для мене. Можна просто ж бути ведучою на хорошому каналі. Класно і цікаво і часу не так багато займає.

Який подарунок найбільше тобі запам'ятався?

В моєму житті було багато подарунків, що запам'яталися, сюрпризів, або те, як їх підносили. Але найсильніші спогади з дитинства. Якось ми з мамою були на дачі і там ріс бузок. Я знайшла квіточка з 6 пелюсточками і мама сказала: загадай бажання і воно обов'язкове збудеться! Я сказала, що дуже хочу коляску для своєї ляльки і наступного дня вона у мене з'явилася. Ви не уявляєте як я була щаслива! Ви не уявляєте, як я до цих пір вірю в дива. І що характерно - мої бажання збуваються. Вдячна своїм батькам, що вони подарували мені віру в дива.

І ще був один подарунок, який був для мене дуже несподіваним. Мені було всього 14 років. Я почала зустрічатися з хлопчиком, навіть не запросила його до себе на День Народження, а він мені подарував букет троянд, іграшку, листівку, цукерки і каблучку. Я була тоді в шоці. Уявіть, яке щастя для маленької дівчини отримати такий подарунок. Мені було дуже приємно. Відтоді кільця в основному ношу ті, що даруються і їх дуже люблю. Прикраси - це моя слабкість. Що стосується кольорів, то я вважаю, що на букет червоних або рожевих троянд хлопець не повинен жаліти гроші раз на тиждень.

Про артистів пишуть багато гидоти! Чи часто ти читаєш про себе щось таке і як на це реагуєш?

Так, всяке буває. Говорять гидоту, але говорять ті, хто мене зовсім не знає, хтось заздрить, комусь більше просто нічим зайнятися. Це таке. Це нормально. Кожному своє. Комусь досягати щось в житті, а комусь про це розпускати плітки. Головне, що я знаю, що є люди, які мене люблять, цінують, поважають. Я думаю про них, а не про тих, хто може судити про людей не знаючи їх особисто.

Як ставишся до кави?

Люблю каву, але не п’ю багато. Шкідливо. Намагаюся замінювати напоєм одним, у нього смак як у кави, але він корисний і дуже смачний. Обожнюю подорожувати. Обожнюю відчуття чогось нового, незвичайного. Ааааааа!!! Це моє. Дуже хочу у Венецію.

Іноді люблю поспати, полежати в ліжечку, але буває зриваюся з ліжка і хочеться щось робити, робити, робити, робити.

Розкажи про свій гардероб. Одяг, якого стилю переважає? Чи є улюблений одяг? Чи звертаєш увагу на бренди?

Гардероб. Там є усе і нічого. Як істинна дівчина часто вивалюю усю шафу і не знаю чого одягнути. Ніби так всього багато, але одягнула декілька разів –і усе, вже не подобається. А є і такі речі, до яких дуже прив'язуюся і можу довго тягати. Люблю бренди, але не завжди є можливість їх дістати, тому і шию. А взагалі одягатися можна де завгодно. Головне уміти підібрати усе правильно і зробити це із смаком.

Можна сказати, що зараз ти працюєш над створенням свого імені, щоб потім воно працювало на тебе?

Це як в університеті із заліковою книжкою) повчиться треба 2 -3 роки відмінно, заробити відмінні оцінки, а потім залікова книжка на тебе попрацює.

Скажи, в який момент ти зрозуміла, що треба їхатив Київ і домагатися там визнання?

На превеликий жаль, у нашому в місті майже ніхто не займається розкруткою. В Києві більше перспектив, тому і їдуть усі туди.

Хто підбирає твій репертуар?

Я підбираю сама свій репертуар.

Яка життєва ситуація або подія може змусити тебе плакати?

Тільки щось серйозне. Любовні переживання. Іноді відщастя плачу.

Яким видом спорту ти займаєшся?

Спорт в моєму житті - це зарядка раз на день, прес і холохуп. Мені вистачає.

Скажи, а які книги, фільми для тебе кохані? і чи є така книга, яка дуже вплинула на тебе, може навіть змінила образ думок, допомогла щось зрозуміти?

Є такий фільм. "Секрет" називається. Є і книга така. Але допоміг мені саме фільм! Там є декілька частин. Дуже змінив моє ставлення до життя. І якість життя покращилася, після нього. Усім раджу подивитися і повірити, якщо хочете досягти чогось вжитті.

Якби ти була парфюмером, яку б квітку узяла як основу для духів з своїм ім'ям?

Ой, дуже люблю квіти. Не змогла б вибрати якийсь один. Вже дуже вони усі пахнуть красиво і кожна по-своєму. Я б додала в парфуми трішки феромончиків і мені вистачило б.

У кожній людині своя енергетика. А звідки ти черпаєш свою енергетику?

Енергетика. Гмммммммммммммм. Свою силу, натхнення я черпаю з любові, з хороших стосунків, і дружніх у тому числі, з природи, з краси.

О, плани у мене зараз в перенавантаженнях. З'явилося так багато усього, за що я взялася, що прямо сиди тільки і розподіляй час на усе це. У мене звісно є плани на майбутнє. Головне, я вірю, надіюсь і знаю, що у мене усе буде так, як я цього хочу. Альбомчиком доки не займаюся. Може запишу фонограму якоїсь відомої вже пісні.

Як розвивається твоя модельна кар’єра?

Моя перша фотосесія відбулася минулого літа. Жаркий літній день, зелений газон, мокра майка і мій хлопець в ролі фотографа. Зараз знялася в кількох професійних фотосесіях і перемогла в конкурсах краси.

Це правда, що з вересня місяця тобі запропонували стати директором одного з міських сайтів?

Так, це правда. Мене запросили на цю посаду і найближчим часом маю намір очолити сайт z – obektiv. Сподіваюся у мене вийде.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.