Ексклюзив від фіналістів Х-фактора Сашків Кривошапка та Павліка в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.12.2011 18:41

Мав можливість потрапити на концерт фіналістів українського проекту «Х-фактор» Олександра Кривошапка та Олександра Павліка, що проходив у Житомрі. Задоволені публікою хлопці завжди жартували, а по завершенню свого виступу розповіли мені багато чого цікавого.

Щож, почнемо з Кривошапка:

- Скажи,як змінилося твоє життя після участі в проекті?

- Життя змінилося повністю. Я став заробляти великі гроші. Зрозумів мету свого життя. Зрозумів,що вокал – це те,чим я можу заробляти та за що можу жити.

- Ти маєш музичну освіту чи це просто твоє хоббі?

- Звичайно я отримав музичну освіту. Вчився в Москві, але так як немає часу літати в Москву, зараз навчаюсь в Київській консерваторії і паралельно отримую юридичну освіту.

- Сьогодні під час виступу ти пустив «скупу» чоловічу сльозу. Чому саме ця пісня викликала у тебе такі сильні емоції?

- Я намагався тримати себе в руках цілий виступ. Але під кінець все-таки не витримав. Просто справа в тому, що зараз саме складний період у житті. І саме такі душевні пісні впливають на мою свідомість та настрій, тому зараз я просто розчулився.

- Плануєш у майбутньому запис власних пісень?

-Декілька пісень я вже записав. Збираюсь випускати альбом. Пісня, яка найближчим часом вийде в ефір – «Я просто ушёл». Ніколи не любив попсу, але ця пісня із попсових, мабуть, є найкращою.

- Ти увійшов у світ поп-музики. Розкажи про свої враження.

- Я був актором в театрі, тому, хочу сказати, що в театрі все набагато брудніше. Та й умови є більш жорсткими.

- То ти вважаєш,що у шоу-бізі порівняно з театром все набагато краще?

- Спарава в тому, що у шоу-бізі теж є свій бруд, але він є більш естетичним. Він зроблений красиво та гламурно. А в театрі гламуру та особливої естетики не потрібно. Тому тут все більш жорстко, та й більша конкуренція.

- З ким саме із таких досить відомих виконавців ти б хотів заспівати дуетом?

-З Григорієм Лєпсом, Андреа Бачеллі та Елтоном Джоном

Не менш цікавою виявилася й розмова з Олександром Павліком, хто не вірить, тому пропоную деталі нижче.

- Ти презентував свою нову пісню. Розкажи докладніше про неї.

- «Роза ветров» - це пісня,на яку я повинен ось-ось знати кліп. Зйомки будуть проходити в Одесі. Для цього потрібні будуть хороші погодні умови.

- Коли приблизно кліп з`явиться на телеекранах?

- Десь під кінець грудня вже він буде.

- Розкажи докладніше про ваше змагання по кількості букетів з Сашком Кривошапкою?

- Просто на минулому концерті нам з Сашком виносили чомусь не по букету,а по одній квітці. Кому одна, а кому дві. Ми часто жартуємо на сцені. Людям це подобається і вони завжди долучаються. Я був учасником концерту, де артисти повністю не спілкуються з народом, це дуже погано, тому що артист і зал – це одне ціле, і в мене немає такого, що я – артист, а ви- люди.

- Скільки приблизно у вас концертів в місяць?

- Десь 4-5 концертів на місяць.

- Коли ти почав працювати разом з Олександром?

- З кінця вересня ми тільки почали працювати разом. А до цього я працював з Олексієм Кузнецовим, Але мені з Сашком набагато комфортніше, ми дуже зблизились та стали ріднішими.

- Ви плануєте і далі так співпрацювати?

- У Саши своя програма, а умене своя. Поки є можливість, то й працюємо разом.

- Які твої плани на майбутнє?

- Звичайно, як і у кожного артиста записувати власні пісні. В моїх цілях робота власної концертної програми.

- Ти вже 7 років, як одружений, чому не носиш обручку?

- Півроку назад у мене був кризисний момент пов`язаний з гастролям. Обручку я зняв і після того більше не одягав. Дружині звісно це не подобається до цих пір, але я пообіцяв їй що куплю нові обручки і відразу ж одягну.

- Чи не заважає тобі тінь популярності батька за спиною

- Звичайно плюсів менше ніж мінусів. Мені не подобається коли говорять, я син Віктора Павліка, або Павлік молодший. Мені хочеться бути особистістю. Я радий, що я син Віктора Павліка. Я свого батька дуже поважаю та люблю.

- Чи не хочеш зробити спільний концерт з батьком?

-Звісно хочеться, але це буде трохи пізніше.

- Чи відвідував ти Житомир раніше?

- Так,в Житомирі був я вже тричі, але не на концерті. Я займаюсь мотокросом і вже протягом трьох років беру участь у змаганнях.

- Що найбільше тобі сподобалось у самому місті?

- Я думав, що Житомир менший, але він достатньо великий. Мене вразили його широкі дороги. На жаль, нічого більшого сказати не можу, адже у самому місті був мало.

- Які враження справила на тебе житомирська публіка?

- Житомирська публіка мені дуже сподобалася. Всі такі привітні,усміхнені аплодують. Нема такого,що публіку потрібно розкачати,а тут все відразу.

І на самкінець молодий артист висловив свої побажання житомирянам: «Залишайтесь такими ж житомирянами! Всім сімейного благополуччя, тепла та затишку, сонця в ваших вікнах. Залишайтесь на такому ж рівні!»

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.