Візажисту Наталії Семенюк ідеї для образів приходять уві сні в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 17.05.2011 22:28

Житомирянка Наталія Семенюк не просто візажист, вона саме та людина, яка отримує задоволення від своєї роботи, а її творчість надихає багатьох жінок перетворювати свої будні у свято, щодня радувати себе, ставати все красивішими і привабливішими, хоча б, просто випробувавши новий макіяж.

- З чого розпочалася ваша кар'єра візажиста, адже освіта у вас зовсім інша?

- Так, за освітою я психолог, соціальний педагог. Вирішила стати візажистом, банально напевно, але коли зіткнулася з послугами візажиста (готувалася до свого весілля) і вже тоді зрозуміла, що це моє! Людина, яка допомогла мені стати візажистом, - це мій улюблений чоловік, професійний фотограф Максим Семенюк. Це він мене підштовхнув до цієї дивовижної справи, я йому дуже вдячна.

В якому віці ви почали експериментувати з макіяжем і на кому тренувалися?

- Макіяжем я захоплююся давно, ще з школи (приблизно з 8-го класу). Тоді вже пробувала експериментувати, фарбувала тільки себе, оскільки косметичка була невелика і соромилася її показувати подружкам.

- Якому стилеві в макіяжі ви віддаєте перевагу - рок, диско, 40-і, 50-і?

- В повсякденному житті я віддаю перевагу природності, легкому, ніжному макіяжу, а що стосується вечірок, заходів, то вважаю за краще робити візаж під певний стиль, залежно від вбрань, але завжди макіяж має бути незвичайним.

- Натхнення ви знаходите в кожній конкретній людині, а не в абстрактних речах?

- Звичайно ж, адже кожна людина надзвичайно індивідуальна! Бували у мене такі ситуації, коли запланувала конкретний художній макіяж зробити, а приходить до мене модель, я тут же можу поміняти тему макіяжу, стиль, підібрати абсолютно інші кольори. Адже розумію, що для неї потрібний абсолютно інший стиль.

- Звідки ви черпаєте ідеї для образів?

- Ідеї для образів іноді приходять несподівано, навіть уві сні. Також, коли перегортаю журнали, теж може прийти натхнення.

-Коли ви бачите жінок на вулиці, ви оцінюєте їх з професійної точки зору?

Так, природно. Ви навіть не уявляєте, як іноді незручно буває, коли я йду по місту і розглядаю людей, можу подумки визначати їх кольоротип, можу робити умовну "корекцію особи.

- Якщо говорити про роботи професійних візажистів - світових, вітчизняних, - чиї роботи вам подобаються?

- Я дуже люблю роботи мого майстра Наташеньки Донець!!!Я вчилася у неї в Харкові. Це єдина людина з професіоналів, думка якої для мене дуже цінна!

На заході існує таке поняття, як особистий візажист. Ви б погодилися на таку роботу?

- Із задоволенням. Це дуже цікаво було б для мене, зробити дівчину ще привабливішою, красивішою. Я думаю, що "Так"!

-Что ви обов'язково враховуєте при створенні образу?

- При створенні образу я в першу чергу враховую "кольоротип" жінки, також для мене важливі колір очей, тип шкіри, колір волосся.

-У кожного візажиста є свої "фішки", які і створюють його неповторний почерк. Які "фішки" є у вас? З ким вам цікаво працювати?

-Безумно люблю дивувати людей, робити щось незвичайне, художнє.

Для візажиста важливо не лише правильно, красиво зробити макіяж, але і зафіксувати виконану роботу, тому в моїй діяльності важлива дружба з фотографами, я особисто співпрацюю з Максимом Семенюком. Студійне світло, професійний фотоапарат, хороший об'єктив, макрозйомка - це усе важливо.

-Було в цій професії щось несподіване для вас? Щось що приємно здивувало або розчарувало?

- Доки мені усе подобається, я сподіваюся, що з кожним днем моє бажання працювати в цій сфері буде тільки зростати.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.