Марія Рак: «Мені треба, щоб з'явився хтось "згори", хто б допоміг здійснити усе задумане в матеріальному плані» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 06.06.2011 00:30

Їй не вистачило до перемоги зовсім трохи. Найзапальніша учасниця шоу "Х-фактор" передчувала, що не переможе. Кожен ефір давався їй на грані нелюдських можливостей: зімкнення голосових зв'язок, ледь не втрата свідомості, стреси близьких людей.Сьогодні наш гість співачка Марія Рак.

Марія Рак сьогодні у нас в гостях.

Чи вартий "Х-фактор" був твоїх нервів і твоїх рідних?

Так, як мені було важко на "Х- факторі", мені ще не було важко ніколи! Це сильний удар по нервовій системі і дуже великі фізичні навантаження. Після ефірів я ледве доходила до маршрутки. Це було дуже важко. Це справжнє життєве випробування. Щосуботи я ревла, тому що йшли люди, з якими здружилася. Доводилося витримувати стреси рідних, коли я стояла на оголошенні результатів. Я дуже сильно посадила голос. У мене ніколи раніше не було незімкнення зв'язок. Але те задоволення, що отримувала від виступів, коштує усіх цих випробувань.

Багато хто із фабрикантів, перебуваючи в нашому місті із гастролями говорили про те, що після шоу за них забули на наступний день. Твоє життя після "Х- фактора" змінилося?

- Зараз важко щось сказати. Я ще не встигла що-небудь відчути. Але, я упевнена, що моє життя кардинально зміниться в кращу сторону. Це був великий досвід. Пропозицій від продюсерів я поки що не отримала, але думаю, що в мене все попереду. Ось «Діти Капітана Гранта» запропонували мені за пару доларів прибирати після них сцену. Я погодилася. А чого б і ні.

Чому пішла на "Х-фактор"?

Спочатку мама попросила сходити мене на цей кастинг. Вона на усі кастинги просила сходити. Я усе робила тільки заради неї, тому що не вірила ні в одне шоу, які проводилися на наших телеканалах. Але коли почула про «Х- фактор», відчула, що потрібно пробувати.

У тебе є талісман?

Мій талісман - ланцюжок з іконкою. Якщо її не можна надіти, я її ховаю під одягом біля серця. Ще був ритуал. Кожного разу перед виїздом на ефір я сідала на ліжко в Пущі і молилася Богові. Просила у нього сил і енергії, щоб пережити день.

На шоу із тобою траплялися якісь дивацтва, курйози?

Кумедних випадків, звичайно, було багато. Для номера "Кабаре" з третього ефіру сукня була готова буквально за 2 години до виходу на сцену. Я жодного разу не репетирувала "переодягання" і хвилювалася, щоб усе на ефірі пройшло нормально. Був і цікавий момент під час виконання пісні Дубцової. Після того, як я підійнялася на скелю, вона, раптом, репнула і почала похитуватися. На репетиціях мене приковували 2 рядами намист, які я з легкістю розривала одним рухом. А на ефірі на мене повісили близько 20 ниток з перлинами. Коли я зрозуміла, що розірвати їх ривком не зможу, мені довелося рвати їх руками.

Який самий незвичайний подарунок ти отримала від прихильників?

Хороших подарунків було багато. Напевно, самим незвичайним став смішний і веселий слон - м'яка іграшка. Іграшок надарували багато. Пакетів зо два набереться.

Що важливо на кастингах окрім вокального таланту?

- Важливо залишатися собою. Головне - нікого не наслідувати, і не думати про те, що про тебе подумають інші люди, як на тебе відреагує жюрі. Кожного разу треба отримувати кайф від виступу. Треба розслабитися і отримувати задоволення. Вже зараз я розумію, для чого був створений тренувальний табір з такими жахливими умовами - щоб підготувати нас до прямих ефірів. А ще я пройшла завдяки тому,що не боялася сцени.

Яким вигаданим персонажем тебе лякали в дитинстві?

- Мене взагалі не лякали. Напевно, тому я мало чого боюся. Але, все ж, деякі речі мене лякають. Наприклад, комахи.

Що для тебе найголовніше в житті?

- Я досить творча людина, для мене важливо, щоб усі люди були розвинені в творчому, духовному плані, щоб вони читали, дивилися цікаві фільми. Найголовніше в житті для мене - це пісня. Співаю я з 3 років. Ще в дитячому садку усі розповідали вірші, а я співала. Професійно цим займаюся з 12 років.

Чи був номер, одяг або зачіска, які тобі категорично не сподобалися?

- Так. На першому ефірі мені взагалі не подобалося, як я виглядаю. Це був мій перший досвід виступу у взутті на каблуках. Але далі почала миритися з усім. Наприклад, коли я співала пісню з мюзиклу, на мені була дуже незручна сукня - колюча, з паєтками, які упивалися в шкіру. А згори - пятикилограмовий шахтарський костюм, який я в процесі виступу повинна була скинути.

Як себе реабілітовувала після виступів?

На проекті ми всіляко намагалися відпочити. Не завжди вдавалося. Іноді збиралися, щоб просто поспівати, або подивитися якісь фільми. Раніше для мене ідеальний відпочинок означав велику компанію людей, свіже повітря, різні розваги, активний відпочинок. А в даний момент мені просто хочеться на морі, впасти на пляжі і перевертатися з боку на бік.

Роман з Олексієм Кузнєцовим вигадка?

Так. Ми просто так прикалувалися. Потім цю історію роздули, а ми підіграли.

У нас немає ніякого роману, ми просто друзі. Ми часто їздимо на конференції і зйомки разом, але не більше того.

Татуювання собі не хотіла б зробити?

Я хочу зробити тату вже років п'ять. Не можу сказати, що це буде. Картинку я виношую дуже довго, вона обростає всякими деталями. Я хочу зробити постійне татуювання, але воно буде не на видному місці.

У тебе є домашні улюбленці?

Так, у мене є кіт. Персидська шиншила. Є пташка, яку звуть Валєра. Люблю собак, але у мене їх нажаль немає.

У кіно не хотіла б знятися?

Я люблю кіно, і погодилася б майже на будь-яку роль. Не проти отримати акторську освіту.

Як би тобі запропонували зіграти роль в фільмі «Люди Х» Який дар хотіла б мати?

Напевно, хотіла б уміти бути невидимою.

Готувати любиш?

Я дуже люблю готувати. Але останнім часом немає зовсім часу

Нещодавно я зробила 12 ролів. Я дуже люблю робити суші. Це приносить мені задоволення.

Щоб ти хотіла змінити в людях?

Я б хотіла, щоб кожна людина внутрішньо була спокійна, щоб ніщо нікого не тривожило, не примушувало плакати, не було нічого такого, щоб дратувало. Щоб усе було добре. Щоб усі були щасливі.

Які риси не терпиш у людях?

Найбільше не люблю невиправданий егоїзм, агресію, злість, прикриту солодкою посмішкою, тобто носіння маски. Якби можна було, я б виключила опцію "брехня" в нашому суспільстві. Ціную позитивні якості, віру в себе і свої сили, ціную людей, які гідно йдуть по життю. Доброту дуже люблю.

Яка ти була в дитинстві?

Була блондинкою, босяком, дуже любила увагу. Мама говорила, що мені було завжди жарко, і я любила роздягатися перед приходом гостей.

Зоряної хвороби не боїшся?

Зоряна хвороба не може з'явиться у адекватної людини. Нам усім дуже важко давалися етапи, який ми проходили. Ми виконували сценарій, співали те, що нам давали. Ми не змогли розкрити свій творчий потенціал. Уся купина попереду.

Як ставишся до своєї критики?

Я завжди сприймала критику нормально. Окрім одного разу, коли я співала "Квітка-душа", я дуже відкрилася у цей момент, повірила в це. І тоді дуже засмутилася, розплакалася. Мені було дуже неприємно, що в такі моменти шанована мною людина Сергій Сосєдов говорить про сукню, фон. Але можливо, він просто не зрозумів української мови.

Твоя формула успіху

В першу чергу, залишайтеся самими собою, вірте в те, що у вас вийде, не здавайтеся, не жалійте себе (цьому місця взагалі не повинно бути). Ви маєте бути готові до того, що вас чекають труднощі, з якими потрібно буде боротися. Постарайтеся не входити в традиційні рамки кастингів (прийти заспівати красиву вокальну пісню), тому що зараз не за цим женуться продюсери шоу. Постарайтеся здивувати, придумати щось своє, але при цьому залишитися у рамках пристойності. Постарайтеся, щоб від усього ви отримували задоволення. І тоді у вас усе вийде!

Які твої плани на майбутнє?

- Я хочу створити свій колектив. Зібрати вже відомих мені музикантів, таку собі творчу сім'ю. Я б хотіла працювати в стилі "Evanescence", але доки групи немає. У мене був колектив, з яким я співала, але ми просто переспівували відомі хіти. Обов'язково працюватиму, і рухатимуся далі у такому напрямку. Мені треба гарненько відіспатися, щоб набратися сил, і в мені прокинулося бажання рухатися. І щоб з'явився хтось "згори", хто б допоміг здійснити усе задумане в матеріальному плані.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.