"Ходити на ходулях - це як їздити на велосипеді",- Віктор Одєнцов в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 21.09.2011 21:29

Під час виступу в Житомирі «Шоу велетнів», яке проходило в рамках святкування Дня міста мені вдалося поспілкуватися з Віктором Одєнцовим,- художнім керівником міського центру відпочинку міста Євпаторії, при якому знаходиться такий чудовий колектив, як театр на ходулях, з програмою «Шоу велетнів».

Як давно виникла ідея створення такого колективу?

Ми в цьому році відсвяткували своє десятиліття. В 2001 році в квітні був створений наш колектив. Ініціаторами виступили наші друзі із Німеччини, з міста Людвігсбург, яке є містом-побратимом Євпаторії. У них є театр на ходулях, і вони запропонували: «А чому б не зробити вам?». Ми почали займатися цією ідеєю, починали з чотирьох- восьми артистів з маленькими комплектами костюмів. Зараз у нашому колективі сорок вісім чоловік, ну а на виїзди їздить малий склад, оскільки привезти всіх, це складна справа, як і в фінансовому плані, так і організаційному. Але бувають такі замовлення, на які ми ідемо усім колективом.

У Вашому колективі багато молоді, чи не тяжко їм було починати займатися таким видом творчості?

Це, мені здається, дуже легко, мабуть, так само як і навчитися їздити на велосипеді. Потрібно вміти тримати рівновагу, і найголовніше не боятися. Якщо ти не боїшся і перебореш свій страх, то все буде в тебе добре. А колектив молодий тому, що на даний момент у нас склалася така ситуація, що наш виступ роздвоївся. Частина виступає в Житомирі, а друга частина виступає в Криму, де проходить фестиваль «Мюзік фест», котрий організовує Алла Борисівна Пугачова в Ялті, і наш колектив там теж виступає. До Житомира приїхав більш молодий колектив, а от до Ялти відправили більш старших представників.

Як часто до Вас приходять люди, які хочуть цим займатися?

У нас кожні півроку набір до підготовчої студії, де займається близько дев’яноста чоловік. Є людина, котра займається підготовкою артистів, і вони стають на місця тих, хто з тих чи інших причин покидає колектив.

Чи трапляються випадки, коли травмуються артисти?

Якщо скажу що ні, то збрешу!!! Звичайно ж травми бувають, але не такі сильні як всі думають. У нас обов’язковими тренінгами є навчання тому, як правильно падати. Під час цих тренувань артисти одягають захисне знаряддя до тих пір, поки не навчаться правильно падати. Тому травматизм у нас дуже рідко буває, і в основному це стається через неякісні площадки де ми повинні виступати.

Скільки наймолодшому учаснику вашого колективу, і скільки найстаршому?

В студії у нас є двоє людей, яким по чотири роки (вони вже виступають з нами), а найстаршому сорок п’ять.

Скільки програм ви маєте у своєму запасі?

Я навіть не рахував. У нас дуже різнопланові шоу-програми,- від народних і до Вєрки Сєрдючкі, Нептуна… Все залежить від того яке свято, і під різні свята ми робимо різні програми.

Тож наступного разу, коли будете чути про «Шоу велетнів»,- не дивуйтесь, а просто сходіть подивитись на це. Воно того варте!!!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.