Одержимі фендомом, або ж наркотик ілюзії успішності. в блозі Неформат · від Демчук Софія · додано 16.06.2011 17:10

Раніше фендом приписували ярим поціновувачам фантастики, тепер же цей термін підходить абсолютно усім мирним фанатам. У фендомістах нічого дивного не має. Важко назвати людину, яка в дитинстві не колекціонувала плакати, вирізки з газет про улюблену групу. Згадую себе декілька років тому, як я до букви читала все, що стосувалося групи «Гості із будущого». Мені їх пісні подобаються досі і плакати донедавна висіли на стінах моєї кімнати, доки батьки не вирішили переклеїти там шпалери. Після перегляду фільму «Ворон» я відвела волосся. Сьогодні ніхто мене вже не уявляє із коротенькою стрижкою, хоча значну частину прожитих років у мене було коротке волосся. Щоправда все, чим я захоплювалася я намагалася тримати у цілковитій таємниці.

Моя ж подружка Світлана Карпуть, перетворювала свої захоплення на цілий культ. У неї була сила-силенна атрибутів, що підтверджували її захоплення Земфірою. Стіни колишнього кінотеатру були всенькі обписані нею. На дискотеках ми замовляли для неї пісні, цієї виконавиці. Під час, яких ми демонстративно виходили на центр залу і танцювали. Доходило до того, що танець Світлана закінчувала на колінах. Перший плакат гостей із майбутнього вона теж привезла мені, здерши у когось зі стіни у гуртожитку. Дивно було і цікаво, ми ділилися по групках, залежно від музичних уподобань. Я не шкодую, що в моєму житті був такий період. Готуючи матеріал про присутність фендому в житомирській молоді я зрозуміла, що все так само, як і в часи мого підліт кування.

Світлана Карпуть
Світлана Карпуть

Житомирянка Юлія Корнєєва захоплюється Джоні Депом. Не так давно її кумиром був Кирило із групи «Іванушки». За криве слово в адресу хлопця дівчина псувала стосунки із друзями та знайомими. Однолітки, яким вона подобалася залицялися до дівчини по особливому. Приносили вирізки із газет та журналів про Кирила, і цим доставляли неймовірну радість. Всі кишенькові гроші, які батьки давали Юлі на булочки йшли на плакати і журнали. Для Юлі Кирило був втіленням образу ідеального чоловіка.

Юлія Корнєєва
Юлія Корнєєва

Іванна Карпенко асоціює свою любов до груп із закоханістю в когось.

«Було таке, але за моїми спостереженнями моя любов до музичних груп виникала під впливом своїх же емоцій. Кожна закоханість з якоюсь групою, так і асоціюється. Колись дуже любила "Смысловые галюцынации", і закоханість була така ж меланхолічна як і їх пісні», - говорить Іванна Карпенко.

Іванка досі любить англійську групу " La Roux". Спочатку вона їй геть не сподобалася, але коли дівчина переклала тексти, то була шокована, не думала, що англійською можна такі вірші складні і чуттєві писати.

«Тільки, но я приїхала з Польщі і на білборді написано:"BURN SELECTOR FESTIVAL 2011 :La Roux виступає 4 червня в Кракові". Шаленіла, так хотіла поїхати, але не змогла, не відпустили, зараз відчуваю, що треба було ризикнути і поїхати, теке співпадіння тільки раз в житті», - каже Іванна Карпенко

Дівчина скачувала на телефон відповідні, теми, пісні, картинки. Малювала, змальовувала обкладинки альбомів, солістів.

Іванна Карпенко
Іванна Карпенко

Віктор Яцентюк з дитинства захоплювався єдиноборствами, особливо фільмами з такими відомими акторами як Брюс Лі і Джекі Чан, а також вітчизняний фільм "Людина в зеленому кімоно", захоплюючі сюжети, сутички, це була так цікаво...У результаті навіть пішов на карате, де займався декілька років. Наступним етапом хлопця була залежність від комп'ютерних ігор, клубів, від якої не так було легко позбутися. Тепер Віктор захоплюється спортом, а точніше футболом, відомі клуби, знамениті гравці.

«Як пройде матч, чи пройде твоя команда, хто переможе в чемпіонаті України або чемпіонатів інших країн, Кубок кубків, UEFA, ігри нашої збірної і тд. Стежиш за долею наших земляків футболістів в європейських клубах, або світових зірок», - розповідає Віктор Яцентюк.

Віктор Яцентюк
Віктор Яцентюк

Олена Колєнкова на відміну від героїв матеріалу про яких ми розповідали вище не тільки фанатіє від зірок, але і націлена одружитися на чоловікові із зірковим статусом. Перший, кого вона брала штурмом декілька місяців поспіль став житомирський співак, фіналіст четвертого сезону телепроекту "Шанс" Сергій Слісаренко.

Про зустріч з Сергієм Слісаренко вона мріяла з часів виходу четвертого сезону популярного в ті часи телепроекту "Шанс". Тоді вона хворіла за початкуючого молодого артиста, слала нечувану кількість смс- сок в його підтримку і дуже засмутилася, що він не став першим. Півроку тому дівчина випадково знайшла Сергія в контакті і почала з ним листування.

За словами Олени спочатку Сергій не дуже активно реагував на її повідомлення, і навіть не збирався їй давати свій телефон. Та одного дня сталося "диво". Сергій Слісаренко запропонував зустрітися дівчині.

"Це був незабутній для мене день", - говорить Олена

Після зустрічі у своєму статусі в контакті Олена написала, що "Сьогодні був найщасливіший день в моєму житті.". Та окрім зустрічі стосунки Олени і Сергія ніяк далі не розвивалися. Через кілька місяців дівчина вирішила переключитися на більш відомого артиста Віталія Козловського, переможця першого сезону того ж таки телепроекту. Про секрети завоювання прихильності Віталіка дівчина не говорить.

«Сергій Слісаренко не реагує. Якщо чогось дуже захотіти, то можна це отримати. Підтвердження моя зустріч із Віталіком», - розповідає Олена Колєнкова.

Олена Колєнкова
Олена Колєнкова

У Вікторії Васильчук особливе захоплення. Вона фанатіє від власних подруг.

«Я взагалі ніколи не фанатіла. Проте, маю настільки чудових друзів,що від них просто рве дах. Вони красиві, цікаві, успішні і просто найкращі. Я їх обожнюю», - розповідає Вікторія Васильчук.

Вікторія Васильчук
Вікторія Васильчук

ЇЇ найближча подружка відома модель, яка]співпрацює із найуспішнішим фотографом, що з'їв зуби на модельному бізнесі.

«Моя найліпша подружка з дитинства-це Петрова Дашуня. Ми з нею вже стільки разом пережили. І знаємо одна одну, як ніхто. Я дуже захоплююсь її красою, вона просто неперевершена. Успішно займається модельною кар’єрою(і не тільки), і має гарні успіхи. Мені подобається її зовнішність, вміння себе подати. Вона ефектна дівчина», - розповідає Вікторія Васильчук.

Даша Петрова
Даша Петрова

Ще одна подружка дівчини співачка Анна Тиха. В її арсеналі десятки перемог на всіляких конкурсах.

«А ще, я захоплююсь своєю подружкою - Анною Тихою. Вона чудова людина, гарна подруга і така талановита. Познайомились ми з нею, коли разом відвідували Студію естрадного вокалу, під керівництвом Миколи Поліводи. Ви навіть не уявляєте як гарно вона співає. Це просто щось. Її спів задаровує. Вона працює над собою і вдосконалюється все більше і більше. Я горджуся своїми подругами і дорожу ними. Вони найкращі! Я вірю, що всі ми разом досягнемо неймовірних успіхів. Бо ми найкращі! Ось така я фанатка», - каже Віка Васильчук.

Анна Тиха
Анна Тиха

Марію Лєвковську група « Linkin Park» рятує від агресії.

«Не знаю чому, але коли мене усе і усе дратує, коли я дуже зла - завжди включаю Linkin Park і ця злість як крізь землю провалюється! В їх піснях є усе: глибокий текст, геніальна музика, потужний вокал, поєднання усього, що раніше здавалося несумісним. Таке відчуття, що кожну свою пісню вони присвячують саме тобі! Я щаслива людина - у мене була можливість почути і побачити їх в живу! І знаєте, багатьом "зіркам" ще далеко-далеко до них!», - говорить Марія Лєвковська.

Марія Лєвковська
Марія Лєвковська

Перелік гуртів на які підсів Сергій Полубінський займе цілу сторінку. Шансон, музика 80- х - 90 - х, Бутирка, Бумер, Воровайки, Кабріолет, Михайло Круг, Іван Кучин, Віктор Калина, Олена Ваенга, Михайло Михайлов, Альберт Салтыков, Прхор Громов, Стас Михайлов, Ірина Алегрова, НЕНСІ, Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Modern Talking, Blue System, Scooter, Safri Duo, 2 Unlimited, Alessandro Safina, Harut Pambukchyan, Silva Hakobyan, Amr Diab. Його улюблена співачка C.C.Catch, у хлопця є усі її альбоми.

«Коли я її слухав я мріяв побачити її в живу. І ось моя мрія здійснилося у вересні місяці в місті Житомирі. Кароліна досі є найяскравішою і що запам'ятовується кумиром мого дитинства», - говорить Сергій Полубінський.

Зараз Сергій дуже любить слухати Східну музику. Яскравих представників з Вірменії Harut Pambukchyan, Silva Hakobyan. Harutа Pambukchyanа.

«У нього є дуже хороші душевні пісні. Він співає про любов, про почуття Es aranc qez в перекладу з вірменського пісня називається "Я безь тебе"», - розказує Сергій Полубінський

Сергій Полубінський
Сергій Полубінський

Нині житомирські фендоми активно використовують Інтернет як для інформаційного обміну, так і для створення архівів інформації по своїй темі. Для цього часто використовуються форуми, блоги, соціальні мережі, видеохостинги і інші колективно редаговані сайти. Вони пишуть історії про персонажів свого фендома. Створюють різноманітні фан-відео. Створюють любительські відео ролики по темі з кадрами, об'єднують їх загальною ідеєю і фанарт - створюють оригінальні малюнки, переробку готових матеріалів для створення колажів, аватарів, заставок для робочого столу. Організовують через інтернет різні заходи, наприклад ролеві ігри, фестивалі і конкурси.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.