Як змусити себе прокинутись??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.09.2011 14:48

З проблемою ранкових лінощів, та відсутністю бажання відкривати очі зіштовхувались усі. Хтось випрацював для себе методи, які допомагають це перебороти, а комусь це й досі не вдалось. Я перед собою поставив завдання зібрати вибірку найбільш цікавих методів змусити себе прокинутись, які нижче пропоную вашій увазі.

Анна Залізовська
Анна Залізовська

То майже нереально=). Проте, якщо дуже потрібно, тоді з вечора розставляю декілька будильників по квартирі з гучним і виняткво креативним звуком та інтервалом приблизно хвилин 5.

У результаті - багато їх гине смертю хоробрих, немало отримують тяжкі та особливо тяжкі ушкодження, але не марно.

На заплановані зустрічі завжди приходжу вчасно)

Юлька Андрієнко
Юлька Андрієнко

Подумаю о том что может много класного случится в етом дне пока я буду спать)))

Інна Білоусова
Інна Білоусова

Я навчаюся на другу зміну, тому мені рано прокидатися не потрібно.

Дмитро Голумбевський
Дмитро Голумбевський

Если мне приснился философский сон о том что наше бытие бесмысленно и что все относительно, то я вскакиваю и думаю "Не, надо идти завоевывать мир!"

Ірина Войтевич
Ірина Войтевич

Думаю про керівника на роботі, уявляю що буде якщо я запізнюсь на роботу. Сон одразу ж зникає.)))))

Ірина Леонець
Ірина Леонець

Відкриваю одне око коли чую дзвінок будильника, кривлюся і повільно зповзаю з ліжка, головне відразу в душ і я почуваю себе потім бадьоро. Ніколи не змушую себе прокидатись, знаю, що потрібно вставати, тим паче нема чого багато спати, ще так багато треба вситгнути!!!

Андрій Охота
Андрій Охота

Под утро мне снятся сны в которых я провожу фотосет звёзд ПОП и РОК сцен. Просыпаюсь от того что фотки засвеченные и результат меня пугает.

Тож, як бачимо, у всіх свої методи. Кожен змушує себе прокинутись по різному, але коли вам не хочеться рано прокидатися, просто згадайте народну мудрість: "Хто рано встає тому Бог дає". І не турбуйтесь про те що хтось прокинувся раніше, бо під лежачий камінь вода не тече!!!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.