Марина Паснаєва: «Подіум - це свого роду адреналін, а дівчата - моделі, як невелика сім'я» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 14.01.2012 01:34

Вона мріє стати учасницею UFW і вірить, що це відбудеться не забаром. Марина Паснаєва ніколи не потрапляла на шахрайський гачок псевдо-модельних агентств, її «не кидали на гроші», колежанки-моделі не псували одяг та взуття. Про роботу в Китаї дівчина згадує з великим задоволенням. Сьогодні наш гість модель

Марина Паснаєва

Як ти потрапила в модельний бізнес? До якого агенства ти належиш? Чому вирішила бути в агенстві, а не вільною моделлю?

Мені було 14 років і я взагалі не думала про модельний бізнес. Всі мамині знайомі говорили, ось у дівчинки модельна зовнішність, віддай її у моделі, а нам смішно було. Модельний бізнес був далекий для нас. А потім, якось все більше і більше знайомих почали говорити: ну давай, давай, віддай її в школу моделей. Мама спочатку дуже довго думала, сумнівалася і, врешті-решт, вона віддала мене в агентство "Шарм". На той момент я не знала, що таке вільна модель і тому я належала агентству, але зараз знаю, що це, і я не хочу, бо мені воно дуже подобається.

Красивій жінці легше досягнути чогось у житті, ніж посередній?

Я думаю, що легше, але не набагато. Кожна жінка по своєму красива. .. Головне мати характер, бажання і поставити перед собою мету.

Що для тебе означають діаманти?

Діаманти для мене - це розкіш. Кожна жінка, як діамант і гідна мати діаманти.

Тобі важливо як ти виглядаєш, коли ти вдома, не в публічному місці?

Вдома я виглядаю так, яка я є насправді і яку мене знають мої друзі, рідні, близькі. Хоча й за покупками можу вийти без макіяжу.

Тебе "кидали на гроші"? Як від цього вберегтися?

На гроші, слава богу, ніколи не кидали. Тьху…. Тьху… Тьху… А щоб не кидали, просто не треба сильно довіряти людям, тому що близькі ніколи тебе не кинуть на них!

Як ти підтримуєш свою форму? На скільки ти змінилася, після того,як потрапила в модельний бізнес?

Форму я підтримую різними дієтами, тому що я схильна до повноти, останнім часом сподобалося сидіти на правильному харчуванні, а так само спорт, фітнес. Я дуже змінилася: починаючи з догляду за собою і до характеру, навіть хода змінилася, але найголовніше, я стала почувати себе набагато впевненіше.

Тобі було страшно зніматися перший раз? Після того, як ти побачила свої фото - які були відчуття? Що тобі найбільше подобається в модельному бізнесі?

Так, мені дуже страшно було. Перша зйомка, перший показ, аж ноги пам'ятаю тремтіли. Думала, що на мене буде видно, що я вперше це роблю. Але потім я зрозуміла, що все приходить з досвідом: чим більше досвіду-тим більше впевненості. Коли я вперше побачила свої фото, це для мене було щось, я думала, що все, я стану популярною, у мене ж такі фотки, а коли дивлюся на них зараз, то розумію, що там я ще недосвідчена маленька дівчинка. Найбільше в модельному бізнесі мені подобається, по-перше, сама робота, хоч вона і буває важкою, навіть дуже, але мені це до душі, по-друге, це нові знайомства, люди, спілкування, і, по-третє, це, звичайно ж, тусовки модельні.

Розкажи про свою модельну діяльність і як проходять модельні тусовки

Існують різні види модельної діяльності. Моя полягає, в основному, це покази, зйомки, участь в конкурсах, а так само їздити по країнах. Модельні тусовки майже такі ж, як і звичайні тусовки, але крупніше масштабно. На них збирається дуже багато людей: моделей і найголовніше, всі клієнти, замовники, дизайнери, відомі люди, де можна налагодити зв'язки. В основному такі вечірки відбуваються на великих показах, цікавих презентаціях і т.д. А взагалі модельні тусовки це багато знайомих і позитивних емоцій.

Сьогодні дуже багато модельних агенств під назвою тусовки пропонують дівчатам ескорт послуги. Як уберегтися від такого? І що ти про це знаєш?

Я дуже багато чула, особливо по телевізору, що дівчаток обманюють, типу ці агентства займаються модельним бізнесом, а на справді пропонують екскорт-послуги. Я з цим особисто не стикалася і мої знайомі дівчатка-моделі теж, тому навіть і не знаю, як до них не потрапити, але думаю, що зараз вже такого немає і якщо ти хочеш стати моделлю, потрібно йти у вже перевірені модельні агентства.

Розкажи про свій модельний досвід. Курйози з тобою траплялися?

У нас в Україні я не брала участь у відомих показах, хоча мрію потрапити на UFW і сподіваюся, що скоро ця мрія збудеться. А взагалі, покази - це дуже цікаво, в основному це метушня, усі кричать: де мої колготки, шкарпетки, туфлі і так далі. У мене було таке, що спіткнулася один раз і трохи не впала на подіумі, оскільки сукня мені дуже довга попалася, але я не розгубилася, підняла голову і пішла далі. Подіум-це свого роду адреналін. Конкурси я взагалі обожнюю. Це, як правило, нові знайомства. Хоч і говорять, що велика конкуренція, дівчатка один одному жуйки у волосся кидають, ні, це не так, усе абсолютно навпаки, ми стаємо невеликою сім'єю і після конкурсу продовжуємо спілкуватися.

Може модель жити тільки на доходи з модельного бізнесу?

На одну зарплату я думаю, що навряд чи можна прожити, але хоча все залежить від моделі, як вона себе поставить спочатку, як вона виглядає, зарекомендує себе і т.д. Може її хтось помітить і в майбутньому буде підкоряти подіуми Європи.

В які країни ти порадиш їхати дівчатам працювати моделлю?

Найцікавіше було працювати в Китаї. Багато різної роботи, багато досвіду і знову ж таки, нові знайомства.

Що порадиш моделям-початківцям?

чатківцям моделям я побажаю, в першу чергу, терпіння, так як не всі замовники милі і добрі і можуть вимагати неможливого, а так само вивчати англійську, стежити за фігурою і здоров'я волоссю, тому що волосся дуже сильно псується.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.