Володимир Ткаченко: «В мене таке відчуття, що двигун внутрішнього загорання скоро згорить всередині» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 04.06.2011 13:49

Співака Володимира Ткаченка по праву можна назвати акулою телепроектів. «Шанс – 4», «Х- фактор», «Танці з зірками» принесли йому небувалу популярність. У кожному із них до перемоги не вистачило зовсім трохи. Після закінчення всіх цих телепроектів він не залишився без уваги. Його знову засипали черговими пропозиціями. А йому більш за все хочеться просто займатися музикою і приносити людям насолоду своєю творчістю.

Сьогодні наш гість співак Володимир Ткаченко

Володимире, Ви не делетант у шоу-бізнесі, брали штурмом вже не один телепроект і показували себе в ньому достойно. Чи складно Вам кожного разу в новому проекті виконувати продюсерські вказівки?

Я завжди співаю те, що мені подобається. Ніколи не виконую ті пісні, які мені не близькі. Навіть у проекті «Х-фактор» у нас постійно були якісь суперечки, через те, що керівництво мені давало одні пісні, а я хотів співати інші. В кінцевому результаті ми шукали компроміс, але всерівно я не зраджував своїм внутрішнім переконанням. Від мене хотіли, щоб я виконував пісні російських виконавців, а мені більше подобається мелодика зарубіжних пісень.

У Вас на відміну від інших учасників «Х-фактор» було більше сценічного досвіду. Вони не ставилися до Вас надмінно? А Вам самому не заважав попередній багаж проектів?

Нікому ніхто не заважав попередньо набувати досвід. Просто я мабуть хотів більше, йшов наполегливіше до своєї цілі. Я завжди відчував себе на сцені спокійно, як дома, тому нічого дивного в цьому не бачу.

Чим Ви займалися до того, як потрапили на проект?

Я потрапив в аварію, після якої десь півроку перебував у депресивному стані. Потім поступово повернувся на творчу стежку. Почав писати пісні, грати на гітарі, а далі був проект. На «Х-факторі» мені не дозволили співати власні пісні, бо це не входило у формат шоу.

Яку пісню було виконувати найскладніше?

Думаю, що пісню Майкла Джексона. Я тоді захворів і якби не стимулятори та уколи, то мені б нічого не вдалося. Після того, місяць провалявся в лікарні.

Яким буде Ваш власний репертуар?

Я готую чоловічу музику, не скажу, що вона буде універсальною, вона буде більш гітарна, баладна скоріше за все. Це буде щось дуже широке. Не те, що є нині звичним для нас, не схоже на пісні, які зараз крутять на радіо.

У Вас є своя муза?

Музу я знаходжу у всьому, так як я людина творча, то поштовхом до написання може бути будь-що: чиїсь очі, гітара, запах, настрій, день погода, кольори, краще звичайно, щоб це була жінка.

Про що ви мрієте? Чого б Вам хотілося б?

Наш рівень, наш менталітет падає, ми стаємо набагато гіршими, ніж ми є і хочеться, щоб після концертів люди виходили радісними із позитивною енергією. У нас зараз все легко доступне. Я маю на увазі інформацію, сприйняття, те, як ми один одного сприймаємо. Хочеться, щоб як колись були, якісь таємниці, родзинка у всьому, що ми робимо. Зараз багато родзинок, а от родзиночки не має. Хочеться все-таки, аби люди старалися шукати цю родзинку і намагалися прикрашати її.

Що було найскладнішого у проекті «Танці з зірками»?

На Х- факторі я відчував себе, як риба у воді, а на проекті «Танці із зірками» як якийсь недорозвинутий мальок. Мені здавалося, що я не вмію танцювати, а я і не вмію танцювати насправді. На проекті я навчився танцювати, але почував себе не так комфортно, як будучи співаком. Я зрозумів наскільки це складно. Тепер я розумію, як важко працюють танцівники. Це на перший погляд здається, що все так просто, а насправді вони години витрачають, аби вивчити хоча б один рух. Навчився передавати свої емоції, через танець, через рухи. Раніше це робив за допомогою звуків, голосу, а тепер і через рухи.

Найскладніше давались такі танці, як самбо та джайф. Хоча в кожному танці є такі моменти, які викликають труднощі при підготовці.

До проекту десь вчились танцювати?

В десять, чи дев’ять років мене мама віддала в танцювальну школу. Я пробув там занять може три від сили. Пам’ятаю танцювали ламбаду. Це власне і всі мої заняття танцями. Мені завжди було цікаво танцювати. Єдине, що в мене є травма, через заняття спортом, тому з ногами на проекті була невеличка проблема.

В одному із ефірів проекту «Танці з зірками» Ви говорили, що комплексуєте із приводу Вашої зайвої ваги. На сьогодні вже позбулися таких думок?

Я дуже великим виглядаю в телевізорі. Ця думка мене не покидає. Я правильно харчуюся, займаюся спортом, але певно у мене така статура тіла і нічого не поробиш із цим.

З чого складається Ваш раціон? А самі готувати вмієте?

Те, що я люблю, я не їм. Завжди любив смажену картоплю з часником та цибулею, смажене м'ясо. Все те, що дуже шкідливо. Все, що з холестерином. Готувати вмію все. Люблю для когось, для себе мені ліньки. Раціон спочатку на співочому проекті був загальний, а потім коли я вирішив схуднути, то це було сорок грамів рису та 80 грамів мяса на сніданок, така ж схема на обід. За чотири дні я схуд на чотири кілограми, тим самим показавши, наскільки важлива для мене сцена. Хоча для організму – це самогубство. Але я помітив, що якщо худне артист, худне його голос.

Ще будете брати участь у якихось проектах?

На сьогодні я уже отримав декілька пропозицій взяти участь у чергових шоу із зірками. Поки не знаю, думаю, погоджуватися, чи не погоджуватися. Хотілося б більше зайнятися музикою.

Де і в кого одягаєтеся?

У мене є декілька дизайнерів, які шиють мені костюми та сорочки. Джинси купую в магазинах, я переконався на власному досвіді, що їх краще не шити. Я люблю вільний одяг, у якому відчуваю себе комфортно. Хоча нормально себе почуваю, як в костюмах так і в шортах. Я не «шмоточнік». Мені просто ліньки такими речами займатися.

Якими Ви були в дитинстві?

Краще розкажу історію з дитинства. Дідусь із Молдови привіз неймовірно гарні шпалери і коробку фломастерів. Останні дістались мені. Батьки поклеїли шпалери, якось, коли їх не було дома я вирішив помалювати фломастерами по свіжо поклеєних стінах. По фотографіях видно, що був геть спокійний.

На що Ви готові ради коханої людини?

Кохання – це важка праця двох людей, над створенням родини. Коли вона буде тоді буду йти, а поки рано про це говорити. З одного боку мені навіть образливо, що багатьох своїх шанувальників я цікавлю, як чоловік, а не як артист в першу чергу. Мені було б цікавіше, якби на першому місці все-таки стояла моя музика, аби вони любили мої пісні. З 2008 року я дійсно сам. Мене дратують питання в соціальних сітках, які часто задають, типу, «я тобі подобаюся?», «ти міг би на мені одружитися» і подібні. Безглузді запитання. Зараз у мене стільки роботи, що я взагалі про це не думаю. Не можна заставити когось закохатися в іншого.

Як би у Вас випала нагода допомогти світові, щоб Ви зробили?

Не знаю, про це складно говорити, адже доки ми тут спілкуємося в Африці помирають діти. Ми думаємо що нам погано, хоча насправді комусь буває набагато гірше. Я б хотів, щоб менше помирали діти. Хай краще помирають злочинці, аніж вони. Ті, хто засмічує суспільство. Розумію, що не може бути масло масляним, і все бути добре. Має бути баланс чорного і білого, але останнього хочеться, аби було побільше. Якби міг то, вирізав би всьому людству цю звивину в мозку, яка називається насилля.

Які труднощі Ви долаєте щоденно?

Все, що може бути поганого мені доводиться долати. Насмішки, розмови, докори. За все доводиться платити. У кожної медалі є дві сторони.

Які риси в людях Вас дратують?

Брехливість. Не люблю, коли курять жінки і будь-хто. Дратують пияки, наркомани і взагалі погані люди.

А які у Вас були і є шкідливі звички?

Курив. Чотири роки тому кинув. І все мабуть.

Які квіти любите?

Квіти люблю, але за ними треба доглядати. Мені подарували вазон, але я боюсь, що він може скоро вмерти, бо я за ним не доглядаю. Це звичайно гарно, але краще їх віддати в дитячий будинок. А так люблю ромашки.

Як боретеся із втомою? Скільки дозволяєте собі поспати?

Роблю ванну із сіллю. Декілька хвилин релаксую, а потім завалююсь спати в велике ліжко. Або можна зустрітися із друзями і просто помовчати. Я лінивий, люблю поспати довго. А, взагалі, я сова і мене дуже часто пробиває на творчість вночі. Можу лягти поспати і в шість ранку. Буває дві три години, буває взагалі не сплю, це залежить від того, що і як відбувається у моєму житті. Після проекту спав 14 годин поспіль. Організм вимагав.

Де берете сили на всі проекти?

В мене таке відчуття, що двигун внутрішнього загорання скоро згорить всередині. Зараз катастрофічно не вистачає часу, але я стараюся. Але краще так, аніж ніяк. Погано, коли є багато вільного часу і погано, коли його геть не має. Краще друге, аніж перше.

В кіно зніматися пропонували?

Була одна пропозиція на роль другого плану. Сюжет банальний: війна та любовний трикутник. Я добро своє дав, а там як вже вийде.

Хотіли би озвучити якийсь мультик?

Люблю мультики, сам процес озвучування мені дуже цікавий. Якби довелося мабуть озвучив би Шрека.

Подорожувати любите?

Звичайно люблю. Якщо чесно подорожував дуже мало. Хотів би скрізь проїхати подивитися, як люди живуть, чим дихає світ. Поки собі дозволити таке не можу, от буде мені шістдесят, буду сивий, матиму внуків, тоді можливо розпочну їздити по світу.

Любите екстрім?

Люблю, але в розумних межах. Мабуть уже застарий для такого. Хоча пригнути із парашута хотів би. Голову в пащу лева не покладу.

Пам’ятаєте свій перший зароблений гонорар? Яка це була сума?

За один із концертів мені заплатили 600 доларів і я купив собі телефон. Це було класно і дуже давно. В основному мої придбання у мене відбуваються спонтанно. Іду-іду і тут раз і хочеться щось купити. Потім правда триста п’ятдесят разів пошкодую, але то таке. Зараз збираю гроші на квартиру.

Що порадите артистам – початківцям?

Якщо ви визначилися, що хочете займатися саме цим все своє життя, що хочете знаходитися на сцені ви маєте повністю усвідомити те, що професія співака дуже відповідальна. Співак, як і лікар, вчитель, ви працюєте із людьми, ви перебуваєте із ними в безпосередньому контакті і те, що ви несете це теж інформація та певні знання, тому ви повинні віддавати себе повністю цьому і ви повинні стати прикладом для наслідування, для чого завгодно, для інших людей, які хочуть бути такими як ви, і можливо в майбутньому займуть ваше місце.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.