Радіон Радівілов: «За кордоном розпочався бум на лобатих, носатих, вухатих з широкими бровима моделей» в блозі Неформат · від Демчук Софія · додано 28.04.2012 00:36

Він потрапив до модельного бізнесу у 10 років. За плечима у Радіона сотні конкурсів, фотосесій, зйомок. Були перемоги і поразки, тріумфи і розчарування, небезпечні зйомки, нападки конкурентів, але хлопець залишився життєлюбом зі щирим серцем. Сьогодні він мріє про власний бізнес, від нього залежить кар’єра початкуючих моделей, а також Радіон має амбітні показати світові свого Гамлета та Ромео

.
Перед нами відвертий і цікавий співрозмовник Радіон Радівілов.

Як ти потрапив у модельний бізнес?

Під час однієї прогулянки з мамою ми купили журнал, де було оголошення про набір у школу моделей. Ми прийшли на співбесіду, після якої мене зачислили в школу. Мені тоді було 10 років. Там у мене були всі дисципліни: хореографія, дефіле, візаж….

А чим відрізняється чоловічий візаж від жіночого?

Дуже важливо вміти себе нафарбувати, бо не завжди є під час зйомок професійні візажисти. І не рідко таке буває, що макіяж складніший потрібно, ніж дівчатам. Хлопець має правильно наносити тон, вирівняти структуру шкіри, зробити собі нормальний рум’янець, виділити скули.

Ти користуєшся косметикою поза роботою?

Ні. Шкіра настільки втомлюється від того, що щоденно фарбують, перефарбовують, підмальовують. Забиваються пори обличчя від цього. А хочеться завжди виглядати молодим та доглянутим. Ходжу до косметолога. Багато чого роблю в домашніх умовах, наприклад наношу спеціальні маски для обличчя.

-Хто більше затребуваний:чоловік чи жінка модель?

- У 21 столітті затребувані всі. Можливо раніше, коли Coco Chanel почала творити свої дива: шити сукні, одягати жінку, як чоловіка, то були фаворитками представниці слабкої статі. У 21 столітті рекламується практично все: починаючи від туалетного паперу і закінчуючи, розкішними машинами, літаками, яхтами. Потрібні різні типажі моделей - від немовляти до людей похилого віку.

Є правила, які не можна порушувати? Наприклад, якщо ти знявся в рекламі годинників, то рекламувати туалетний папір тобі зась.

- Це у тому випадку, коли ти підписуєш контракт з модельним агентством і у тебе є персональний букер, який займається твоїм просуванням. У контракті чітко вказано, в яких рекламах ти маєш право зніматися, а в яких ні. На рекламу туалетного паперу, я думаю багатьох би узяли, а ось на рекламу ювелірних виробів і хутра візьмуть звичайно ж жінку або чоловіка старшого, тому що діаманти і хутро на молодих хлопцях і дівчатах виглядають дуже безглуздо.

-А тепер би хотілося зробити коротенький екскурс твоїх досягнень у модельному бізнесі. Розкажи про твої значимі покази, фотозйомки?

- Ну, я напевно пишаюся, тим, що я розпочинав з конкурсів краси. Перший мій конкурс був "Містер Західна Україна", в якому я зайняв перше місце. Потім мене запросили на "Містер Столиця" я там зайняв друге місце. Перший конкурс у мене був в 12 років, а другий в 13. Наступний етап - конкурс "Містер Центральна Україна". Я тоді переміг і виграв хороші подарунки. На той час було настільки приємно приїхати в чуже місто. Велика залла вщерть заповнена людьми. Вони чекають твого виходу на сцену, купають тебе в шквалі оплесків.

-Як поводяться хлопці на конкурсах краси? У вас теж бувають такі приколи, наприклад, туфлі заховати?

-По-різному. Буває що і ховають. Я пам'ятаю ми дуже не взлюбили одного хлопчика на конкурсі "Містер Центральна Україна". Ми йому постійно шкодили. Не те, що сховали його туфлі,заникали шкарпетки, а в туфлі насипали червоний перець. Він біг з подіуму як ошпарений, високо піднімаючи ноги.

-Вам щось за це зробили?

-Досі ніхто не дізнався, що це зробили ми.

Це був єдиний інцидент?

-Бували жарти і небезпечні для життя. Одного разу хлопчикові розбиту скляну радянську іграшку насипали в туфлі. Коли він йшов по подіуму, то не відразу відчув, що щось ріже йому ногу. Він впав посередині свого виходу. Так само роблять дівчата - ртуть ллють у взуття, сукні підпалюють, вирізують в них дірки.

-А сенс це все робити? Хіба великі привілеї у людей, які виграють?

-Конкуренція. Це люди, які хочуть відчути цю хвилину перемоги. Знаменитими хочуть бути всі, але не всі розуміють, що це таке. Всі хочуть бути відомими моделями, але не розуміють того, наскільки це важко, вигравши конкурс не захворіти на зоряну хворобу. Ви не станете красивішими, чи розумнішими, просто про вас казатимуть він зайняв перше місце. Останнє словосполучення «перше місце» вабить, людина божеволіє.

Були під час твоєї кар’єри травматичні випадки?

Одного разу я полетів з драбини, бо мене не втримали. На щастя все обійшлося. Мені тоді заплатити втричі більшу суму і оштрафували відповідальних людей. Різне буває. Все залежить від моделі та її статусу.

Зараз стало модно для вдалішого старту в модельній кар’єрі купувати обкладинки в глянцях. Це доцільно?

Дівчатка з амбіціями, аби вийти успішно заміж за тисячі доларів купують обкладинки дорогих еротичних глянців. Потім показують своїм обранцям, які вони класні, що їх друкують всі журнали. На кар’єру це аж ніяк не вплине, бо потрібно гарно виглядати в першу чергу. Спорт, дієти, робота над собою, а не проплачена одна обкладинка, де її зафотошопили краще, аби вона виглядала краще, ніж Мадонна, чи Кайлі Міноу.

Які зараз нові фішки по зовнішності?

Модно бути натуральними. А також зараз бум на страшних моделей:лобатих, носатих, вухатих з шалено широкими бровима. Їх купують, через те, що вони не такі, як всі. Багато модельних агенцій заробляють виключно на школах і беруть і дівчат з низьким зростом,повненьких і навіть повій та стриптизерок. Модельна школа з якою я співпрацюю….назва…..не бере повій, не займається ескортом і іншими поганими речами.

Ти зараз не тільки модель, а і міжнародний букер?

Да, я відбираю моделей на Європу та Азію. В останні беруть майже всіх, тому туди так масово і пруться, передчуваючи хороші заробітки.

Складно працювати букером? Не виникало бажання покинути?

З дівчатами працювати набагато легше. Вони чарівні, спокійні, милі. Хлопці часто з амбіціями та короною на голові. Звідки тільки вона у них береться не знаю. Приходиться її збивати. Ставлю перед дзеркалом і показую всі недоліки. Буває різне. Кидають куртки і шуби в проході і кричать щоб зробили їм каву і підкурюють цигарку в офісі. З такими я не готовий працювати, ні за яких умов не залежно від зовнішності. Вони не ІЕнріке Іглесіас. І це Україна, а не Париж.

Які в тебе плани на найближчі кілька років?

Хочу займатися невеличким бізнесом Я бі хотів зіграти Гамлета, чи Ромео. Передати їх не тільки словами, ай жестами та всіма частинами тіла.

Коли збираєшся закінчувати свою модельну кар’єру?

До 27 років можна працювати затребуваною моделлю, а там – пенсія і низькі гонорари.

Побажання читачам

Щоб були зорові, бо буде воно, то прийдуть і гроші і все інше. Бажаю, щоб не потрапляли до рук аферистів.

Коментарі

  • Лілія Демидюк · 28.04.2012 00:48 · #

    Тема цікава, але текст не вичитаний з мовними помилками та описками.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.