Сергій Слісаренко: «На кандитатські дисертації я не претендую, але вважаю себе в міру інтелектуальною людиною» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 22.06.2011 21:19

З того часу, як Сергій Слісаренко побував на телепроекті «Шанс», багато води втекло і життя внесло свої корективи. Він продовжує співати і мріяти про велику сцену, втішаючись стабільними гастролями по області. Його досі просять дати автограф і фанатки активно розшукують у соц – сітках і просять про зустріч. Сьогодні з нами житомирський співак Сергій Слісаренко

.

Як зараз розвивається твоя творчість?

Чесно кажучи, я трішки всю цю справу запустив. Альбом поки не планую. Хочу зробити дуже якісний продукт. Я собі бачу певну стратегію розвитку себе як співака. Зараз активно записую свої нові пісні. Слова до них пишу сам. Деякі з них уже довго крутяться на нашому місцевому радіо на нашому місцевому радіо.

Будеш ще брати участь у різноманітних проектах вокалістів?

Я вже самодостатній як особистість і повинен постійно розвиватися як співак, а телепроекти типу "Фабрика зірок", "Х- фактор" і ряд інших - потрібні людям, які роблять перші кроки на естраді. Я переріс подібні проекти. Проходити різні кастинги - це вже не та планка. Хоча я бачу, що на проектах світяться і самодостатні, і загартовані світом шоу-бізнесу особи.

З кимось із «шансовиків» підтримуєш дружні стосунки?

Я до цього часу спілкуюся із багатьма «шансовиками». З тією ж Наталією Могилевською у мене хороші стосунки. Особливо до мене дуже прихильний переможець першого телесезону Віталій Козловський.

Це правда, що ти переспівав Анну Герман?

Точніше сказати, що я заспівав відомий хіт 70-х років легендарної співачки Анни Герман «Эхо любви». Спочатку цю пісню планував записати як дуетну, довго шукав собі партнерку. Пошуки не були успішними, тому записав її як сольну. Пісня «Эхо любви» стала для мене справжнім випробуванням. Я намагався її заспівати так, як відчував. Мені самому було цікаво, як вона зазвучить чоловічим голосом. Думаю, що в мене вийшло непогано. Я навмисно не слухав запис Анни Герман, аби потім не намагатися хоч щось скопіювати. Мій варіант відрізняється від варіанту Анни Герман тим, що вона жила в одну епоху, тоді почуття висловлювались по-іншому. ! І звісно, вона - жінка, тому передала жіночі почуття... А я в свою чергу намагався передати їх як чоловік.

Кого із сучасних артистів ти поважаєш?

Козловського, Повалій, Лорак, Ньютон, Могилевську - в принципі, я поважаю всіх артистів, які постійно працюють над своїми піснями і новими образами!

Кого на сучасній естраді ти вважаєш секс-символами?

Сексуальність – це зовнішній вигляд, і внутрішні флюїди, якими людина до себе притягує. На мою думку, є багато артисток, яких можна було би назвати секс-символами: Ані Лорак, Настя Каменських, Могилевська…

Які пісні ти замовляєш у ресторанах?

У наших ресторанах один шансон, я можу його слухати, Але не постійно і не всіх артистів, а вибраних.

Ти одинока людина?

Я не одинокий, поруч зі мною багато людей, які мене люблять і я їх люблю! Це мої рідні і близькі, а також є мені не знайомі люди … І це дуже підримує мене!

У твоєму житті було рокове кохання?

Рокове кохання було. Але в подробиці вдаватися не хочу.

Ти любиш себе?

Кожна людина себе любить. Я люблю себе в міру. Я ставлю першими не свої бажання, а бажання тих, кого я люблю більше за себе.

Що може викликати в тебе агресію? Як ти себе контролюєш? І що найстрашнішого ти зробив у пориві агресії?

Я в кожній конфліктній ситуації стараюсь не агресувати, а вирішити все без сварок! Я не намагаюся щось видумувати, я щирий у всіх ситуаціях.

Ти вважаєш себе забезпеченою людиною?

Про забезпеченість можна судити по-різному. Бідні люди хочуть багато грошей, щоб купити собі більше чогось, наприклад, поїсти, а багаті люди, хочуть більше грошей, щоб купити собі лишню яхту, чи квартиру..! На свою забеспеченість я не можу скаржитися! Я вже давно зрозумів, що гроші - це не все, головне набагато важливішим є душевний стан, який іноді покращується лише після одного приємного слова! Звісно, є речі, які ми купуємо і нам приємно від цього також, але все ж, це не те.., невічне ! Я щасливий, коли мої рідні щасливі!

Що в твоєму житті означає поняття «свобода»?

«Моя свобода – в тому, що я роблю, чим займаюся.

А які вершини ти збираєшся підкорити в найближчому майбутньому?

Звісно, від своєї студії звукозапису я б не відмовився. Творчі плани, скоро мають бути концерти в Бердичеві! Ще хочу записати пару пісень у сучаснісній обробці! Хочу спробувати написати пару пісень не лише для себе, а й для однієї з відомих російських співачок! І може, якщо фантазія не підведе і вийдуть хітові пісні, то й записати їх у дуеті! А ще є плани на літо, дуже хочу на море, а саме в Ялту! Дуже подобається мені це місто, бо в ньому всі переваги міського життя море, пляж, сонце, засмага.

Про суїцид ніколи не думав?

Про суїцид не думав і нікому не бажаю про це думати, треба боротися за життя, яке нам дав Бог!

У тебе не виникало бажання трохи змінити свій стиль, наприклад, заспівати цикл пісень часів твоєї мами?

Про зміну стилю я думаю завжди, тому що я не люблю одноманітності, я люблю, коли співаки постійно чимось дивують своїх слухачів, я поважаю таких людей і сам стараюсь постійно щось змінювати, пробувати щось нове в своїй творчості! Старі пісні дуже люблю і в мене були думки про те, щоб записати декілька, першою спробою була пісня "Эхо любви", надіюсь, що спроба була вдалою.

Якби ти став суперменом, кого ти врятував би?

Напевно, мені було би приємно, але такої цілі в мене немає, я займаюсь співом тому, що мені це дуже подобається, я на сцені живу! Для того, щоб вони не робили помилок! Усі люди майже кожну секунду про щось думають і залежно від ситуації, чи стилю життя, ці думки бувають гарними, благородними, а іноді жахливими і спонукають до різних поганих дій, що можуть комусь зашкодити! Буває, що наші думки не дають нам заснути, ми думаємо, думаємо, аж до ранку..! Хоча потрібно було просто розслабитись … і просто не думати! Якби я мав таку можливість, то був би Суперменом-психологом».

У тебе є якісь амулети для захисту?

Ні, я спеціально не захищаюсь і не ношу амулети! Хоча, я вважаю, що потрібно було би, тому що є різні люді, я дякую Богу, що мені зустрічається більше хороших, доброзичливих людей!

На дієтах сидиш?

На дієтах не сиджу, я вважаю, для хлопців дієта не потрібна, а зайву вагу потрібно скидати в тренажерному залі, як я це стараюсь робити! На даний момент я набираю масу, для того, щоб підкорегувати свій вигляд! Хочу виглядати гарно, щоб подобатися людям! Не всі мої бажання здійснюються, але я над цим працюю … Секретів немає, я слухаюся своєї інтуїції і близьких людей!

Як би ти себе поводив, потрапивши на безлюдний острів?

Якби я жив на безлюдному острові, я би жив і насолоджувався життям, купався б і засмагав би. Мені дуже подобається гарна тропічна природа! Готувати я вмію, тому, я думаю, я б не пропав на острові, хоча, мені б не вистачало моїх близьких, людей, яких я дуже люблю!

Ти подобаєшся багатьом людям?

Я розумію, що не може бути, щоб усім подобатися. Кожна людина - це особистість, якій потрібно намагатися проявити себе в житті, хоча ці намагання може хтось критикувати, заздрити, але потрібно йти до своєї цілі(звісно ж хорошої цілі)!

Одружитись не плануєш?

До родини я ставлюсь дуже серйозно, тому і не поспішаю одружуватись, я хочу щоб це було один раз і назавжди!

Як лікуєшся від депресії?

Я вважаю, депресія - це поняття надумане, його придумали слабкі люди, які не змогли боротися з проблемами! А взагалі, коли в мене поганий настрій чи проблеми, я стараюсь відволіктися, Спілкуюсь із друзями, слухаю музику! До речі, на мій емоційний стан дуже сильно впливає музика!

У тебе є чітко сформований перелік життєвих цінностей?

У мене є певний перелік цінностей, але він не повний, він формується все життя..! Деякі пункти цього переліку іноді змінюються, покращуються, удосконалюються. Я вчусь на своїх помилках і помилках інших!

Ти вважаєш себе інтелектуальною людиною?

На кандитатські дисертації я не претендую, але вважаю себе в міру інтелектуальною людиною.

Про що ти мрієш?

Останнім часом дуже мрію про відпочинок на морі! Хоча на нього майже немає часу, але я дуже хочу викроїти трохи часу для відпочинку.

Ти від когось залежиш?

Ми всі від когось залежимо і від нас хтось залежить! Я залежний від своїх рідних і мені дуже подобається ця залежність! Я маю на увазі моральну і душевну залежність! Я незалежний у виборі справи, якою я займаюсь, і всьому іншому.

Що тебе дратує в людях?

У людях мене дратує безтактність.

Який ідеальний поціновувач твоєї творчості?

Для мене немає поняття ідеальний поціновувач Є люди, яким я подобаюсь, є, яким ні. Це нормальне явище, якщо є ті, хто тебе любить і цінують, і якщо є ті, хто не дуже любить, це означає, що тебе знають і про тебе думають, обговорюють. А для співака це дуже важливо!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.