Диджей Stan*Ley: для DJ музична освіта не обов"язкова в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 19.05.2011 00:53

Одним з найважливіших моментів будь-якої вечірки, є музичний супровід. Музикою повинна займатися підготовлена людина - діджей. У музичній колекції діджея має бути присутньою музика різних стилів, часів і народів, щоб зуміти задовольнити смаки будь-якої публіки. Діджеїв нині багато, а ось хороших - вдень з вогнем не знайдеш. Stan*Ley - ім'я одного з самих цілеспрямованих і швидко прогресуючих ді-джеїв у Житомирі. Розпочавши свою кар'єру в 2006-му, він вже встиг завоювати увагу як слухачів-меломанів і клабберов, так і професіоналів клубної справи.

Почерк його DJ -сетів легко впізнаванний - їх завжди відрізняє концептуальна і продумана побудова, заворожлива підбірка і бездоганна техніка гри. Сумніватися в музичному смаку Stan*Ley не доводиться - кожен його виступ несе в собі краще з неосяжного світу house.

Сьогодні Stan*Ley у нас в гостях.

Скажи, будь ласка, з чого ти розпочинав?

Я,як і більшість Dj нашого міста починав грати на касетах. І, як прийнято, починалося усе з школи.

Чи єу тебе музична освіта і взагалі чи потрібна вона?

Музичної освіти у мене немає, хоча шкодую, що батьки не віддали в музичну школу. Моя думка: бути Dj можна і без будь – якої музичної освіти. Починаючи з цього року, абітурієнти, бажаючі отримати вищу освіту у напрямі діджеїнгу і електронної музики, мають можливість вступити в Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв (НАРКК і І) на спеціальність "Звукорежисер, ді-джей".

Що потрібно для того, щоб влаштуватися на роботу в житомирський клуб?

Для того, щоб влаштуватися в нічний клуб на резидентство, це стосується не лише житомирських клубів, як правило, треба мати які-небудь зв'язки. І це відноситься не лише до Dj, а в принципі, до будь-якої професії. Якщо діджея запрошують в клуб – це означає, що він вже підходить під вимоги клубу. Залишилося тільки виконати вимоги.

Як ти думаєш, що найважливіше в твоїй професії ді-джея і чи можеш ти виділити найбільший плюс і найбільший мінус в тому, що ти ді-джей?

Найважливіше в професії діджея - передбачати бажання публіки і знаходитися з ними на одній хвилі. Справжній талант криється в тому, щоб відчути настрій залу. А усе інше прикладеться!

Це ідеальна професія для меломанів. Великим мінусом є те, що працювати, як правило, доводиться ночами, голосна музика кепська для слухових рецепторів, атмосфера в клубах прекрасна для відпочинку, але не для роботи.

Чи досить нині ді-джею тільки зводити пластинки або краще ще і писати музику?

Краще звичайно ще і писати музику, але не кожному дано. Як новачкові поясни, чи допустима в клубі "мішанина" стилів від російської попси до D'n'B (різний контингент і усім хочеться догодити)?

Зробити добре усім і відразу - ніколи не вийде, існують тематичні вечірки по кожному стилю музики. Але як показує практика можливо поєднати в одному клубі три стилі: транс, техно, Д.н.Б.

Останнім часом люди розуміють більше поверхневу музику (DISCO HOUSE, ELECTRO, FUNCKY і т. д).

А як же андеграунд? Що з ним відбувається?Чи вважаєш ти, що якісь напрями електронної музики популярніші на сьогоднішній час? Які саме? Чим це обумовлено?

Під словом андеграунд багато хто розуміє зовсім різні речі. Деякі - прийти відтягнутися, деякі - в мотлох напитися і закинутися наркотою, та інше.

Я вважаю, що андеграунд- це або оупен якийсь, або щось схоже, що пропагується як якісь ексклюзивні стилі, напрями в музиці, яких ти не зустрінеш в клубах.

Як ти ставишся до "війни" вінілу і сучасних технологій, що представляються софтом, CD - програвачами і іншим. Де сподобалося грати найбільше?

Самим незвичайним місцем я вважаю місце проведення Рейв-оупенейра "Невагомість". Я там грав і допомагав в організації. Самою незабутньою вечіркою була "технічна перерва" з проектом "Тесла".

З приводу війни вінілу і сучасних технологій можу сказати тільки одне: вініл є вініл і доки він "не переміг".

Чи були у тебе такі моменти, коли хотілося кинути усі справи пов'язані з музикою і зайнятися чим-небудь іншим?

Таких моментів не було.

Чим-небудь іншим можна займатися і паралельно з музикою. Хто вплинув на твій музичний стиль

Мій музичний стиль формувався самостійно, без чийогось – не будь впливу.

Якого віку ти вважаєш має бути аудиторія на вечірках де ти граєш?

Я вважаю що вік аудиторії на вечірках за моєю участю має бути від 18 і до 30.

Що настає в найближчому майбутньому, який напрям за твоїми прогнозами буде особливо популярним?

За моїми прогнозами особливо популярним буде такий музичний напрям як house і всі його підстилі.

Коментарі

  • Вазген · 13.06.2013 20:54 · #

    допоможіть мені будьласка я хочю потрапити в школу Dj але не знаю що для цього потрібно

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.