Ghetto Workout - вуличний спорт що популяризує здоровий спосіб життя в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 19.09.2011 11:15

Ghetto Workout це новий вуличний, місцями екстремальний напрямок фізичного розвитку, претендуючий на те, щоб стати масовим. Ghetto Workout представляє собою рух, ціллю якого є розвиток, як фізичний, так і духовний, і детальніше про цей вид спорту нам розповість Мельничук Дмитро,- один з адміністраторів команди GHETTO WORKOUT (GW) в місті Бердичеві. Він також є одним із тих, хто започатковував команду.

Мельничук Дмитро
Мельничук Дмитро

- Розкажи будь-ласка детальніше про те чим ви займаєтесь.

Говорячи про наші тренування, можна то ми виконуємо різного роду силові та гімнастичні елементи на перекладині. Мабуть одним з найбільш важливих моментів є те, що всі тренування проходять на вулиці. Ми не займаємось в спортзалах, ми тренуємось на перекладинах та брусах. Ми також дотримуємось такої позиції, що ми проти алкоголю, тютюну та наркотиків. Цю позицію активно пропагуємо, і хочу сказати, що останнім часом до нас приходить багато молоді.

- Як було сворено команду?

Багато хлопців займалися в різних частинах міста, і одного разу ми списавшись зібрались на тренування в одному місці. Хоч нас було лише п’ятеро, які є на сьогоднішній момент адміністраторами. Після зібрання ми вирішили створити свою організацію, яка є і до цього часу. Поки ми офіційно не зареєстровані, але найближчим часом плануємо це зробити

- Розкажи про історію походження виду спорту.

Цей вид спорту з’явився у США, його засновником вважають Бартендоса. Ця людина довгий час займалася на вулицях, він демонстрував свої виступи пропагуючи здоровий спосіб життя. А згодом держава запропонувала йому взяти участь у соціальній програмі, суть якої полягає в тому, щоб він у афроамериканських районах для школярів проводив тренування, і цим спонукав їх до здорового способу життя. Проект вдався. Зараз багато з його учнів продовжують займатися цією ж справою у різних штатах, і завдяки їм молодь не потрапляє до поганих компаній, та уникає наслідків які могли б бути при їх потраплянні туди. Також зараз є така команда як «Бартендос», яка існує й до сьогодні і є найбільшою і найсильнішою з існуючих нині.

Скільки людей зараз займається з вами?

В Бердичеві постійно займається приблизно чоловік 35, з них можна виділити два десятки, які займаються цим серйозно. І я вважаю що це великий прогрес, оскільки ми не так уже й давно почали, але вже маємо своїх послідовників.

- Які вимоги до тих хто приходить до вас?

Немає!!! Просто приходиш і разом з нами займаєшся. Ми не ставимо ніяких вимог, і якщо людина справді хоче займатися, то вона наздожене нас за певний проміжок часу. Ми ні до чого людей не зобов’язуємо, але до нас не може прийти людина з пляшкою пива чи цигаркою, оскільки у нас є умова до учасників команди: « Зрозуміти що ми займаємось своїм здоров’ям і своїм майбутнім». А алкоголю та тютюну в них місця не повинно бути.

- Чи проводите ви якісь змагання?

Змагання є, наприклад цього літа хлопці з Любара іх організували першими. На них були команди з Чуднова, Бердичева і Любара. Потім змагання проводили у нас, на змагання в Бердичеві окрім названих вище команд, була ще команда і з Житомира.

- Що є найскладнішим у цьому спорті?

Стабільність. Дуже багато хлопців, які тільки починають не розуміють слова стабільність, і через це не можуть досягнути того, чого могли б. Де є стабільність,- там є результат, тому найскладнішим у будь-якій справі я вважаю стабільність.

Ви проводите якісь екзамени для членів команди?

Так, ми проводимо екзамени, які здають ті, хто хоче носити нашу форму. Це по суті лише футболки!!! Але її має право носити лише той хто здасть екзамен. Екзаменів є два рівня, якщо перший не є складним, то другий у нашій команді здали лише двоє. Після здачі другого людина отримує футболку іншого кольору ніж у першого рівня, і це свідчить про її рівень. Суть екзамену полягає в тому, що людина повинна виконати перелік силових елементів на снаряді, на різних рівнях елементи мають різну складність.

Чи підтримує вас влада?

Ми хочемо, щоб нам в центрі міста зробили тренувальну площадку, але не зважаючи на те, що ми чули масу обіцянок,- ніяких зрушень немає. Хоча нам не потрібен зал, чи щось цьому подібне, на потрібні лише декілька перекладин, бруси. Ну і взагалі ідеально було б якби одна з перекладин була гімнастичною. Будемо сподіватись що влада та меценати нас почують, але тільки на них теж не варто сподіватися. Тож, будемо працювати на тих снарядах, які є.

Коментарі

  • Олександра · 24.09.2011 18:48 · #

    Слухай, друже, ти ж все-таки на журналіста навчаєшся - слідкуй за граматикою, а то такі нісенітниці пишеш, шо коліки у животі хапають)) Зубри український правопис!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.