Олександр Янчук: "Я дуже хочу пожити птахом" в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 30.06.2011 18:27

Олександр Янчук може стати першим житомирянином, якому вдалося прорватися у головне вокальне шоу країни «Х-фактор - 2». Йому лише 15. Однак його голосом уже зачарувалися популярна зірка Йолка, людина з витонченим музичним смаком Сергій Сосєдов та головний шукач українських співаків Ігор Кондратюк. Сьогодні наш гість Олександр Янчук

.

Що ти співав на кастингу?

Я заспівав баладну пісню Миколи Носкова "Это здорово".

Що говорили тобі журі?

У всіх були схвальні оцінки, крім репера Серьоги. Він сказав, що в мене мало досвіду ще. Оксана Марченко дуже допомогла морально. Запевнила, що все в мене вийде, і що я просто не можу нікого підвести.

Тобі сподобалося бути на великій сцені?

Ще там, у Києві, на кастингу відразу ж після того, як я пройшов, відчув велику увагу журналістів і учасників, які тільки братимуть участь у цьому грандіозному шоу. Не дивлячись на втому і напругу, я зрозумів, що мені подобається ця увага, яку мені приділяють.

Хочу сказати велике спасибі друзям, які підтримують і вірять у мене. А особливо я хочу подякувати своїм батькам, які так багато для мене роблять. Також, усім знайомим удячний за підтримку. Дуже приємно чути як від близьких, так і від незнайомих людей теплі слова, слова підтримки, які дають упевненість і віру в себе.

Ти співаєш "наживо"?

Так, я співаю наживо, і навіть іноді доводилося співати із хворим горлом, як складно не було... Я підхопив ангіну за три дні до ТБ-кастингу «Х-фактора - 2». Наступного дня ми поїхали до лікаря.Боявся, що не встигну так швидко видужати. З такою кількістю пігулок і уколів, як мені прописали, встиг вилікуватися до кастингу, але, правду кажучи, все одно дуже хвилювався через хворе горло.

Морозиво любиш?

Із морозивом я обережний: мені треба берегти горло.

Ти маєш намір виграти чи просто взяти участь?

Зараз треба розуміти, що є як злети, так і падіння. Це життя, і варто бути готовим до всього. Звичайно, змінюся завдяки проекту, якщо пройду далі. Наберуся досвіду, якого мені бракує, розвиватиму свій вокал і так далі. Для мене великим щастям буде потрапити на це шоу і поборотися за головний приз. Хоча багато означає - пройти на саме шоу.

Хочеш переїхати до Києва?

Так, дійсно мені дуже хочеться надалі жити в Києві і там розвиватися як вокаліст. Я дуже хочу співати на великій сцені, бути людиною публічною як усі артисти. Співаю ще з дитинства. Ось скільки себе пам'ятаю співаю. «Х-фактор»для мане багато означає, тому що він може сильно змінити моє життя і дати можливість досягти всіх цілей.

Що співатимеш у таборі?

У таборі продюсери вирішуватимуть, яку пісню мені співати. Їхнє рішення може виявитися досить непередбачуваним, але я дуже сподіваюся, що все зіграє на мою користь. Мене чекають ще два тури. В табір я їду в 20-х числах липня. На проекті я зможу співати пісні будь-якого жанру і так само сподіваюся добре передавати емоції цих пісень. Я старатимуся своїми піснями донести до людей щирість і позитивні емоції.

Якісь курйози траплялися з тобою, коли ти співав?

Одного разу зі мною сталася цікава історія. Коли я співав на сцені в школі, то забув слова і зробив вигляд, ніби вимкнувся мікрофон. Потім згадав і продовжив. Усі дійсно повірили.

Уроки вокалу у когось брав?

Ніколи професійно не брав уроки вокалу, але, скільки себе пам'ятаю, співав і завжди мріяв потрапити на велику сцену. Вперше я заспівав у школі – і зірвав бурхливі оплески».

Скільки тобі коштувала участь в «Х-факторі»?

Великих витрат моя участь в кастингу не вимагала. Мені тільки довелося заплатити за дорогу з Житомира в Київ і назад. Їжа була з собою.

Це перше шоу такого масштабу, у якому ти береш участь?

«Х-фактор - 2» - для мене перше шоу такого рівня і такого масштабу. Ще дивлячись перший сезон «Х- фактор», я уявити не міг, що я стану його учасником... Складається все дуже добре. Дсподіваюся, що так буде і далі.

До кого із зоряних продюсерів хочеш потрапити?

Якщо брати до уваги «Х- фактор-2», то хочу сказати, що для мене велика честь буде потрапити до будь-кого із зоряних продюсерів. Думаю, що кожен тренер бажає своєму підопічному тільки кращого і вкладає максимум. Тут все залежить від того, чи усе приймає підопічний, що йому пропонують.

Із якими учасниками проекту заприятелював

На кастингу не було особливого часу з кимось подружитися, оскільки кожен був зайнятий собою. Думаю, що подружимося ми вже в наступному турі, в таборі.

Із яких сайтів можна завантажити твої пісні?

Моїх пісень поки ще немає, але я думаю і сподіваюся, що Все - у недалекому майбутньому.

Ти довіряєш людям?

У першу чергу я тягнуся до людей, які не байдужі до моїх почуттів, які прислуховуються до моєї думки і цінують мене таким, яким я є. Дуже добре, якщо людині можна довірити секрет, знати, що тебе не кинуть в складну хвилину і завжди підтримають.

Ти вважаєш себе ідеальною людиною?

Як мені здається, я далеко не ідеальний, я дуже добре бачу свої недоліки і всіляко намагаюся від них позбавитися.Напевно, я їх просто дуже добре приховую. Не люблю довго чекати або терпіти, тому що я дуже активна людина.

Яку музику слухаєш?

Яку музику я слухаю? Немає обмежень. Сьогодні мені може подобатися щось одне, а завтра - зовсім інше. Напевно, у виборі музики немалу роль грає мій настрій.

А фільми?

Я дуже люблю дивитися комедії в компанії друзів зі шматочком піци і відром попкорну. Кумедна це справа – спостерігати за персонажами фільму, в якихось впізнавати себе, а також згадувати випадки зі свого життя.

«У гуморі маєш певну межу?»)

Якщо згадати останні вечірки, то я можу зробити висновок, що у мене таки немає гальм у гуморі. Якщо я хочу веселитися, я максимально зроблю таку атмосферу, яка відображала б мій веселий стан...

Подарунки любиш отримувати?

Подарунки я люблю як отримувати, так і дарувати. Подобається теж робити людям приємно, особливо, коли ці люди мені дуже близькі.

У кого б ти хотів переродитися?

Якби у мене з’явилася така нагода, то я дуже хотів би пожити птахом. Відчути у польоті свіже повітря хмар і насолодитися спокоєм, пролитим над нічним містом... Люблю відчувати сильні емоції.

На "ти" з людьми легко переходиш?

Якщо людина мені приємна і мені з нею легко, то я можу собі дозволити швидко перейти на "ти". Звичайно ж, якщо сама людина не проти.

Де відпочиватимеш улітку?

Це літо я, швидше за все, присвячу «Х-фактор - 2», тому що в будь-який момент можуть зателефонувати. А решту часу я розвиватиму свій голос і займатимуся вокалом.

Батьківська підтримка допомагає?

Мама мене дуже підтримує, переживає і дуже сподівається на мій успіх. Вона радить, я прислухаюся і роблю висновки, адже мама поганого не порадить.

Як борешся із заздрісниками?

Заздрість - це нехороше почуття. Навіщо заздрити? Краще піти і всім довести, що ти кращий і що ти можеш. Мені такі люди неприємні. Ніколи не можна опускати руки. Завжди є вихід.

Ти закоханий?

Закоханість - почуття швидкоплинне. Перші враження не завжди правдиві. У мене бували випадки, коли я розчаровувався в стосунках. Я зрозумів, що поспішати нікуди не треба. Доля усе розставить на свої місця.

Вийшовши в місто просто прогулятися, може статися будь-яка історія, будь-який випадок, який може познайомити людей. Зрозуміло, що з першого знайомства важко пізнати людину, але, якщо тебе ця людина зацікавила, то чом би і не зустрітися ще раз.

Боїшся висоти, темряви, павуків, змій?

Я ніколи не боявся висоти, темряви. Павуки і змії мені досить неприємні.

Якби ти дізнався, що сьогодні кінець світу, з ким би його провів?

Той час, який залишиться, я провів би зі своїми близькими. ..

Про що ти мрієш?

«Я дуже хочу досягти тих висот, коли зі мною заспівали би серйозні виконавці»).

Що побажаєш нашим читачам?

Якщо є бажання, а тим більше величезне прагнення, то я вважаю, що треба себе шукати. У житті людини насправді є багато можливостей, щоб це бажання здійснити. Головне – правильно скористатися шансом, який тобі піднесе доля.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.