Для чого молодь використовує інтернет? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 22.09.2011 15:04

Кожен з нас є користувачем глобальної мережі інтернет, але кожен з нас використовує її по своєму. Я провів опитування, під час якого дізнався для чого молодь використовує інтернет. Нижче пропоную вам ознайомитись з цим опитуванням.

Андрій Пащенко - Журналіст
Андрій Пащенко - Журналіст

В основном для работы, почта, новости...Также для общения с друзьями, которые разбросаны по миру. Для поиска интересной музыки и фильмов. Для того чтобы скоротать время, когда скучно. Для организации какой то вечеринки. Для самообразования. В общем Google рулит!)

Лера Скрипнюк - школярка
Лера Скрипнюк - школярка

Діти приблизно з 10 років використовують інтернет для спілкування з друзями через соціальні мережі. Також для пошуку інформації чи рефератів для школи або вищих навчальних закладів. Дорослі використовують його для пошуку матеріалу по роботі. Також в інтернеті можна знайти автобіографію письменників та їх твори, економивши при цьому час, щоб не йти до бібліотеки. Через інтернет можна навіть замовляти речі, також зекономивши при цьому час. Жінки використовують його для пошуку рецептів улюблених страв. Тож в наш час інтернет є необхідним.:)

Оксана Гаджий - студентка
Оксана Гаджий - студентка

Інтернет вже незамінна частина мого життя. Найбільше часу я напевно в ньому витрачаю на спілкування: соціальні мережі, скайп, е-мейл. Але це не все. Він дуже корисний у навчанні - при чому не просто по-тупому "скачати реферат", а знайти якусь електронну книгу чи офіційний сайт. Ще я в ньому працюю і заробляю реальні гроші. Якщо мені впадло витрачати гроші і час на курси, то я знаходжу в неті відеоуроки чи ще щось по тому чому хочу навчитись. Іноді граю в онлайн-ігри і купую речі. В принципі використовую усі можливості інтернету=)

Каринка Каримова
Каринка Каримова

Я вважаю, що інтернет це дуже важлива річ в нашому житті.Завдляки якій ми можемо спілкуватися в соціальних мережах з людьми по всьому світі. Також можна переглядати різні фільми і передачі в режимі онлайн, шукати відповіді на будь які питпння,тому що інтернет велика база інформації.

Павел Недашковський - студент
Павел Недашковський - студент

Інтернет - хороша річ, якщо використовувати її розумно.

По-перше,можливість відправки копій договорів, списків, актів і т.д. людям, які знаходяться далеко від тебе. А це - економія часу і грошей.

По-друге, пошук корисної інформації, фільмів, музики, рефератів, тлумачення різних слів (які нас зацікавили) і так далі. Спілкування в з друзями, родичами, знайомими, обмін іформацією. І, звичайно, можливість "вбити" час, якщо він з'явився зайвий.

Тож подумайте, чи на повну ви використовуєте можливості інтернету, і якщо ні, то вперед до відкриття нових можливостей.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.