Жебраки - люди яким потрібна допомога, чи напасть безробітних, що знайшли легкий заробіток? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 10.10.2011 21:54

Всі ми йдучи людними вулицями міст не рідко бачимо простягнуті руки з проханням допомоги. Хтось викликає у нас жаль, і ми подаємо милостиню, хтось окрім обурення ніяких емоцій не викликає!!! В опитуванні, яке я пропоную вам нижче ви зможете детальніше дізнатися про ставлення молоді до жебраків, а також порівняти його зі своїм бачення проблеми.

Зоряночка Головецька - студентка
Зоряночка Головецька - студентка

Багато таких "жебраків"-це всього лише ті, хто лінується стати на біржу та почати працювати хоча б десь. Але є й ті, що дійсно просять милостиню від безвиході. Тому ставлення двозначне: ніколи не знаєш, хто зараз простягає перед тобою руку - справді знедолена людина чи лінивий шарлатан.

Юлія Карпова - студентка
Юлія Карпова - студентка

Раніше досить часто кидала дрібні гроші для тих, хто просить. Але одного прекрасного разу побачила, коли бабуля років 60-65 на інвалідному візку під'їхала до кіоску і на випрошені гроші купила цигарок і бажання подавати відпало автоматично. Якщо просить дитина на їжу, я краще сама піду і куплю чого вона захоче, але просто гроші не дам чисто принципово.

Але все частіше звертаю увагу на бродячих собак, а не на жебраків. Від них більше вдячності і я точно знаю, що їм від мене потрібно і чим я можу допомогти.

Олег Антонов - голова профкому студентів ЖДУ ім. Івана Франка
Олег Антонов - голова профкому студентів ЖДУ ім. Івана Франка

Все зависит от человека, если это бабушка которую, государство оставило жить на 800 грн. пенсии, или инвалид с таким же достатком,то вопросов нет! Но если здоровый, рабочеспособный человек, я этого понять никак не могу!

Роман Бондарчук - вчитель м. Коростень
Роман Бондарчук - вчитель м. Коростень

Життя - непередбачувана річ. Кожен з нас може опинитися в скрутному становищі, а жебрацтво є виходом, хоча й ненайліпшим. Зараз більшість циган займається цією несолідною справою. Насправді, для них жебрацтво - бізнес, що приносить суттєві прибутки, проте це стосується більше великих міст. А от чомусь наші безхатченки не просять милостиню?!

Даша Костюшко - студентка
Даша Костюшко - студентка

Кожна людина в силах змінювати своє життя на краще.У кожного є свої падіння,але це не привід опускати руки і йти на дно.Просто існують такі, що за нещасливих життєвих обставин залишаються каліками, не маючи близьких та родичів,або ще найжахливіше коли вони відвертаються від людини,боячись відповідальності.Таким людям звичано потрібна наша допомога.

Наталя Кривой - Керівниця волонтерського загонуПаритет при Центрі гендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка
Наталя Кривой - Керівниця волонтерського загонуПаритет при Центрі гендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка

Проблема жебрацтва на сьогодні, на жаль, є дуже гострою і актуальною. Причини, що призводять до цього, є різні: як об"єктивні, так і суб"єктивні. Інколи дуже складно відрізнити людину, яка справді потрапила у скрутну ситуацію і потребує допомоги від тих, хто таким чином "заробляє гроші". Особливо прикро, коли у такий "бізнес" втягують дітей. Але тут одразу теж спадає на думку:"Чи не в скрутній ситуації і вони"? Та,як на мене, то в обох випадках існування жебрацтва - показник економічного розвитку країни; це вже наслідок певних дій та подій, а не їх причина!Зрештою, вибір давати гроші чи не давати, залишається за кожним і кожною з нас. Особисто я намагаюся ставитися до таких людей толерантно, поважаючи їх вибір. Хоча мені було б набагато приємніше, якби вони зуміли знаходити вихід із складних ситуацій й іншими, більш позитивними шляхами.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.