Ірина Борисюк: «Почуваюся кожного разу Попелюшкою» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 08.06.2011 11:47

Найдраматичніша виконавиця шоу "Х - фактор", після проекту одразу отримала путівку в теледіви телеканалу СТБ. Життя Ірини Борисюк за декілька місяців круто змінилося. З ресторанної співачки, в яку не вірив головний караоке Ігор Кондратюк, вона стала зіркою. Тепер жінка живе в Києві і мріє зніматися в кіно. Сьогодні наш гість співачка Ірина Борисюк

Якби можна було повернутися назад, чи пройшли б ще раз школу "Х-фактора"?

Так, звичайно, цю школу я хотіла б пройти ще раз, оскільки багато чого навчилася. Але. Коли б не сльози моєї дитини на останньому ефірі. Цих сліз не хотіла б бачити ще раз.

Ірино, що Вам найбільше запам"яталося на проекті?

Понад усе, напевно, запам'ятається мій останній виступ - виконання пісні "Минає день, минає ніч". Давно хотіла заспівати її.

Наскільки змінилося Ваше життя і Ви самі завдяки участі в "Х-факторі"?

Цей проект багато чого навчив мене. Змінив моє відношення до рідних і близьких. "Х-фактор" змусив переглянути багато речей в житті. Це цінний досвід. Відчуття. Для мене велика сцена - уперше в моєму житті. - Він повністю змінив моє життя. Відчуття. Для мене велика сцена - уперше в моєму житті. Таке шоу я могла побачити тільки по ТБ раніше. Ніколи не думала, що у мене буде стільки прихильників і ним буде подобається моє виконання. Коли я виходжу на сцену, я говорю, що має бути правдивою, пісні пропускаю через себе, це частина мого життя. Що я відчуваю під час співу - коли підходить кінець пісні, тоді ти розумієш, що ти на сцені, що на тебе дивляться. А коли ти починаєш співати - ти ні про що не думаєш. Якби я думала, скільки мільйонів людей на мене дивляться - хто знає як би я.

Як самі бачите свою подальшу кар"єру ?

Повернуся в музичну школу - мене там чекають діти. Передам їм свій досвід. Якщо порівняти роботу в музичній школі - не виключено, що це моя улюблена робота, я важко сприймала звільнення з школи, я ніколи не думала, що мене діти на стільки люблять, проводжали мене із сльозами на очах. Якщо життя складеться, що я себе знайду в шоу-бізнесі, я обов'язково викладатиму учням.

Скільки часу Ви серйозно займалися вокалом ?

Професійно я займалася вокалом всього три роки - коли вчилася в музичному училищі.

Який репертуар Вам до душі?

Мені подобаються пісні з текстом, який мені близький і хвилює мене. Я не умію грати на сцені - я можу лише відчути пісню. Люблю співати на російській, українській мовах, - те, що я сприймаю, що близько моєму внутрішньому світу. Якщо мені текст незрозумілий і в ньому вкладені не мої переживання - нічого не вийде. А якщо слова мене чіпляють, я можу узяти навіть ті ноти, які спочатку здавалися мені занадто високими.

На що потратили б гроші, якщо б виграли Х - фактор?

Я собі нічого не купила б. Правда. Усе витратила б на рідних. У мене була вже така ситуація в житті: якось, в класі восьмому, я знайшла на вулиці велику пачку грошей, перев'язану ізоляційною стрічкою. Побачила її, коли гуляла з племінником, який був в колясці. Я боялася, що якщо я заберу ці гроші - хтось почне тягнути за шнурочок, щоб заманити мене кудись. Спочатку я пройшла мимо, але потім вирішила повернутися. А потім зустріла двох подружок, і сказала: "Йдемо, я вам щось покажу". Ми заховали цю пачку грошей в коляску під ковдру, потім я роздала дівчаткам по десять рублів, але там була дуже велика сума! У мене був шок! Усі ці гроші я віддала батькам. Папа тоді працював в телеательє, а у нас ще був чорно-білий телевізор - і папа купив два кольорові телевізори, щось ще. Це взагалі був такий день незвичайний: я увечері пішла перекидатися на турнік і на піску знайшла ще купу копійок. Я їх теж позбирала. Цей день пам'ятають усі мої близькі. Реально я собі тоді нічого не купила.

Хотіли щоб ваша дочка співала?

Я б хотіла. Вона вже і сама рветься - після того, як побувала на "Х- факторі".

У неї абсолютний слух - їй від природи дано грати на скрипці. Я вірю, що буде "Х- фактор" - і 6, і наступні. І ось Рената моя прийде на "Х- фактор", і повірте, покаже те, що треба! У неї абсолютний слух - їй від природи дано грати на скрипці.

Як вам вдається бути такою зібраною?

Я б не сказала. Може, я цього не показую, але з кожним разом я все більше і більше хвилююся. Тому що люди вже тебе знають, вірять в тебе. Хочеться виправдати їх довіру, не розчарувати.

Чи є у Вас талісман із яким Ви виходите на сцену?

Талісмана у мене немає. Є тільки лист, який мені дочка написала, її побажання: "Мама, тримайся, ти сильна".

Якому стилю одягу ви надаєте перевагу в реальному житті?

Спортивному. Люблю брюки. Якщо я на сцені в сукнях і спідницях - повірте, в житті я зовсім не така. Раніше мені мама говорила: я куплю тобі будь-яку сукню, за будь-які гроші - тільки носи! Але я любила джинси і кросівки.

Впливового бойфренда собі ще не завели?

Ні, я сама живу, з донькою. У мене є прихильники, але бойфренда ніякого немає.

Чи правда, щоб відмінно виступити потрібні справжні передивання і страждання в реальному житті?

В принципі, так. Щоб співати глибокі пісні, звичайно, треба щось пережити, відчути.

Хто підтримував?

Найголовніше - це мої рідні мама, папа, сестра. Мої близькі, мої друзі дитинства, ті з ким жила в гуртожитку. У багатьох сім'ях, у мене не дуже з цим склалося, але ми спілкуємося. Я вірю, що є люди, які щиро раді за мене. І я їм усім дуже за це вдячна.

Вам приходили листи з освідченнями в коханні за час участі в проект

Прихильники з'явилися (сміється). Пишуть, дзвонять з різних міст і навіть присилають подарунки різні. Деякі говорять, що якби я не пішла з проекту - вони б не подзвонили.

Що Ви найбільше цінуєте у житті?

В людях - відвертість, доброту, розум, взаєморозуміння, відданість. А в житті - це правда, якою б вона не була, і справедливість.

Яка казка була Вашою улюбленою?

Про Попелюшку. На проекті я була нею кожну суботу.

Чому Ви досі неодружені?

Напевно, тому, що я така погана. Так склалося. Може, він колись і буде.

Яким уявляєте свого глядача?

Я бачу свого глядача. Він такий як я - відвертий, простий, з реального життя. Якій я прийшла на шоу, я такий і залишилася.

Чи часто ви помилялися і які людські якості тому провиною?

Я помилялася і помилятимуся, тому що я наївна і так далі, я в душі як дитина. Зараз може я порозумнішала, а може і ні.

Зараз почуваєтеся щасливою?

Щастя після шоу відразу не було, настільки стан був жахливий, сльози і так далі і я навіть говорила, що більше не візьму в руки мікрофон. Але пройшов час - я відчула любов глядача, я кусала себе за мову, навіщо я таке говорила. Тепер я чекаю моменту, коли зможу виступити. Щастя - це здоров'я і благополуччя моєї дитини. Я вважаю, що я пішла красиво, гідно. Для багатьох глядачів я залишилася кращою. Добре, що я пішла так. Я після усього цього приїхала щасливою. Повернувшись на гала - концерт я раділа з усіма разом, була веселою.

Як рятуєтеся від дипресій?

Включаю музику. Якщо мені боляче, важко на душі - мені треба поплакати, побути наодинці - або я їм шоколадні цукерки. У мене завжди в сумці є цукерки для поліпшення настрою.

В скільки років закохалися?

По справжньому - в 15 років. Ім'я пам'ятаю, але не скажу. Це була велика любов взаємна.

Як Ви вважаєте,люди повинні мріяти, чи це дурниці? Чи мрієте Ви?

Для мене це була недосяжна мрія. Я хотіла співати. Навіть коли я співала в ресторані, я не могла уявити, що зможу співати на великій сцені. У мене була така мрія. Мріяти потрібно - увесь свій час, і мрії збуваються. Мрію, щоб після Х- фактора настав час, щоб я зібрала людей в залі і дала концерт.

В кіно хочете зніматися?

Ви знаєте, була у мене така мрія – знятися у кіно. Колись я прочитала книжку Люко Дашвар «Мати все» і настільки захотіла спробувати себе у кіно... Хоча мене ніколи цьому не вчили. Якщо б мене хоча б на одну маленьку епізодичну роль – типу «Кушать подано» – запросили, я обов’язково погодилася б.

Що чекаєте від свого глядача?

Я хочу, аби вони не розчарувалися у тому, що побачили на екрані, а навпаки – щоби ми їм сподобалися ще більше. Головне наше завдання, аби час і кошти, що витрачені глядачами сьогодні, а це немало, я розумію, щоби люди гне шкодували про це, а запам’ятали цей вечір. І щоб знали: перший «Х-Фактор» – найкращий».

І, наостанок, побажання глядачам?

На все свій часі треба вірити у себе. Десь є Ваша зірка і вона обов’язково засяє. Завжди кажіть собі, що ви – найкращі, вірте у себе і не бійтеся мати завищену самооцінку. Ну а якщо ви вже зовсім сумніваєтеся, то робіть це заради когось.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.